Advance Techniques Daily Results, Healthy Shine Shampoo (Szampon nabłyszczający do każdego rodzaju włosów)

Formuła wzbogacona o keratynę z pro-witaminą B5 nadaje włosom zdrowy wygląd, wzmacniając je, odbudowując i zabezpieczając przed zniszczeniami. Szampon nadaje się do codziennego stosowania.

Piękny zapach, nic więcej.

Włosy myję codziennie, więc od szamponu dużo wymagam. Ten za dobrze się nie sprawdził.

+ nie potrzeba dużo szamponu, żeby się pieniło, tym bardziej, że mam dosyć długie włosy
+ włosy są świeże, chociaż pod koniec dnia robią się ciężkie
+ piękny zapach jabłek
+ wygodne opakowanie

- włosy nie są wzmocnione, odżywione i nie wyglądają zdrowo, chociaż taki miał być efekt
- na pewno nie są nabłyszczone, chyba, że w użyciu z odżywką i serum z tej serii
- wywołał u mnie łupież, a nigdy nie miałam z tym zbytnio problemu
- jakieś pół godziny po umyciu włosy się sklejają i muszę je rozczesać (nie używam suszarki, wolę, żeby włosy schły mi naturalnie) , inaczej moje włosy rano wyglądałyby na bardziej przetłuszczone niż przed umyciem

Jeśli miałabym kupić ten szampon ponownie to chyba tylko dla zapachu jabłek, który uwielbiam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

NIE radzę !

Pewnego dnia postanowiłam zanocować u koleżanki, wzięłam szybko jakieś rzeczy i wyszłam z domu. Wieczorem okazało się, że zapomniałam szamponu do mycia włosów, więc postanowiłam pożyczyć od niej - właśnie ten z Avonu. Przez całą noc nie mogłam zasnąć, bo swędziała mnie głowa, rano obudziłam się z brudnymi włosami i (nadal) swędzącą głową. Nie polecam. Bardzo się cieszę, że tylko raz go użyłam. Spojrzałam na skład i załamałam się. Nigdy nie widziałam jeszcze szamponu, który jest tak zapchany parabenami, sls i innymi. Zdecydowanie odradzam!

Używam tego produktu od: użyłam raz, już nie używam
Ilość zużytych opakowań: ***-

ODRADZAM ZDECYDOWANIE!

Od pewnego czasu nie przepadam za firmą Avon z poniższych powodów:
- serwują kosmetyki po cenie nieadekwatnej co do jakości
- używają niebotycznej ilości konserwantów, parabenów i silikonów
- chwalą się naturalnością swoich wyrobów umieszczając naturalne ekstrakty roślinne na końcu składu
Miałam już z tej firmy lakier do paznokci, peeling, krem, pomadkę i inne duperele i nie powaliły mnie na kolana. Ceny w ofercie netto powinny być cenami głównymi, a nie po obniżce! Ale to tak nawiasem mówiąc. Szampon zabrałam babci :D Ona z chęcią się go pozbyła, bo ma w domku tyle niepotrzebnej chemii, więc można to uznać za rodzaj odciążenia :) Bardzo spodobało mi się jego opakowanie - takie profesjonalne, skojarzyło mi się z drogimi produktami fryzjerskimi i sądziłam, że będzie również dobrej jakości. Wyrób mieści się w kanciatej butli o pojemności 750 ml (wiem, że jest to wersja rzadko spotykana, bo można nabyć także 150 ml i 400 ml). Oczywiście etykietka w języku angielskim (wzmianka professional hair care) , a wyjaśnienie na odwrocie.nBardzo pomysłowe są w Avonie te etykietki, które można odklejać i zaklejać :)

Producent mówi: Formuła wzbogacona o keratynę z pro-witaminą B5 nadaje włosom zdrowy wygląd wzmacniając je, odbudowując i zabezpieczając przed zniszczeniami. Mycie i odżywianie w jednym, prostym zabiegu.
Muszę powiedzieć, że ten produkt to krótko mówiąc nieporozumienie. Otwierając buteleczkę czujemy naprawdę przyjemny zapach, dosyć naturalny, w ogóle nie czuję żadnej chemii (producent dobrze się maskuje ;)). Podczas mycia włosów wydziela się piana, ale trzeba nałożyć dużo specyfiku. Najlepiej spisuje się on po dwukrotnym myciu włosów. Konsystencja odpowiednia - nie za gęsta, nie za rzadka, nie wylewa się z opakowania, jak już wspomniałam pachnie przyjemnie, ma kolor jakby srebrny z małymi drobinkami (po co są te drobinki?). Przejdę teraz do punktu kulminacyjnego - DZIAŁANIE:
Otóż uważam, że absolutnie nic dobrego z moimi włosami nie zrobił. Mam z natury cienkie włosy i liczyłam, że ten profesjonalny w cudzysłowiu szampon je wzmocni i trochę ujarzmi. Jeżeli chodzi o to pierwsze to wzmocnił je w postaci obklejenia ich silikonem, przez co wydaje się, że włosy naprawdę mają się dobrze. Jeżeli zaś chodzi o ujarzmienie to nie oczekiwałam od tego produktu całkowitego oklapnięcia moich pięknych loków i zrobienia efektu zmokłej kury. Moje włosy wyglądają na tłuste, są do bólu miękkie (czuć tą warstwę doklejoną) i nie układają się dobrze, są po prostu oklapnięte. Producent po prostu mnie oszukał!

Zajrzałam również do składu i tutaj, a jakże, na dzień dobry substancje zapachowe, pianotwórcze (SLS), silikony, związki soli i dosłownie klasyk: ekstrakty roślinne na samym końcu! A Avon uważa je za swoją mocną kartę - no cóż, na tej pozycji na pewno nie.

Podsumowując krótko:
+ świeży zapach
+ pojemność (150 ml, 400 ml, 750 ml)
+ opakowanie
+ pomysł z odklejaną ulotką
+ konsystencja produktu
+ cena (szczególnie po promocji i w netto)
+ wydajność

- brak podstawowego działania produktu: oczyszczone, świeże, pełne życia włosy
- ekstrakty roślinne szumnie opisywane w ulotce jako główne walory produktu widnieją na samym końcu składu
- dużo silikonów i detergentów
- ogólnie obszerny skład na tak ubogi produkt
- dostępność - tylko poprzez katalog i konsultantkę
- ten szampon nabłyszcza poprzez oblepienie włosa, przez co wydają się one jakby tłuste

No cóż. Nie wyrzucam produktów, także zużyję go jako płyn do podłogi. Może chociaż na to się przyda. Za taką cenę możemy znaleźć naprawdę dobry szampon oczyszczający, nie trzeba nawet chodzić do drogerii, wystarczy zwykły ogólnospożywczy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: czekam cierpliwie aż to pierwsze wreszcie się skończy ;)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

zawsze wracam do niego

Moim problemem są przetłuszczające się włosy, bardzo rzadko stosuję kosmetyki do stylizacji, nie farbuję włosów; do oceny wybieram te kosmetyki, które lubię i do których wracam - tyle słowem wstępu.

Testowałam wiele szamponów, Schauma i Timotei były blisko ideału, ale mocno przesuszały mi końcówki, albo elektryzowały i grzywka po całym dniu była smętnie przyklapnięta.
Ten szampon jakoś tego nie robi, choć skład ma standardowy, dzięki niemu włosy mogę myć co dwa dni i nie wyglądam jak zmokła (przetłuszczona) kura, co jest dla mnie jego największą zaletą, bo rano mogę dłużej pospać :) Mi na głowie nie robi siana.

Nie wiem czy nabłyszcza, bo nie zwracałam na to uwagi.
Zwykle rozcieńczam go odrobinę wodą i przy pierwszym myciu średnio się pieni, natomiast drugie mycie już mniejszą ilością szamponu dają niezłą pianę, jeżeli komuś na tym zależy. Myję włosy raczej letnią wodą.
Łupież powodowały mi inne szampony, ten nigdy.

Myślę, że za tą cenę można spróbować, jak się nie spodoba oddać jakiemuś facetowi - im wszystko pasuje.

PS. Można stosować z odżywką bez spłukiwania z tej serii lub wersję 2w1 - i też nie muszę częściej myć włosów.

Używam tego produktu od: rok lub 2 lata
Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 4

Średniak.

Taki sobie szampon... Bez rewelacji. Włosy są po nim dość twarde, ale za to ładnie pachną. Mam wrażenie, że przy jego stosowaniu pojawiło mi się o wiele więcej łupieżu niż zwykle... Nabłyszczający? To chyba jakiś żart... Nie dopatrzyłam się w nim żadnych efektów nabłyszczania.

Podsumowując:
:) ładny zapach
:) dobre oczyszczenie
:) niska cena w promocji
:) wydajny (butla 400 ml starczyła mi na 3 miesiące)

:( twarde włosy
:( łupież
:( brak nabłyszczenia
:( nieporęczne opakowanie, które często zasycha

ok.

Noooo eeee..... Zapach niezbyt, taki chemiczny. Włosy mi się cholernie elektryzuja. Tak to to dobrze myje, nei mam innych zastrzeżeń. Wypróbujcie sami to się przekonacie ;ppp

tylko tyle

-jest wydajny
-ma poręczne opakowanie
-bardzo ładny zapach
-nie obciąża włosów
-niestety nie nabłyszcza
-w moim przypadku zwiększył objętość włosów
-nie wywołał u mnie łupieżu

Używam tego produktu od:od czasu do czasu

natluszczenie chyba

Nablyszczanie to chyba wg producenta koncertowe przetluszczenie wlosow i blask loju.... Szampon strasznie koltuni i matowi wlosy po umyciu, wygladaja poprostu na zaniedbane, pod konic dnia ( a wiec w moim przypadku duuuzo szybciej niz normalnie) wlosy byly tak przetluszczone, ze nie moglam na siebie patrzec. Mowie stanowcze NIE dla szamponow i prawie wszystkich kosmetykow Avon.

Używam tego produktu od:3 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1 skonczone w bolach

Fajny ;)

Całkiem niezły szampon. Dobrze oczyszcza włosy nie wysuszając ich, pięknie pachnie i niesamowicie się pieni. Włosy nie przetłuszczają się po nim i są lekkie i bardzo puszyste. Szkoda,że nie nabłyszcza ich, ale może zbyt krótko go używam. Ma wygodne i ładne opakowanie, ale mógłby być trochę wydajniejszy zważywszy na cenę, dobrze jednak, że można nabyć go w promocji.

Używam tego produktu od:2 tygodni

godny polecenia

przede wszystkim spełnia swoja funkcje czyli fajnie nabłyszcza,poza tym odżywia włosy nadaje im miękkość przy czym ich nie obciąża,polecam stosowanie go z odżywka tej samej serii a efekty będą jeszcze lepsze,jest też bardzo wydajny a duże opakowanie kusi malą ceną 400ml=10,90 do tego ładnie pachnie

Używam tego produktu odkilka m-cy
Ilość zużytych opakowań:kilka:)

Ok.

Powiem szczerze- nie lubię szamponów z Avonu, dlatego do tego również byłam z góry nastawiona nieprzychylnie. I miło się zdziwiłam. Nie obciążył moich przetłuszczających się włosów, ma dość miły zapach i jest wydajny. Szczególnego nabłyszczenia nie zauwazyłam, ale włosy są po nim mięciutkie i nawilżone.

Nie wiem czy go jeszcze kiedyś kupię, ale myślę, że zasługuje na następne podejście.

syf

Kupiłam go z katalogu Avon i był na promocji. Po pierwsze trzeba go dużo nalać na rękę żeby się pienił i dobrze umył włosy, po drugie zapach okropny, kolejna rzecz taka że po spłukaniu go z włosów to włosy są suche i wogóle nie mają połysku.

Używam tego produktu od:miesiac