Avon, Advance Techniques Daily Results, 2-in-1 Healthy Shine Shampoo & Conditioner (Nabłyszczający szampon z odżywką do każdego rodzaju włosów)

Formuła wzbogacona o keratynę z pro-witaminą B5 nadaje włosom zdrowy wygląd, wzmacniając je, odbudowując i zabezpieczając przed zniszczeniami. Mycie i odżywianie w jednym, prostym zabiegu.

Nic specjalnego

To drugi pod względem jakości szampon Avonu, najlepszy jest pomarańczowy, który mi odpowiada, a ten - od biedy ujdzie, nie ma się nad czym zachwycać. Jest wydajny, dobrze się pieni, wręcz trudno go skończyć, zwłaszcza przy wielkim opakowaniu (750 ml). Jest ekonomiczne, wychodzi naprawdę tanio, ale z dużej butli ciężko wydobyć kosmetyk. Działa tak sobie, na pewno nabłyszcza, do tego trochę nawilża włosy. Nie odżywia i nie regeneruje. Zapach chemiczny, po jakimś czasie zaczyna drażnić. Ja go już nie kupię, bo wolę wydać więcej i mieć lepszą jakość.

Plusy:
- cena
- nabłyszcza
- odświeżający
- świetnie się pieni
- dobrze oczyszcza
Minusy:
- trudność użycia
- włosy słabo się układają
- ciężko rozczesać włosy
- niewygodne otwarcie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Typowy nabłyszczacz.

Szampon, jak niemal każdy 2w1, po prostu nabłyszcza włosy. Stają się ciężkie, po umyciu wyglądają ok, jednak po paru godzinach są jakby nie myło się ich od tygodnia. Chyba nie o to chodziło. Producent obiecuje, że włosy staną się jedwabiście miękkie, lśniące od nasady włosów aż po ich końce. LŚNIĄCE A NIE TŁUSTE.
Nie zagości w mojej łazience kolejny raz.

nie!

ładnie się pieni, pezyjemnie pachnie i na tym koniec,
starsznie obciążał moje włosy kilka godziny po umyciu wyglądały na przetłuszczone, nieświeże
kilka podejść za każdym razem to samo

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

WŁOSY lokówka objętość

swietny

super szampon! Doskonale nablyszcza, wlosy sa po nim miekkie,fajne w dotyku, dobrze sie rozczesuja bez uzycia odzywki, nie obciaza mi wlosow pomimo ze sa przetluszczajace sie w dodatku swietnie pachnie ;) polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo dobry w swoim przedziale cenowym

Szampon jest wydajny, ładnie pachnie i sprawia, że włosy są miękkie i gładkie. Kiedy pojawia się u nas w łazience, używa go również mój mąż (alergik) i również sobie chwali.
Nie zauważyłam po użyciu tego szamponu żadnego spektakularnego efektu, ale moje cienkie włosy sie po nim nie puszą, więc ... \'lubię to\' :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 400 ml

dobry

Używam go już od dłuższego czasu (a przerwami na poszukiwanie odżywek). Nakładam go na włosy wcześniejszym umyciu głowy innym szamponem, więc zastępuje mi odżywkę. I w tej roli sprawdza się dość dobrze. Włosy po nim nie plączą się, a więc łatwo się rozczesują (co jest dla mnie ważne, gdyż moje włosy maja taki okres czasem, że byle szarpnięcie a wypadają) i są niesamowicie miękkie i gładkie. Nie powiem, żeby mi błyszczały jakoś, ale nie dlatego go kupuję. Bardzo dobrze się pieni, przez co jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 750 ml i w połowie 400ml

mój ulubiony szampon

Nie jest idealny, ale zawsze do niego wracam.
Szampon myje włosy porządnie, pieni się mocno, wystarczy mała ilość, żeby powstała piana. Nie plącze podczas mycia. Nie muszę męczyć się z odżywkami, sam szampon radzi sobie doskonale - mam krótkie, 5-centymetrowe włosy. Po umyciu włosy są miękkie, pachnące i błyszczące.
Pachnie bardzo przyjemnie, to mój ulubiony "szamponowy" zapach. Opakowanie wygodne, choć wolałam wizualnie te w starej wersji.
Szampon ma jednak minusy, mianowicie zimą, kiedy nosi się czapki elektryzują się po nim włosy. Raz na jakiś czas muszę też oczyścić włosy innym szamponem (np. Babydream\'em), bo wydają się obciązone, bez życia. Za te rzeczy odejmuję pół gwiazdki. Nic więcej do zarzucenia mu nie mam i kupię ponownie na pewno :)

Edit 28.10.2012: Kupiłam parę dni temu nową butelkę i spojrzawszy na skład zauważyłam brak SLSu! Cieszy mnie to, ponieważ jak do SLESu nic nie mam, to nie wiem po co pchać w skład i SLES, i SLS.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Idealny

Moje włosy po tym szamponie pięknie się błyszczały, były miękkie, odżywione, gładkie. Nie plątały się - uwielbiam ten szampon. Testując kolejne, po wycofaniu granatowego dove raczej wrócę do tego szamponu, żaden inny tak nie nabłyszcza.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 x 400 ml

kiepski

Mi zupełnie nie przypadł do gustu. Źle rozprowadza się na włosach, tak dziwnie, \'tępo\', ciężko pozbyć się tego wrażenia nawet po dokładnym spłukaniu. Bez użycia świetnej odżywki po umyciu włosy są matowe, szorstkie, trudne do ułożenia. Być może nie pasuje do moich farbowanych włosów, ale cała masa innych zwykłych szamponów zdała u mnie egzamin o wiele lepiej.

Używam tego produktu od: miesiąca?
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

najlepszy

Ten szampon najbardziej przypadł mi do gustu ze wszystkich, których dotąd używałam.
Włosy po nim są miękkie, błyszczące, szampon ładnie pachnie i nadaje moim włosom lekkość. Stosuję go już bardzo długo, produkty z linii Advance Techniques sprawdzają się rewelacyjnie.

Ilość zużytych opakowań: na pewno ponad 10

Obciąża, spłaszcza

:)świeży zapach AT
:(obciąża i spłaszcza włosy po kilku użyciach nawet kilka godzin po umyciu- także trzeba stosować na zmianę z innym bezsilikonowym
:)dobrze sie pieni
:)całkiem dobrze oczyszcza
:)nie plącze włosów

Ilość zużytych opakowań: 10 butelek

Zwyczajny

używam go jakieś 5 lat albo i dalej. Nie mam za dużego porównania z innymi szamponami bo zawsze używałam tego. Włosy bardzo mi wypadają i są łamliwe ale nie wiem czy od niego. Włosy obok twarzy które są stopniowane strasznie sie po tym szamponie puszą i nie widać tych pazurek nawet po użyciu prostownicy. Nie przetłuszcza. Pojawił się u mnie łupież ale ja mam bardzo gęste włosy i może być to spowodowane niedokładnym płukaniem mojej szopy. Kiedyś używałam po nim takiej specjalnej odżywki z salonu fryzjerskiego to efekty były lepsze. Jednak gdy fryzjerka myła głowę jakimś tam innym szamponem i nałożyła tę odżywke to włosy były nieziemskie lekkie świetnie się układały. No i ten szamponik bardzo obciąża włosy. Nie wiem czemu tyle czasu go używałam ale musze się przyznać że nie zwracałam na to kiedyś uwagi. Teraz wybieram się do sklepu kupić jakiś inny, na pewno nie z avonu.

Używam tego produktu od: około 5 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele nie da sie zliczyć