Masque Thermal Réhydratant (maseczka nawilżająca)

Masque Thermal Réhydratant (maseczka nawilżająca)

Silnie nawilżająca maseczka dająca natychmiastowy efekt świeżości. Zawiera wodę termalną z Vichy, specjalne czynniki nawilżające oraz wyciąg z alg. Znakomicie nawilża bez pozostawiania jakiejkolwiek tłustej warstwy.

Przynosi wielką ulgę

Produkt ma według mnie bardzo fajną konsystencję, przyjemny zapach i poręczne opakowanie. Z uwagi na moją dość suchą i wrażliwą cerę taka maska nakładana na noc jest wybawieniem - nawilża skórę, nie podrażnia, po dwóch zastosowaniach na noc suche skórki znikają (ja nie zmywam pozostałości, nakładam cieńszą warstwę niż przy zwykłych maseczkach i zostawiam do wchłonięcia) :D. Jak dla mnie jedyny minus to cena. Generalnie - dla mnie super :)

pomaga w ekstremalnych sytuacjach

Po kilku zabiegach w salonie kosmetycznym moja cera była tragicznie przesuszona, wyglądała jak skorupa, piekła i była strasznie odwodniona. W Super-pharmie Pani poleciła mi tę maseczkę.
Plusy:
-koi,
- doskonale nawilża,
-szybko się wchłania,
-używałam jako kremu, pod makijaż i nic się nie działo, tapeta się nie rolowała,
- wydajna

Minusy:
- cena,
-przeszkadzał mi trochę jej zapach, ale zależy co kto lubi, dla mnie był za mocny trochę

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Fajna

Maseczka fajna, faktycznie dobrze nawilżająca. Ale... czegoś mi brakuje.

Oczekiwałam od firmy Vichy czegoś więcej. Może liczyłam na zbyt wiele, bo w zasadzie nie mam się do czego przyczepić i jak do tej pory lepszej maseczki nie miałam.
Może to cena sprawiła, iż czekałam na jakiś cud a otrzymałam dosyć dobre nawilżenie i .... to wszystko.
W przeciwieństwie do kremu Oligo 25, który przebił wszystkie inne kremy jakich do tej pory używałam i dał mi to czego oczekiwałam: spełnia wszystkie moje nadzieje jakie z nim wiązałam.

Maseczka jest bardzo wydajna. Troszkę droga, dlatego nie wiem czy jeszcze ją kupię.

Dodam, że maseczka jest bardzo wygodna w użyciu. Nie trzeba jej zmywać, a jedynie zdjąć z twarzy jej pozostałość waciekiem( o ile się nie wchłonie). Za to duży plus bo nie cierpię zmywania maseczek!

Manicure - mat i błysk

taka sobie

Maseczka szału nie robi:)Nawilża przeciętnie, efekt jest chwilowy.Ma rzadką konsystencję przez co trudno ją równomiernie rozprowadzić na skórze,po nałożeniu za każdym razem czułam lekkie szczypanie, a po zmyciu skóra była zaczerwieniona - to mi zupełnie nie odpowiada i dziwi, bo z założeni kosmetyki Vichy są przeznaczone do wrażliwej cery.Jest praktycznie bezzapachowa.
Podsumowując: bardzo przeciętny kosmetyk za ponad przeciętną cenę.Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

polecam

Jedna z moich ulubionych maseczek. Bardzo dobrze nawilza skore, na poczatki daje uczucie pieczenia ale przechodzi. W zimie sprawdza sie rewelacyjnie. Ladnie pachnie i ma ladka lekko konsystencje.

Używam tego produktu od:poltora roku

bardzo dobra

Dotychczas bylo tak, ze produkty Vichy do twarzy praktycznie bez wyjatku podraznialy mi skore:( Byla zaczerwieniona i oczywiscie wyskakiwaly jakies niespodzianki. Ale ta maska z tego co pamietam byla jednym z pierwszych pproduktow tej firmy na naszym rynku i wydaje mi sie, ze jakosc Vichy byla wtedy generalnie lepsza. Maska naprawde super nawilza skore, czasem zostawiam ja na cala noc i rano zmywam, nie podraznia, nie ma jakiegos meczacego zapachu, chyba nie jest tez naszpikowana chemia. Porownywalna z maska Avene, ktorej nazwy teraz nie pamietam. Nie wiem czy ja jeszcze produkuja, ale dostalam ja niedawno od znajomej, ktora gdzies ja kupila, a sama ma cere nietolerujaca praktycznie zadnych kosmetykow. Jak mi sie skonczy, to bede szukac po aptekach.

Używam tego produktu od:3 miesiace, ale mialam juz ja kiedys
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

lubię :-)

uzywałam wielokrotnie, głownie na noc przy kaloryferach zamiast kremu. Moim zdaniem dobrze nawilża i to wszystko; ale przecież własnie o nawilżenie chodzi.
Wydajna.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:5-6

Bardzo dobrze nawilża i napina

Używam jej często w zimie i uważam że w ekspresowym tempie uratowała mi bardzo odwodnioną skórę.

Kiedy użyłam jej po raz pierwszy, trochę mnie "szczypała" i miałam po niej lekko zaczerwienione policzki. Ale przy drugim użyciu to się nie powtórzyło ( takie samo zjawisko zaobserwowałam przy bardzo zresztą dobrych kremach vichy thermal 1 i nutriology 1)

Uważam,że maseczka świetnie nawilża i jest doskonała do odwodnionej skóry. Dodatkowo skóra jest wygładzona i napięta jak po użyciu dobrego kremu liftującego i efekt ten utrzymuje się przez wiele godzin.

Podsumowując, uważam że jest to bardzo dobra nawilżająca maseczka odpowiednia do skóry wrażliwej . Bardzo przyjemna w użyciu. PolecamUżywam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 3 x 50ml

kiepska

Po raz pierwszy kupilam ja 5 lat temu i bylam zachwycona
mimo ze nie zlikwidowala moich podraznien ale dobrze nawilzala. Jednak po kolejnym zakupie przestala mi sie podobac. Jaks za rzadka mi sie wydaje i moim zdaniem nie zaszkodzi nie pomoze, takie lekkie mazidelko.Moim zdaniem slabo nawilza. Duzo lepsza jeta Avene-M A Hydratant

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

mimo 3 gwiazdek jeszcze kupię

Na pewno w stosowaniu jest bardzo przyjemnym mazidełkiem: jasnomorski kolor, miła w dotyku, gładka i bardzo wilgotna (a nie tłusta) konsystencja, ciekawy świeży zapach, poręczna, nieduża, sympatyczna tubeczka z wygodnym zamknięciem na "klik" (nie zakręcana;)). Wchłania się (oczywiście zależnie od nałożonej warstwy) dosyć szybko, dokładnie widać gdzie skóra potrzebuje jej najwięcej. Efekty nawilżania niezłe, chociaż znam mocniej i na dłuższy czas nawadniające maski. Delikatnie poprawia kolor skóry w kierunku jakby lekkiej zdrowej opalenizny. Ale to na pewno przez nawilżenie. Dodatkowych zalet w postaci wygładzania czy uelastyczniania skóry raczej nie zauważyłam - klasyczna reakcja cery. Niezbyt dobrze z wydajnością. W przypadku mojej cery normalnej "idzie jak woda" :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

czegoś jej brakuje

czegos tej maseczce brakuje. Rzeczywiscie nawilza, nie pozostawia tłustej warstwy, nie uczula, ale mnie nie zachwycila. Poza tym nie jest zbyt wydajna i na dodatek cena odstrasza

Używam tego produktu od:od m-ca

taka sobie

e tam, ja w niej nic rewelacyjnego nie widziałam.
No dobrze, nawilża, nie podrażnia, maseczka z avonu albo kolastyny zrobi to samo a taniej.
Może dlatego że mieszkam w klimacie morskim i na wysuszenie sie nie uskarżam.
Ładny kolor, za to 1 gwiazdka

Używam tego produktu od:używałąm zimą
Ilość zużytych opakowań:1 i dość