Imunal Hydro Energy, Mask (Intensywna odżywka do włosów normalnych po suche)

Imunal Hydro Energy, Mask (Intensywna odżywka do włosów normalnych po suche)

Zawiera wyciąg z alg morskich. Nadaje włosom trwałą, niezbędną wilgotność, odczuwalnie większą elastyczność i naturalny połysk. Kompleks E3 z kreatyną, proteinami i glukozą przekazuje odczuwalną energię dla wzmocnienia włosa od wewnątrz i jego pielęgnacji z zewnątrz.

lubie ją :)

Bardzo fajna odżywka,super nawilża,odżywia i wygładza moje długie,rozjaśniane włosy,ułatwia rozczesywanie,włosy po wyschnięciu są wyrażnie miękkie i pięknie błyszczą :)

Jedyna jej wada to mała wydajność ,ale oczywiście liczy się to,że przynosi efekty!

Polecam !!!

Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:jedno 200 ml

Producent nie klamie:)

Jestem wielka maniaczka dbania o wlosy i w mojej lazience sa stosy roznorakich masek, szamponow, odzywek, olejkow. Z reguly nie kupuje kosmetykow do wlosow dostepnych w normalnych sklepach, bo za duzo razy sie na nich przejechalam i niektore mialy bardzo negatywny wplyw na moja czupryne. Maske te kupilam w sklepie fryzjerskim, bo potrzebowalam maski nawilzajacej. Coz moge o tej powiedziec.. Ma ladny zapach cos jakby morski, konsystencja kremowa, nie splywa z wlosow. Rzeczywiscie nawilza bardzo dobrze i to sie czuje, wlosy sa miesiste. Nie nalezy jej nakladac za duzo i nie od nasady. Ja nie trzymam jej dluzej niz 5min, bo kiedy raz trzymalam 10 to pozniej mialam bardzo przetluszczone wlosy. Generalnie maske polecam, bo jest bardzo dobra i zapewnienia producenta sa prawda. Sama nie kupie ponownie, bo musze wyprobowac inne maski.

Używam tego produktu od:6miesiecy
Ilość zużytych opakowań:wciaz 1, bo bardzo wydajna

Bardzo się lubimy :)

To mój pierwszy kosmetyk do włosów z tej firmy, do tej pory byłam wierna LOrealowi :)

Ale do rzeczy:

Maseczka poza tym, że pięknie pachnie i ma przyjemną konsystencję to DZIAŁA :) Moje włosy są bardzo miękkie i błyszczące po jej zastosowaniu, moim zdaniem jest lepsza od LOreal intense, która także ma właściwości nawilżające.

Moje włosy są suszone i prostowane codziennie, a mimo to sa w dobrej kondycji. Polecam ten produkt bo naprawdę warto.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

hmm.. mniej niż chciałam

Po masce można by spodziewać się więcej, szczególnie, gdy używa się jej prawie codziennie. Owszem włosy mam ok, ale po odżywce mam tak samo dobre...
Maska jest dość gęsta, z włosów nie spływa. Ma śliczny zapach, jak wszystkie kosmetyki z tej serii. Zmywa się łatwo, pozostawia włosy miękkie, łatwe do rozczesania, pachnące oraz ich nie obciąża. Nie obciąża stosowana nawet przez wiele dni pod rząd.
Spodziewałam się efektów bardziej widocznych - lepszego nawilżenia, połysku. Dostałam tylko to, co po każdej lepszej odżywce.
Mam jeszcze opakowanie w zapasie, więc będę dalej stosować, bo kosmetyk sam w sobie lubię.

Używam tego produktu od:miesiąc co najmniej

dobry, ale ....

jako ze miałam włosy przesuszone ciągłym uzywaniem suszarki i prostownicy zdecydowalam sie na zakup czegos ... profesjonalnego. po pierwszym uzyciu wlosy byly takie same jak po zwyklej odzywce z supermarketu. po okolo 3 miesiacach regularnego stosowania (2-3 razy w tygodbiu) rzeczywiscie zauwazylam ze wlosy staly sie bardziej blyszczace, bardziej geste i takie mocniejsze. Odejmuje dwie gwiazdki: jedna za cene i jedna za czas jaki trzeba oczekiwac na rezultaty.

Używam tego produktu od:przez 3 miesiace