Summer Day

Summer Day

Zapach Summer Day jest utrzymany w atmosferze radości i optymizmu. Szczęśliwe, beztroskie dni, promienny dotyk słońca, pogoda ducha i dobre samopoczucie na co dzień to nie tylko optymizm samej Cindy Crawford i jej radosnego usposobienia. To także uczucie, które uchwycił jej najnowszy zapach Summer Day.
Kompozycja jest połączeniem delikatnych, kwiatowych nut zapachowych.
Zapach z roku 2006.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: arbuz, kiwi, papaja, granat i japoński owoc yuzu.
Nuta serca: konwalia, lilak, hibiskus, orchidea i liście budlei.
Nuta podstawowa: drzewo cedrowe, amyris i ambra.

Cena: 87zł/ 30ml, 133zł/ 50ml

bardzo przeciętny

Nie lubię zapachów, które sa totalnie bezpłciowe i kompletnie niczym się nie wyróżniają, a Summer Day niestety taki właśnie jest. Zdaje sobie sprawę, że gusta są różne i wielu osobom ten zapach się podoba i bardzo dobrze, bo gdyby wszyscy lubili to samo to wiadomo jak by było. Summer Day to poprostu nudne kwiatuszki z owocami najbardziej czuję wodną nute arbuza ze znienawidzonym przeze mnie yuzu i orchideę nie pierwszej już świeżości.Zapach prosty, letni,lekki i świeży, ale totalnie nie w moim guście.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Ladny, ale krotkotrwaly

Podpisuje sie obiema rekami pod recenzja LillyS. Zapach przyjemny, dziewczecy, jednak zbyt delikatny i zbyt malo trwaly. Rowniez skojarzyl mi sie zapachami typowo Avonowymi - ladnymi, ale jakich cala masa. Wydaje mi sie, ze jest podobny do jednej z ostatnich katalogowych nowosci - Ballroom Beauty, no ale to tez nie jest nic oryginalnego ani odkrywczego. No i rowniez uwazam, ze podobny do I love love, jak juz kilka dziewczyn pisalo. Mysle, ze latem sie sprawdzi, ale zima slabiutko.
Obiektywnie zapach nie bylby zly gdyby tylko byl bardziej trwaly i intensywny. Ja osobiscie ostatnio nie palam zbyt wielka miloscia do takich co prawda przyjemnych, lecz banalnych zapachow stad 3 gwiazdki

Używam tego produktu od: testuje
Ilość zużytych opakowań: probki

Zakochana :)

Och jak ja kocham ten zapach. Są słodkie, dziewczęce... po prostu zapach lata (wracają wpomnienia z wakacji..)

Dostałam je w prezencie (ktoś trafił idealnie w mój "nos")
Stosuję je tylko na wyjątkowe okazje. Zapach dość długo pozostaje na skórze, ubraniach czy włosach. Nie jest zbyt "nachalny", ale w sam raz, delikatnie wyczuwalny.

Już przestaję się rozpływać nad nimi, bo to tylko ochy i achy :)

Zapach idealny dla mnie

Ilość zużytych opakowań: pierwszego

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Mrau.

Poznałam te perfumy całkiem przypadkiem, chyba przez koleżankę która użyczyła mi kilka psiknięc na szyję ;) Potem przyszła miłość...Opisując ten zapach pierwsze co przychodzi mi do głowy to pieprz, seks, pieprz! Zniewalająca nuta, niesamowita woń! Uwielbiam otulać swoje ciało tym zapachem, niestety został wycofany z detalicznej sprzedaży w PL i teraz ciężej go dostać, ale da się.

Zapach dla kobiet zdecydowanych, pewnych siebie, przebojowych.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Tęsknię!

Dostałam ten perfum od kuzynki na 18stke. Zakochałam się w tym zapachu od pierwszego... powąchania! Jest cudowny, lekki, radosny, słodki, ale nie mocny. Zdecydowanie na letnie dni, ale również poprawi humor w ponury, jesienny dzień. Oczywiście b.trwały. Chętnie kupię go jeszcze raz!
CUDO!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: niestety tylko 1

Podobny do I Love Love

Z początku kwiatki i owocki, potem robi się bliźniaczo podobny do I Love Love Moschino, jest tylko bardziej rozmyty i nie ma pazura (ani pazurka). Delikatny, romantyczny, trwałość z tych słabszych - i taki jakiś Avonowaty. Ma się pewnie podobać masom, i będzie się podobał, ale tym, które nie przykładają większej uwagi do zapachów albo nie są w tym temacie wybredne.

To ja już wolę I Love Love, zdecydowanie.

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: ml z próbki

Super!!

Uwielbiam ten zapach, nie wiem, czy jest świeży, czy kwiatowy bardziej czy owocowy, ja czuję w nim...ołówek:) Chyba mam jakieś skojarzenie z dzieciństwa, które w tej wodzie toaletowej mnie jakoś uspokaja i rozwesela:)
Niestety, jedyną jego wadą jest trwałośc- naprawdę mizerna. Wylewam na siebie całkiem duże ilości i czuję go zaledwie 3-4 godziny. Musiałabym pryskac się nim przez cały dzień.
Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

ŚLICZNY

Pierwszy raz spotkałam się z tym zapachem w perfumerii Douglas i musiał być mój ;) Uwielbiam świeże, owocowo-kwiatowe zapachy... Gdyby nie lekka oszczędność, wylewałabym na siebie całą buteleczkę na jedno wyjście. Uwielbiam go nosić w ciągu dnia i na każdą okazję. Poza tym mam z nim przyjemne wspomnienia więc przywiązałam się do tego zapachu. Mmmm...śliczny;)
Jedno malutkie ale, mógłby być bardziej trwały;)

Używam tego produktu od: zeszłej zimy

Cytrusy

Świeży, radosny, musujący cytrusami zapach. Dość intensywny jak na owocową kompozycję, świdruje w nosie zaraz po aplikacji, z czasem łagodnieje. Nie rozwija się jakoś zaskakująco, raczej pozostaje przyjemnym cytrusowym zapachem z dodatkiem jakby zielonej herbaty, byłam przekonana że w składzie liście zielonej herbaty muszą być.
Przypomina do złudzenia Light Blue czy I love love Moschino.
Przyjemny, letni zapach, za małe pieniądze. Tylko że wycofany więc trudno dostępny.
Trwałość przyzwoita ok 4 godziny, flakon ładny bo prosty w kształcie. Plus za dostępność małych pojemności.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

nie dla mnie

Kupiłam dawno temu, w sumie w ciemno. I totalnie nie trafiłam. Zapach kojarzy się właśnie z I love love Moschino, którego nienawidzę.

Arbuza nie wyczuwałam,zapach niby cytrusowy ale jakiś taki ciężki zdecydowanie nie świeży. Nieskomplikowany i nie rozwijający się na ciele. Zdecydowanie nie dla mnie. Używam tego produktu od:użyłam z 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:jedno- na siłę

Cudnowny!

Używałam już wielu perfum, ale te są wręcz stworzone dla mnie :D Zapach ma w sobie to coś! Jest delikatny, świeży, a przy tym trwały. Szkoda tylko, że został wycofany ze sprzedaży :( (tak powiedziano mi w jednej z warszawskich perfumerii). Jeśli gdziekolwiek go spotkam kupię bez wahania! Używam tego produktu od: pół roku

Bardzo przyjemny

Zaskoczyl mnie ten zapach i to jak najbardziej pozytywnie. Jest bardzo swiezy, cytrusowy, idealny na cieple dni. W ogole nie ciezki i nie duszacy, nie ma mowy o przesadnej slodkosci. Pachnie bardzo naturalnie cytruskami, bardzo rzesko, zero sztucznosci. Trwalosc raczej srednia, mozna wylac na siebie bez obawy pol flakonu ;) A flakon bardzo mi sie podoba, jest poreczny, zgrabny i ladnie wyglada. Cena przyzwoita. Przypomina mi troche I Love Love Moschino. Ogolnie bardzo polecam wielbicielkom cytruskow :)