ProfiSilk, Szampon 3 w 1 z proteinami jedwabiu

ProfiSilk, Szampon 3 w 1 z proteinami jedwabiu

Szampon do włosów ProfiSilk zapewnia dokładne wygładzenie powierzchni włosów, termoochronę włosów przed wysokimi temperaturami połysk zdrowie i sprężystość włosów.Eliminuje ładunki elektrostatyczne na włosach i dokładnie je myje.
W efekcie stosowania szamponu włosy są nadzwyczaj czyste i wolniej brudzące się, zdrowe i sprężyste, pięknie lśnią, lepiej się rozczesują i układają.

Jak dla mnie CUDO

Mam czasami tendencję do puszenia się (szczególnie zimą i podczas wilgotnych dni) ale odkąd zaczęłam stosować ten szampon zauważyłam zmniejszenie się tego problemu. Świetnie też zadziałał na moje strasznie zniszczone końcówki. Gorąco polecam

+ cena - kupiłam opakowanie 1000ml za 14 zł
+ wydajny
+ zapach - cudowny delikatny lekko słodki
+ naprawa włosów
+ włosy nie puszą sie
+ nawilża i ładnie regeneruje włoski
+ po dłuższym stosowaniu zero rozdwojonych końcówek
+ włosy miękkie przyjemne w dotyku
+ nie obciąża włosów
+ pompka

Wady:
- trudno go zdobyć, aktualnie jedynie spotykam go w sklepach internetowych

Nie do zniszczonych włosów

Szampon bardzo przeciętny,nie do włosów zniszczonych.Kupiłam całą serię w poszukiwaniu ratunku dla moich rozjaśnionych włosów i zawiodłam się na tych produktach.
Szampon plącze włosy,użycie odżywki i maski z tej samej serii niewiele zmienia sytuację.
W przypadku kosmetyków do włosów ProFi Silka,cena jest bardzo adekwatna do jakości ;)Używam tego produktu od:używałam miesiąc

nie!

nie, nie, nie.
zupełny przeciętniak.
włosy po umyciu nim są kompletnie nie do rozczesania! nawet gdy użyje się odżywki do kompletu, jest całkiem beznadziejnie. gdyby nie dodatkowo odżywka bez spłukiwania w spreju z gliss kura, to rozczesywanie włosów zajmowałoby mi chyba z 15 minut!
szampon ma bardzo rzadką konsystencję, ale przyjemnie się pieni (bo sls na 2 miejscu w składzie..:/), ładnie pachnie, kosztuje niecałe 6zł, ale co z tego, jesli włosów pozniej nie da się rozczesać nawet z odżywką? a gdy już się rozczesze, to okazuje się ze na szczotce została połowa włosów?

gdy już jakos rozczeszemy ogromny kołtun powstały po użyciu tego szamponu, to mozemy być względnie zadowoleni, włosy są raczej miłe w dotyku, ale też bez rewelacji (na opakowaniu obiecuje się chyba wzmacnianie czy wygładzanie? bzduura).

tak więc bez dodatkowej odżywki do spłukiwania ORAZ bez spłukiwania, nie da rady. z nimi, jest znośnie. daje 2 gwiazdki, bo zawsze moglo byc jeszcze gorzej, a włosy w zasadzie nie wyglądają źle - ale za codzienną masakrę przy rozczesywaniu, ani pół gwiazdki więcej.

Ilość zużytych opakowań: kończe 1

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

bardzo fajny

Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o szampony,ale ten przypadł do gustu mnie i moim włosom ,nawet mimo niezbyt zachęcającego składu (sls na drugim miejscu).Dobrze myje włosy,całkiem przyjemnie pachnie,nie obciąża ich-czego się obawiałam,sprawia,że są mieciutkie i bardzo łatwo się rozczesują,tak jak po użyciu płynnego jedwabiu.Dodatkowym plusem jest niska cena :) Jedyną wadą jest raczej mała wydajność,ale mnie to nie przeszkadza,bo często zmieniam szampony

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

super

Szampon zakupiłam w trakcie weekendu w Krakowie, mam nadzieję, że znajdę go bez trudu w Warszawie. Kosztował 7,90zł. Włosy są miękkie po użyciu, świetnie się układają, są błyszczące. Nie używam dodatkowo odżywki, dlatego mam pewne trudności z rozczesywaniem włosów. Niestety jest bardzo niewydajny - po dwóch tygodniach jest go już niewiele w butelce - co prawda siostra się podłączyła do używania;), ale inne szampony nigdy tak szybko nam się nie kończyły.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Miernota

Taki sobie tani, wodnisty szampon. Włosy po jego użyciu nie wymagają odżywki, ale po zużyciu połowy butelki pojawiły się problemy ze skórą głowy (nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło). Jest przeładowany silikonami, dotychczas mi to nie przeszkadzało, ale ten szampon uswiadomił mi dlaczego silikony są be. Myślę, że raz na jakiś czas można go użyć, ale regularne stosowanie tego specyfiku zdecydowanie nie wchodzi w grę. Aha, jest zdecydowanie tańszy.

Używam tego produktu od:

całkiem niezły

Zacznę od tego, że nie wiem skąd tak wysoka cena tego szamponu w zgłoszeniu, bo ja kupiłam go za 5,90zł. Natknęłam się na niego podczas wakacji na Kaszubach. Jak to często bywa w czasie wyjazdów - zabrakło mi szamponu więc pognałam do tamtejszej drogerii. Już wcześniej czytałam cosik na temat tej firmy więc pomyślałam, że skoro tak niska cena, to czemu nie spróbować?;)
Szampon ma przezroczystą, żelową konsystencję, dobrze się pieni i ładnie pachnie. Włosy po umyciu są rzeczywiście nienaganne - błyszczą się, są gładkie i lejące - takie jak lubię). Jednocześnie mam delikatne włosy i łatwo jest je obciążyć, a ten szampon stosowany długofalowo moje włosy niestety obciąża i podrażnia trochę skórę głowy, ale skoro na drugim miejscu figuruje SLS to wszystko jasne. Nie zauważyłam też by włosy mniej się przetłuszczały, ale ja i tak myję codziennie więc dla mnie to bez różnicy. Ogólnie uważam, że to był całkiem udany zakup szczególnie za tak małe pieniądze i na pewno warto spróbować:) Właściwie to powinien dostać 3,5, ale z uwagi na cenę daję 4 gwiazdki;)
Nie wiem jednak czy kupię go ponownie, bo jeśli we Wrocławiu kosztuje aż 15zł to znam lepsze szampony za tę cenę.

Używam tego produktu od:sierpnia