Optimals, Comfort Day Cream SPF8 (Krem na dzień)

Optimals, Comfort Day Cream SPF8 (Krem na dzień)

Krem o działaniu nawilżającym i odżywczym. Skóra staje się aksamitnie gładka, pełna energii i blasku. Krem zawiera olejek z nasion maliny moroszki i ceramidy.

Dla cery normalnej i suchej.

(w promocji 19zł)/ 50ml

fajny

bardzo dobry krem :
- nawilża,koi ale nie przetłuszcza i nie obciąza zbytnio cery
- nie zapycha
- ładnie sie wchłania, przy suchej skórze nadaje sie pod makijaż
- nie wywołuje podraznień, nie zapycha porów
- ładne opakowanie
- niska cena (w promocjach)

podsumowując - nie przypuszczałam że oriflame ma tak dobre jakościowo kosmetyki (chodzi mi głównie o pielegnacje), mam jednoczesnie krem vichy aqualia antiox i jakims dziwnym trafem duzo chetniej uzywam tego rózowego oriflame...
może cudów nie czyni ale nikt cudów nie obieuje, dobry codzienny krem do podstawowej pilegnacji

Ilość zużytych opakowań: jeszcze 1

niezły

Fajny, delikatny krem. Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania. Do mojej skóry (raczej suchej) jest w sam raz.
Ładnie pachnie, ale opakowanie niewygodne - ciężkie (jeśli chodzi o podróżowanie) i z zakamarków niełatwo jest go wydobywać.
Ogólnie, może być. Może się na niego skuszę, jak będzie miał jakąś promocję.. ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

nic specjalnego

W zasadzie to mogłabym tu skopiować recenzję Kamlisy. :) Krem jest nienajgorszy - cena w promocji przystępna, zapach delikatny, ma jakieś tam filtry - ale podobnych można znaleźć mnóstwo (w dodatku tańszych). Wchłania się bardzo szybko, jak na krem do cery suchej w moim odczuciu nawet trochę za szybko (oczekiwałam poczucia "kołderki" na twarzy, tymczasem zdarza się, że policzki, niespecjalnie wcale wysuszone, muszę smarować nawet dwukrotnie). Nie kupię więcej, bo nie ma po co.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Cellulit składniki

może być

Nie mam mu nic do zarzucenia, ale i mnie nie zachwycił. Ot, taki przeciętniaczek, znam lepsze, równiez z Oriflame.
Opakowanie wygodne, nie będzie problemów z wydłubywaniem resztek ;). Cena przystepna ( w promocji), wydajny. Jest dość lekki, jak na kremy tej firmy - Oriflame przyzwyczaiło mnie do solidniejszych mazideł. Zapach - bardzo dlikatny, wolalabym cos wyrazistego. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania. Nawilza przyzwoicie. Filtry malutkie, ale jak na te pogode i pore roku moga byc. I tyle - nic charakterystycznego.Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Milutki:)

Bardzo przyjemny kremik. Ma delikatną, choć solidną konsystencję, przyjemnie pachnie ( ale nie malinami). Jasnoróżowy kolorek aż zachęca do wypróbowania. Rozprowadza się bardzo dobrze, że znakomitym poślizgiem. Dobrze nawilża, wygładza i koi twarz. Nie powoduje świecenia, wchłania się bezproblemowo. Polecam, to dobry kosmetyk za niewielkie pieniądze. Plus za solidne, szklane opakowanie:)

Używam tego produktu od:4 miesięcy