Bimsschwamm (Pumeks wielofunkcyjny)

Bimsschwamm (Pumeks wielofunkcyjny)

Pumeks wielofunkcyjny do rąk i stóp usuwa bród, zrogowaciały naskórek oraz odciski. Łatwe usuwanie również w trudno dostępnych miejscach dzięki ergonomicznemu kształtowi.
Po kąpieli rąk lub stóp, ewentualnie po umyciu ich mydłem stosować na mokro.

inne

bardzo poprawia wygląd moich stóp

kiedyś miałam ten większy z wyprofilowanym kształtem i był bardzo skuteczny, dawał dobry efekt na długo.
Tym razem wybrałam ten prostokątny bo był trochę tańszy, zasugerowałam się tą samą firmą i nie pożałowałam :)
po kilku dniach moje stopy odżyły, przy używaniu także kremu do stóp, ale według mnie to pumeks najbardziej pomógł. Wszyscy mnie pytają co robię że mam takie zadbane stopy :)
bardzo dobrze złuszcza
bardzo dobrze czyści
używam go na mokro

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry

Pumeks ten nie przypomina w niczym zwykłego, szorstkiego pumeksu. Jest wygodny w użyciu, ale trzeba się wiele napracować, żeby uzyskać dobry efekt. Stopy po użyciu są gładkie i niepodrażniione.

Kolejnym plusem jest to, że jest delikatny, ale sprawuje się bardzo dobrze.

Jest średnio trwały i (jak już chyba ktoś zauważył), nie będzie odstraszał gości w łazience. Zużywa się powoli.

Po prostu dobry pumeks, który można polecić innym kobietom.
Używam tego produktu od:miesiąc

Pumek jak pumeks

W moim Rossmannie nie ma innego pumeksu, a chcialabym taki naturalny ze sznureczkiem jaki maja w Dm. Posiadam wiec ten( chodz przy nastepnej wizycie w Dm sprawie sobie ten naturalny).
Pumeks dobrze sciera, zuzywa sie powoli. Kiedys w Pl kupilam tez taki kolorowy pumeks, ale tamten to juz po jednym uzyciu mial wgelbienie, szybko sie zuzywal, byl bardzo miekki i jakis taki mniej przyjemny. Scieral dobrze, ale nie do konca mi jego walory uzytkowe pasowaly. Ten mi pasuje. Nie lubie kremow z dodatkiej pumeksu, uwazam ze to za duzo roboty a i tak stopy slugo nie wydlagaja dobrze. Cala zabawa z kremem... nie za dlugo to trwa. Wole tradycyjna metode dlatego wybieram kostke pumeksu. Skora na stopach dosc szybko mi rogowacieje( chodz oczywiscie zalezy to od pory roku) , wiec nie wyobrazam sobie zabawy pumeksowymi kremami, a taka kostka idzie rach ciach i gotowe. Dobrze sie z niego naskorek wyplukuje, wiec nie zmienia koloru, a co za tym idzie nie wyglada paskudnie na polce lazienkowej. Nie musimy go po kazdym uzyciu chowac, gosci widok nie zabije ;o)
Pumeks ten nie jest dla mnie tak atrakcyjny jak naturalne pumeksy, ktore majazaokraglony ksztalt czy tez nieregularny ksztalt jak pumeksy ze skaly wulkanicznej. Do tego naturalny sznureczek, ale wybaczam mu to. Przeciez widze ze nie ejst to naturalny pumeks, a ze naturalnego pod nosem nie mam to sie nie czepiam. Pumeks u mnie w lazience musi byc, wiec mam ten. mam ta zolta wersje.
Uzywalam kilka lat tarek, ale jednak tradycyjny pumeks jest lepszym rozwiazaniem dla moich piet.

Używam tego produktu od:hmmm ze 3 lata bedzie juz
Ilość zużytych opakowań: w tarkcie drugiego, chodz pierwsze nie zuzylam do konca, ale zmienilam po ok 2 latach, kiedy mial juz widoczne wyzlobienia na nowy

Paznokcie ślubne 2017

No nie wiem

Kupiłam ten pumeks pod wpływem opinii i nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie różnił się od innych dostępnych na rynku. To pumeks do utrzymywania dobrostanu po wizycie u pedicurzystki, sam z siebie nie załatwi sprawy. Jest przeciętny. Niedrogi. Moim zdaniem nie zasługuje ani na szczególne polecanie go ani na dyskwalifikację.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

OK

Uzywam własnie tego pumeksu-dla mnie jest fajny-naturalny jest dla mnie zbyt twardy.Faktycznie bardziej sie sprawdza jako "scieracz" zabrudzena nie typowy pumeks ale dla mnie jest OK

Używam tego produktu od:pół roku

bardzo przyjemny

Nie mam większych problemów ze stopami, wiec nie wiem jak pumeks sprawdzi sie przy ścieraniu zrogowaceń, ale z moimi stopkami radzi sobie świetnie. Bardzo dobrze ściera suchy i szorstki naskórek pozostawiając skórę wygładzona, a przy tym jest bardzo delikatny. Idealny do usuwania zabrudzeń. Używam na mokro, wtedy się nie obsypuje. Polecam!

Używam tego produktu od: 2mies.

Delikatny

Wg mnie średnio ściera naskórek (jest zbyt delikatny), ale dzięki temu też jest mniej inwazyjny i dzięki temu używam tego pumeksu raczej do czyszczenia zabrudzonej skóry stóp.
Odnośnie zużywania - podczas tarcia z pumeksu "sypią się" drobinki, ale nie widzę, aby go ubyło.

skuteczny

Kupilam go przypadkiem, dopiero po jakims czasie przeczytalam opinie na wizazu i, tak jak poprzedniczki, musze przyznac, ze to bardzo dobry a jednoczesnie tani produkt. Polecam:)

Używam tego produktu od:tygodnia

Witajcie zadbane stopy!

Jestem bardzo wdzięczna autorce pierwszej recenzji tego pumeksu, bo dzięki niej sięgnęłam po niego i był to dzień, który zmienił moje Zycie;) Otóz bardzo lubię chodzić boso, a konieczność używania tradycyjnego pumeksu przyprawiała mnie zawsze o gęsią skórkę, tak nieprzyjemnie odczuwałam jego dotyk. Zachęcona recenzją MagJa kupiłam zachwalany pumeks w Rossmannie i bingo! Potwierdzam zachwyt tym produktem. Pumeks jest dosyć miękki i delikatny, szorowanie nim nie jest tak nieprzyjemne jak zwykłym pumeksem, a jednak efekt działania jest dużo silniejszy - o dziwo.Nie trzeba tyle machać co zwykłym pumeksem. Pumeks jest ponadto ergonomicznie wyprofilowany, mozna nim wjechać w każdy zakamarek. Potwierdzam, że się nie brudzi.
Wreszcie mam naprawdę zadbane stopy!
Również mój M. uwielbia ten pumeks, poleciłam go tez kilku koleżankom i wszystkie są równie zadowolone. Polecam szczerze.

Używam tego produktu od:miesiąca

genialny

Pierwszy raz zetknęłam się z tak wyprofilowanym pumeksem w Niemczech. Nie był to dokładnie ten, ale podobny, dużo droższy zresztą. Gdy tamten nieszczęśliwie zaginął, natknęłam się przypadkowo w Rossmannie na ten. Nic o tej serii nie wiedziałam, bo wtedy dopiero do nas wchodziła, ale że cena była niska, to zaryzykowałam. I dobrze, bo ten pumeks świetnie dorównuje tamtemu niemieckiemu (zresztą jakby nie było ten też jest niemiecki :D). To, co w nim jest najlepsze to duży rozmiar i specyficzny kształt. Pumeks dobrze leży w dłoni i w zależności od wybranej powierzchni dobrze ściera zgrubiały naskórek z pięt, śródstopia czy w razie potrzeby (przygoda z Kropelką :o itp.) nawet z dłoni. Jest skuteczny, ale przy tym delikatny. Sam w sobie nie ściera się za szybko, nie brudzi się tak jak te zwykłe pumeksy (białe czy kolorowe), nie łamie (a swój mam już z rok, o ile nie dłużej). Generalnie ten pumeks jest genialny :D

Używam tego produktu od: roku czy coś koło tego