Advance Techniques Keep Clear, 2-in-1 Anti-Dandruff Shampoo & Conditioner for All Hair Types (Przeciwłupieżowy szampon z odżywką 2 w 1)

Włosy i skóra głowy są zdrowe, bez łupieżu.
Specjalne składniki, takie jak np.: cynk eliminują łupież, a włosy pięknie się układają.

całkiem dobry

całkiem dobry szampon

+zwalcza łupież
+włosy ładnie po nim wyglądają
+ładny zapach
+dobrze się pieni

-nie odżywia

ogólnie jest średni

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące

może być

Nie zrobił na mnie wrażenia, ani na moich włosach, z niewielkim łupieżem nawet sobie poradził, nieźle oczyszcza włosy, zostawia na włosach zapach czystości

pomogl

mialam go dawno dawnao temu wtedy kiedy byly problemy z lupiezem , szukalam roznych szamponow a ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl, dosyc ze pomogl w walce z lupiezem to jeszcze wlosy wygladaly slicznie i ten zapach szamponow z serii AT jest boski polecam!

Używam tego produktu od: 1rok
Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Salon fryzjerski

Jest ok.

Dobrze myje, nie uczula, jest wydajny, dobrze się pieni. Kosmetyki do włosów firmy AVON mnie jakoś nie przekonały, a wręcz zniechęciły do siebie także nic więcej nie mogę powiedzieć. Zwykły szampon.

Ujdzie

Na łupież nie pomaga, ale włosy ładnie po nim wyglądają. Szampon ma przyjemny zapach i doskonale się pieni. Wydajny. Niestety, włosy straszliwie sie po nim plączą. Niezbędna odżywka.

Używam tego produktu od: rok

mi nia pomógł

wiązałam z tym szamponem duze nadzieje , po przeczytaniu recenzji, jednak łubież jaki był taki jest, niestety, poza tym w miare tani, łądnie pachnie, ale jak dla mnie za gęsty.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

dość dobry jak za tą cenę

Łatwy w stosowaniu, dobrze się pieni, nie uczula. Włosy po umyciu są strasznie poplątane i konieczna jest odżywka, żeby się rozczesać. Ma przyjemny zapach (niektóre szampony przeciwłupiezowe po prostu śmierdzą).

Używam tego produktu od:2 miesiące

Nie dla mnie

Jakoś mam pecha do szamponów z firmy Avon i Oriflame. Nienawidze ich. Plączą mi włosy , sa szorstkie, matowe . Nieprzyjemne w dotyku. Łupież jak był tak był. Nigdy juz go nie kupie chociaz może jest wydajny i w niskiej cenie. Zostaje przy moim Head and Shouders ;)

Używam tego produktu od:miesiąc

mega

Świetny jak dla mnie :D

-żadnego problemu z łupieżem
-tani i bardzo wydajny
-używam też odżywki z tej serii bo mam bardzo gęste i puszcące się włosy. A po użyciu tych kosmetyków są delikatne i gładkie :)

Każdy niby reaguje inaczej ale ja polecam ten produkt :)

Używam tego produktu od:2 msc

Lubię!

Szampon kupiłam gdyz skonczyl mi się ulubiony przeciwłupiezowy Garnier i postanowilam sprobować czegos innego ;) Kosmetyk kupiłam za kilkanaście złotych w duzym opakowaniu.

Szampon dobrze się pieni, przyjemnie pachnie i ma smerfowy kolor, co mnie na początku zdziwiło ;) Łupieżu po nim nie mam i jak na razie nie powraca :D Myję głowę nim codziennie i nie zauważyłam żadnego negatywnego działania na włosy :D Jedynie rano wstaję okropnie potargana, ale to chyba nie jego wina ;)
Aaaa... I jest wydajny :D

W CZY KUPISZ PONOWNIE TEN PRODUKT zaznaczyłam nie wiem, ponieważ zastanwiam się nad przecwiłupiezowym Timoteijem ;)

POLECAM!!!!!

Używam tego produktu od: OD 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: Ciągle jedno

Średniak

+ usuwa łupież
+ ładnie pachnie
+ wydajny
+ poręczne opakowanie.

- strasznie wysusza mi włosy,

Ogólnie używam go tylko wtedy gdy mój szampon się skończy.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 ?

Polecam! Warto spróbować

Używam go już od dawna. Dobrze radzi sobie z łupierzem, dobrze się pieni, ładnie pachnie, jest dość gęsty, wydajny, tani. Włoski po nim troszeczke się plączą, ale od czego są odżywki.Nie swędzi po nim skóra. Wiadomo to jest szampon kosmetyczny i usuwa łupież zwykly, ale wydaje mi się, że pomaga w łupiezu tłustym, nie usunie go calkowicie, mojej siostrze pomógł bardzo i ograniczył jej problemy z łupierzem. Na pewno warto spróbować. Dla mnie KWC!!

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: duzzo