Avon Color, Make Up Remover Pencil (Kredka do korygowania makijażu)

Avon Color, Make Up Remover Pencil (Kredka do korygowania makijażu)

Pojemność 2,8 g

Wyjątkowy kosmetyk ratunkowy, gdy przesadziłaś z makijażem.
Usuwa błędy w makijażu zarówno oczu jak i ust. Wygodny w użyciu. Nie podrażnia skóry.
Skoryguj makijaż kredką. Jeśli kontynuujesz malowanie, miejsce użycia korektora przetrzyj delikatnie chusteczką.

Cena: 29,9zł/ 2,8g

wazelina

kompletny bubel, brak zalet. Zakupiona w promocjii, z ciekawości i zgubnych pobudek. Co to w ogóle ma być? wazelina w drewnie syntetycznym?
-nie korygowała makijażu tylko go rozmazywała jeszcze gorzej, nie nadawała się nawet jako produkt pomocniczy
-łamała się
-nie dawała się ładnie zatemperować, w środku była bardzo porozbijana
-miała grudki...
Podsumowując, ten produkt, czymkolwiek by nie był, nie sprawdził się ani w roli korektora, ani w roli zmywacza, ani w ogole w żadnej roli. Nie rozumiem z jakiego powodu ten cud techniki w ogóle trafił do sprzedaży.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2007 roku
Ilość zużytych opakowań: użyta kilka razy, następnie wyrzucona.

co ja bym bez niej...

Co ja bym bez niej poczeła?Jest wydajna naprawde mam swoją już pare lat.Do tej pory działa i nie podrażnia;D Wszystkie błędy w makijażu mam usunięte raz dwa co prawda muszę poprawiać bo jak usuwa to wszystko na swojej drodze ale nie narzekam;P Apeluje o jej powrót;D

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

w miare ok

Na poczatku bylam bardzo rozczarowana i rzucilam kredke w kat, pozniej jednak okazala sie bardzo pomocna przy usuwniu drobnych wpadek przy malowaniu np. zle namalowana linia lajnerem (wodoodporny) mazniecia tuszem (tez wodoodporny) bez koniecznosci zmywania calego makijazu Nie mam zadnych podraznien po stosowaniu jej w bliskich okolicach oczu, a dodam ze sa bardzo wrazliwe. Minus to to ze jest srednio wydajna bo trzeba temperowac kredke i po zaaplikowaniu poczekac chwile zeby to co sie chce usunac dobrze rozmieklo a pozniej usunac te czesc wacikiem. Ahaa po powtornym malowaniu niektore kosmetyki zle sie nanosi

Używam tego produktu od:8 mcy
Ilość zużytych opakowań:1 jeszce nie calkiem

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nie polecam

Kredka od razu po pierwszym użyciu złamała się i zapach też nie był za przyjemny, bardzo słaba,m zanim coś usneła tzreba było się dośc mocno na męczyć dlatego jej nie polecam szkoda pieniędzy

Używam tego produktu od:2006