Optimals, Comfort Night Cream (Krem na noc)

Optimals, Comfort Night Cream (Krem na noc)

Odżywczy krem na noc przywracający skórze właściwy poziom nawilżenia. Zawiera olejek z nasion maliny moroczki i kreatynę stymulującą odnowę komórkową.

Dla cery suchej.

(w promocji 19zł)/ 50ml

Nic specjalnego

W zasadzie nie można mu wiele zarzucić, ale chwalić też nie bardzo jest za co. Konsystencja kremu jest dosyć przyjemna, niezbyt ciężka, jakby nieco żelowa. Względnie nawilża, niestety nie pełnia swojej podstawowej roli - nie działa kojąco na wrażliwą czy zmęczoną skórę.
Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to zły krem, ale po jednym zużytym opakowaniu chyba jednak nie skuszę się na kolejne.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Super

Bardzo dobry kosmetyk, godny polecenia. Wspaniały do suchej i wrażliwej cery. Idealnie nawilża, wygładza, odżywia, nie podrażnia, bardzo przyjemnie pachnie, jest wydajny i w ogóle bomba. Szkoda, że już jest niedostępny, ale na szczęście firma Oriflame wprowadziła na rynek bardzo podobny produkt. Zobaczymy czy też będzie taki dobry.

Używałam tego produktu przez jakieś 2 miesiące

przyzwoity

Bardzo szybko się wchłania i rzeczywiście przy skórze mocno przesuszonej nie obędzie się bez powtórzenia aplikacji. Nie lepi się, co dla mnie przy używaniu kremu na noc jest bardzo ważne. Ma neutralny zapach, nie szczypie i ładnie napina i nawilża cerę. Nie pozostawia tłustego filmu, a rano budzę się z wypoczętą i dobrze nawilżoną buźką.
Jak dla mnie opakowanie jest trochę nieporęczne, ciężki, szklany słoiczek.
Może kiedyś do niego wrócę, bo ogólne wrażenia są bardzo dobre:)

Manicure - velvet nails

Słabszy niż wersja na dzień

Bardzo podobna ( może trochę gęstsza) konsystencja- jak jego odpowiednik na dzień, ten sam świezy zapach. Niestety, muszę go ocenić jako znacznie słabszy od wersji dziennej. Jest trochę bardziej toporny w rozsmarowywaniu, wchłania się błyskawicznie ( aż za bardzo). Znacznie słabiej nawilża, podobnie jak poprzedniczka musiałam go kilka razy dokładać na policzki. Rano cera była niestety trochę wysuszona:( Reasumując- nic specjalnego.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Słabo nawilża :(

Bez rewelacji.
Krem jest miły, lekki, ładne się rozprowadza, nie wałkuje się (!), ładnie się wchłania. Zapach ma... to już rzecz gustu, jak dla mnie trochę męczący, ale może się podobać. :)

Niestety nie jest wydajny. Nawilżanie jest takie sobie. Wchłania się jak wściekły i na policzki dokładam kolejną warstwę. Nieekonomiczny. :)
A niby jest do cery suchej, podczas gdy moja wcale taka sucha nie jest...

Za 39zł to niewiele zaoferowali. Jak na promocję - 19zł, to może być. :) Ale do skóry normalnej, bez żadnych wymagań.
Co jak co ale Comfort to to nie jest. :)

Używałam tego produktu: miesiąc - skończył się ekspresem