ProfiSilk, Nawilżająca, dwufazowa odżywka do włosów z proteinami jedwabiu

ProfiSilk, Nawilżająca, dwufazowa odżywka do włosów z proteinami jedwabiu

Nawilżająca dwufazowa odżywka pielęgnacyjna, zwiększa elastyczność włosów oraz sprawia, że stają się one gładkie, miękkie i łatwe do rozczesywania. Proteiny jedwabne PROFI Silk otrzymywane przy pomocy metod biotechnologicznych mają nadzwyczajne zdolność regeneracji uszkodzonych fragmentów na powierzchni włosów. Naprawa struktury włosa odbywa się w sposób logiczny, zgodnie z zasadą im włos bardziej zniszczony tym więcej jedwabnych protein bierze udział w naprawie. Dzięki temu włosy nie są nadmiernie obciążone. Proteiny wbudowują się tylko w tych miejscach gdzie są potrzebne. Dwufazowa odżywka do włosów zapewnia doskonałe nawilżenie włosów, dokładne wygładzenie powierzchni włosów, eliminuje ładunki elektrostatyczne na włosach, zapewnia termo ochronę włosów podczas suszenia i i innych zabiegów wymagających stosowania wysokiej temperatury na włosy.

Rozczarowanie

Kupiłam ten produkt za namową ekspedientki, zachwalała go strasznie!

PLUSY:
+ wygodna aplikacja - spray

MINUSY:
- strasznie śmierdzi alkoholem
- nie nabłyszcza
- aplikator do psikania zepsuł się już DRUGIEGO DNIA
- obietnice producenta mijają się z prawdą

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: parę psiknięć i po dozowniku ;]

badziew :)

Opis działania kosmetyku jest bardzo zachęcający i przekonujący ale nijak sie ma do rzeczywistości :) To bardzo słaba odżywka.
Kupiłam ją bo służył mi biosilk, pomyslalam ze to cos podobnego w wygodniejszej formie i wiekszej pojemnosci - ee eee

Do rzeczy:

+ neutralny zapach
+ wygodny sposób aplikacji
+/- nawilżenie jest ale minimalne wiec nie wiem czy kwalifikuje sie jako plus, trochę wygładza

- porażająco mało plusów :D
- najważniejszy minus jest taki, że ta odżwyka nie spełnia swojego zadania, a to najdroższa odżywka jaką w życiu nabyłam :/ wszystkie inne pantene czy sunsilki działają dużo lepiej.

Może do włosów zdrowych i normalnych bedzie ok, bo troche wygładza ale to za drogi interes i chyba bez sensu.
Moje włoski są zmeczone i wysuszone kiepską wodą miejską, niczym innym, z tym ta odżywka sobie nie poradziła wiec co dopiero po jakichś zabiegach fryzjerskich.

Na opakowaniu widnieje wskazanie do włosów suchych i zniszczonych - absolutna klapa i do tego wydajna :>

Używam tego produktu od:męcze jedno opakowanie od kilku miesięcy z przerwami