High Gloss (Błyszczyk)

High Gloss (Błyszczyk)

Nowość Estee Lauder - błyszczyk w tubce, super nabłyszczający, nie sklejający ust.

Zawiera składniki pielęgnujące usta, łatwo i precyzyjnie się rozprowadza.

Lekki, trwały, o przyjemnym zapachu. Dostępny w wielu kolorach.

Cena: ok. 100zł / 15ml

Ahhh ten zapach

Kocham zapach tego błyszczyka - jednak co do trwalości już gorzej zanim doajdę do pracy jest zjedzony - nie ma juz żadnych drobinek - pozostaje tylko lepki film na ustach . Ogólna ocena - dobra - jednak za tą cenę - warto się zastanowić :D

Używam tego produktu od: hmmm ? roku ?
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

lekki ? trwały...?

Błyszczyk high gloss dobrze pielęgnuje usta ale jest klejący i ciężki jeśli nałoży się go więcej... jeśli nałoży się go mniej efekt jest dość przeciętny ponadto do mega trwałości mu brakuje :/ Zapach piękny ale to chyba zbyt mało abym kupiła go ponownie . Za tą cenę jestem na NIE .

super!

kupuje namietnie te błyszczyki są, naprawdę dobre, nie skejają ust, kolorystyka różnorodna delikatny połysk. warto zainwestować :) moim zadaniem nie ma żadnych wad, nie ma sie do czego doczepić;) do tego ma ładny, delikatny zapach, i gęstą konsystencję :)
polecam :))))) nie tylko maniaczkom błyszczyków

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Przekonał mnie do błyszczyków

Nie jestem fanką błyszczyków, ale wiadomo- czasem każdego najdzie ochota.
Jest to mój ulubiony błyszczyk, zresztą często komplementowany:) Mój kolor to 05 lilac plum.
Kolor to ciemniejszy róż, ale stonowany, wygląda dość naturalnie. Usta sprawiają wrażenie wilgotnych, ładnie błyszczą, drobinki się nie odznaczają, ja ich przynajmniej nie zauważam.
Błyszczyk się nie klei, nie zbiera w załamaniach jak wiele innych. Bardzo dobrze się go aplikuje, i co ważne dla mnie- można się przy tym obejść bez lusterka. W dodatku zauważam, że ma właściwości ochronne, ładnie wygładza usta, chroni przed pierzchnięciem. Jest dość wydajny.
Błyszczyk dostałam, jeśli będę miała zbędną stówkę, to będzie to dobry pomysł na jej wydanie. Błyszczyk jednak nie jest dla mnie kosmetykiem niezbędnym, więc na razie z zakupem się wstrzymam.

Używam tego produktu od: Rok

Lepiak pachniak

Jeśli ktoś lubi gęste lepiące błyszczyki - to wybór jest trafny! Gęsta konsystencja produktu sprawia ze jest on bardzo trwały. Dobrze pokrywa usta, ale nei waży się. Mam odcień Pearl.
Jest delikatnie połyskujący. Nei zawiera drobinek drapiących usta.
Dobrze się go nosi.
Cena wysoka - ale jest bardzo wydajny!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Mieszane uczucia

Mam kolor 07 PEARL i owszem, ładny kolor, ale taki przeciętny. Dostałam ten błyszczyk sama bym go sobie raczej nie kupiła, no ale PLUSY jakieś tam ma:

- pięknie pachnie, tak słodko, przypomina mi balsamy do ust Manhattana WANTED!
- bardzo dobrze nawilża, gdy kiedyś zapomniałam z domu pomadki nawilżającej, świetnie poradził sobie ze spierzchniętymi wargami,
- ładnie nabłyszcza.

Ma jednak też sporo MINUSÓW:
- lepi usta; rozumiem, że to cecha większości błyszczyków, ale nie ma co chwalić się czymś, czego się nie ma,
- za taką cenę spodziewałam się efektu nieco bardziej spektakularnego,
- jest drogi, w sensie ZA DROGI,
- ze wszystkich wyżej wymienionych powodów mój chłopak go nienawidzi... :-P

Używam tego produktu od: Niecały rok
Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

genialny

mam dwa kolory ,honey oraz pearl 07. Obydwa mają delikatne drobinki chociaż ten różowy- pearl jakby więcej.
Cudowny smak i zapach.
Trwałe ,gęste i wydajne.
Cudne eleganckie opakowanie.
Usta wyglądaja kusząco i świeżo. Bardzo dobrze sie rozprowadza.
Zimą chroni przed mrozem, latem nie wysusza ust.
Co do ceny ... cóż. Wysypcie wszystkie wasze błyszczyki z kosmetyczki . Ile macie nietrafionych kolorów? Uzbiera sie na "stówkę". Tu nie ma mowy o pomyłce - obydwa opisywane przeze mnie są genialne i pasują absolutnie.

eXtra!

jestem baaaaardzo zadowolona z blyszczyka :)
kupilam go na all. kiedy przyszedl przerazilam sie kolorem - ciemny niby fiolet/bordo. nie tego sie spodziewalam. ale kiedy sie pomalowalam.... AH AH...
wlasnie o taki efekt mi chodzilo - usta lsniace niczym tafla wody, roziskrzone i w naturalnym kolorze (nie jest ciemny jak dla starszej pani ani cukierkowy jak dla barbie) raczej podkresla naturalny odcien ust - idealny do ciemnego makijazu oczu.
zapach jakby toffi, smak lekko slodkawy (nie chemiczny, nie cukrowy ale tez nie wazelinowy - czego nie znosze)
tubka poreczna, aplikowanie szybkie i latwe (nie trzeba uzywac lusterka)
moglby sie mniej lepic ale raczej wszystkie blyszczyki tak maja (przynajmniej nie jest to klej w tubce Victoria Secret)
mysle ze po wielu poszukiwaniach idealnego blyszczyka na zastepstwo mojego AA (ktorego juz nie produkuja) znalazlam w koncu blyszcyk jaki pasuje mi pod wzgledem:

aplikacji (tubka)
koloru (kryje i lsni)
smaku i zapachu
pielegnacji (nawilza i zmiekcza)

napewno jeszcze kupie jak mi sie skonczy

Używam tego produktu od: dzisiaj :)

Śliczny efekt!

Przepiękny, cudowny, śliczny! Te określenia przychodzą mi na myśl jak patrzę na ten błyszczyk.
Uważam,że daje śliczny efekt na ustach - są błyszczące i bardzo ładnie wyglądają.
Zapach mi się podoba, konsystencja jest dla mnie idealna - błyszczyk jest gęsty, ale nie lepi się.
Długo się utrzymuje i równomiernie schodzi. Drobinki nie przemieszczają się po całej twarzy.
Kolor jest uroczy - posiadam 14, czyli "Amethyst".
Kolejnym plusem jest to,że błyszczyk jest wydajny. Mała ilość wystarczy, by usta były ładnie podkreślone.

Minusem jest cena, aczkolwiek jakiś czas temu udało mi się dostać ten błyszczyk za ok. 13euro na lotnisku :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno, planuję zakup kolejnego

świetny!

Uwielbiam produkty do ust od EL :) Szminki, błyszczyki - jak dotąd tlyko ta firma zawsze mnie satysfakcjonowała. Nie inaczej jest z High gloss. Mam odcień honey - trochę nude, trochę złocisty, z drobinkami. Jest super - nawilża idealnie, dugo sie utrzymuje, łatwo aplikuje, wydajny, na allegro tani :) Jedyne małe minusy to spora ilość drobinek i kolor, który nie jest na ustach taki jak w opakowaniu. Mimo to polecam - naprawdę porządny błyszczyk.

Używam tego produktu od: 1 mca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Jeden z lepszych

Plusy:
+ nie skleja ust
+ nadaje przyzwoity, elegancki połysk
+ ładny zapach
+ praktyczne opakowanie
+ nie \\\"wychodzi\\\" poza kontur ust

Minusy:
- sądziłam, że będzie trwalszy jak większośc kosmetyków EL...
- zwyczajnie drogi jak na błyszczyk

Ogólnie polecam, wart uwagi. U mnie sprawdził się :) Mam piękny kolor honey03 wspaniały na jesień, pięknie podkreśla jasną karnacje i brązowe oczy ;)

Bardzo przyjemny

Ten blyszczyk przelamal ma niechec do tego typu produktow, ktore zwykle nie lubie za to,ze sa zbyt geste, zbyt kleiste, zawsze odnosilam wrazenie,ze mam klej na ustach , a to powodowalo ze mialam wieczne uczucie dyskomfortu,dlatego je porzucilam dla szminek.

Skorzystalam z okazji i kupilam na allegro nieco mniejsza wersje tego blyszczyku za ok 20 zl,wiec uznalam,ze nawet jak sie nie sprawdzi to za taka cene bez wyrzutow go porzuce. Jednak tak sie nie stalo poniewaz blyszczyk okazal sie przecudowny w uzyciu m.in dlatego ze nie klei sie, latwo sie naklada, nie wyjezdza poza kaciki ust, \"nie czuc\" go na ustach,co jest dla mnie wazne bo nie lubie tego uczucia, powieksza usta, podkresla ich ksztalt, pielegnuje jew tym znaczeniu,ze ich ne wysusza nie robia sie zadne skorki,jak zejdzie skora ust jest miekka i gladka, ladnie pachnie, dzieki drobninkom lekko ale niekiczowato sie swieci, ja mam kolor amthyst jest niby ciemniejsyz ale ma taki efekt ze kolor ust jest nieco glebszy. I napisy z opakowania nie zdzieraja sie dzieki czemu tubka wyglada estetycznie.

Używam tego produktu od: miesiaca