Revlon, Wet/Dry Shadow Duo (Cienie podwójne)

Revlon, Wet/Dry Shadow Duo (Cienie podwójne)

Pojemność 3,1 g

Cienie do powiek Wet&Dry użyte na sucho dają klasyczny efekt cieni pudrowych. Użyte na mokro dają silny efekt niezrównanego koloru.

Cena: 49zł/ 3,1g

Rewelacja

Cienie super, długo się trzymają i nie rolują. Dają super efekt nałożone na mokro. Kupiłam je na allegro po 8zł! Mam odcienie 6, 7 i 8. Jak ktos ma pytania, proszę pisać na priv:)

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 3

średnio

Mam te cienie w wersji poczwórnej a nie podwójnej, nazywają się Wet/Dry Shadow odcień palety: Frost. Osobiście nie polecam, kompletnie nie są trwałe, zawiodłam się trochę, bo Revlon to bardzo dobra marka.

ŚWIETNE!

Mam te cienie,już 3 opakowanie,są naprawdę świetne,uzywam koloru SAFARI 08 ktore zawieraja matowy krem i brąz z drobinkami złota.Drobinki wygladaja świetnie,nie zawieraja sztucznego brokatu tak jak niektore,sa bardzo wydajne a co najwazniejsze utrzymuja sie bardzo ale to bardzo długo na powiekach(nawet gdy nie daje zadnej bazy,podkladu)jak nakladam je ok 6,7 rano to wytrzymuja do samego wieczora:)Uzywam z nich koloru brązu z drobinkami złota,zawsze na mokro,bo daja ladny swietlisty kolor,nie sztuczny,lecz bardzo naturalny i delikatny a zarazem niesamowicie przykuwajacy uwage(świetliste lekko drobinki złota).Polecam gorąco,to bardzo dobry jakosciowo produkt:)

Używam tego produktu od:3 lat

dzienny smoky eyes

polecam

Produkt, który warto mieć w swojej kosmetyczce.
Dobra jakość, trwałość koloru także zadowalająca, ładna kolorystyka. Same pozytywy właściwie.
Nie osypuje się, nie blaknie w miarę upływu czasu, można stopniować efekt intesywności, wedle naszego uznania .Nic dodać nic ująć, nie daje maxymalnej ilości gwiazdek, ponieważ w swej naiwności nadal sie łudzę, ze znajde taki kosmetyk ktory naprawde bedzie zasługiwał na miano KCW :)

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Rewelacja!

Najlepsze cienie jakich kolwiek używałam a było ich dużo! Sa przecudowne, cień utrzymuje się cały dzień i dłużej, piękne subtelne kolorki, bardzo wydajny jest, oko zawsze wygląda promiennie i świeżo, polecam!!!!!!

Używam tego produktu od:2 lat

podobają mi się

Niedawno napadło mnie, by sprawić sobie jakieś ładne cienie w różnych odcieniach fioletu:). Po długim chodzeniu po Galerii Centrum i oglądaniu cieni wszystkich możliwych firm mój wybór padł na podwójne cienie Revlona. Nie miałam pojęcia, jakie one są, bo nie były nawet zgłoszone do KWC, ale że spodobały mi się ich kolory, postanowiłam zaryzykować. Przed zakupem skorzystałam na wszelki wypadek z testera. Wybrałam Deep Violet 07, składający się z jaśniutkiego lila-fioletu i ciemnego fioletu na pierwszy rzut oka wyglądającego na ciemnoszary. Były różne fiolety w innych firmach, ale jedynie te miały taki chłodny odcień, jakiego chciałam. Jestem z nich zadowolona. Cienie, które mam, zawierają malutkie drobinki, ładnie wyglądają na powiekach, dyskretnie połyskują, nie ma mowy o żadnym brokacie. Już kilka osób skomplementowało mnie za ładny makijaż oczu:). Ciemniejszy kolor troszkę osypuje się podczas aplikacji, ale ślady można łatwo usunąć. Po kilku godzinach wpada bardziej w ciemnoszary, co zresztą mi nie przeszkadza. Trochę traci na kolorze w ciągu dnia, ale i tak trzyma się w dobrym stanie przez 8-9 h na powiekach pokrytych podkładem. Jaśniejszy kolor jest również trwały i ładnie rozświetla oczy. Na bazie trzymają u mnie dużo dłużej, na razie najdłużej miałam je przez 14 h. Do opakowania dołączony jest aplikator podobny do tych z Inglota, ma zwężającą się końcówkę, którą można namalować cienkie kreski. Samo opakowanie jak na razie jest w porządku, nic się jeszcze nie zepsuło, a używam tych cieni od prawie miesiąca. Są wydajne, więc cena (49 zł) jak dla mnie jest umiarkowana, choć czekam na zniżkę 20% w GC, by kupić jeszcze inne kolory:).
Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: początek 1