Anti-aging Eye Pen - flamaster modelujący kontur oka

Anti-aging Eye Pen - flamaster modelujący kontur oka

Pojemność 2,55 ml

Flamaster ANTI-AGING modelujący kontur oka, wygładzający zmarszczki i rozjaśniający cienie. Kosmetyk przeznaczony dla skóry dojrzałej i wymagającej.

Napina i ściąga

Mam 24 i średnio co drugi dzień budze się z opuchnięciami (a jestem zdrowa) - należe do tych którym długi sen szkodzi w typ przypadku..

Schłodzony w lodówce przyjemnie chłodzi i łatwo wykonać masaż delikatną gąbeczką którą jest zakończony aplikator. Można dowolnie dozować lekki przezroczysty żel.
Czy usuwa opuchliznę? hmm raczej tak choć normalnie po ok 2 godz taka codzienna poranna opuchlizna u mnie samoistnie zanika,więc ten produkt napewno tylko to wspomaga (nie zanikają jednak bruzdy - wały poworkowe ;) Ten kremik ich napewno nie likwiduje. Na początku piekły mnie oczy i trochę migrował do spojówek ale po pewnym czasie to ustąpiło. Pewnie jak każdy drenujący krem musi "dać odczuć" że działa..
Martwi mnie uczucie ściągnięcia jakie utrzymuje się ok godzinki. (w końcu nie chodzi mi o lifting tylko o zniknięcie opuchnięć) nie stosowałam go pod makijaż więc nie mogę tego ocenić. nie nadaje się też na noc jako zapobieżenie porannej opuchliźnie (nie wierze że jest taki krem a jak jest to napiszcie jaki).

Całkiem niezły fajny produkt. Ale za tą cenę.. zastanowię się nad ponownym zakupem

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/2

spełnia obietnice

Pierwsze użycia flamastra na szczęście nie przesądziły o jego przyszłości - początkowo odczuwałam niepokojące pieczenie - skóra nie była czerwona, ani podrażniona, ale trochę mrowiło pod oczami. Powróciłam do niego po wyjazdach wakacyjnych by jeszcze raz się przekonać czy pomaga czy szkodzi. Okazało się, że raczej pomaga, pieczenie ustało.
Natomist działanie ma imponujące - skóra pod oczami się rozjaśniła, zmarszczki spłyciły i wygładziły.
Aplikacja w porządku. Generalnie nie lubię żelowej konsystencji, ale tutaj wszystko, co nałożę - a nie żałuję sobie, wchłania się błyskawicznie.
Niestety, szybko ubywa. Stosowany 2 razy dziennie starcza na ok. 2-3 tygodnie Może krócej.

Edit: Starcza na ok. 3 tygodnie - niespodziewanie dla mnie już się skończył...

Używam tego produktu od:3 tygodni

zmarszczki i cienie bez szans

eye pen ma wszystkie zalety rewelacyjnego preparatu pod oczy i jedną wadę - jest maluuuutki. dlatego używa się go b. oszczędnie, z aplikatora prosto na skórę wokół oczu. zresztą aplikator jest bardzo fajny, z perforacją i włoskami, które dostarczą minimalną ilość preparatu tam, gdzie trzeba.

w moim przypadku dobrze sprawdził się zmniejszając widoczność zmarszczek i cieni pod oczami. nie mam problemów z obrzękami, ale moja Mama, która też stosowała ten flamaster, była bardzo zadowolona z tego, jak szybko ustąpiły obrzęki.

szczerze polecam, jeśli macie stresowy tryb życia, dużo pracujecie przy komputerze albo... macie małe dziecko :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc