Solutions, Ageless Results, Overnight Renewing Cream (Krem na noc przeciwko oznakom starzenia)

Już w ciągu tygodnia w widoczny sposób zmniejsza drobne i większe zmarszczki, poprawia koloryt skóry, zmniejsza pory. Soja stymuluje odnowę komórkową, przeciwutleniacze zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry a peptydy ujędrniają skórę i zmniejszają zmarszczki.

Cena: 39,90zł / 50ml

Krem bardzo dobry

Mam problemową cerę (sucha, łuszcząca się z dużą skłonnością do alergii i podrażnień - skóra atopowa). Kremy Avonu kupiłam przez przypadek (skusiła mnie promocja, gdzie zestaw tych kremów: na dzień, na noc, pod oczy kosztował chyba coś ok. 30 zł), ale jestem z nich bardzo zadowolona.
Plusy:
- dobre nawilżenie cery,
- skóra jest jędrniejsza,
- szybko się wchłaniają, nie pozostawiają tłustego filmu (szczególnie ważne dla kremu na dzień)
- nie uczulają, nie podrażniają
-produkt wydajny

Uwaga: nie wolno pozwolić dostać sie preparatowi do oka.

Misusy:
- cena jeśli akurat nie ma promocji

Nie mogę nic powiedzieć o wygładzaniu zmarszczek, bo jeszcze na całe szczęście ich nie posiadam - kupiłam go głównie jako zapobieganie przyszłym zmarszczkom

zadowalający

tak jak poprzedniczka: do avonu podchodze bardzo ostrożnie.... ten krem (razem z wersją na dzień) dostalam w prezencie i... stwierdziłam, że może być... nie zatyka porów, nie uczula (co dla mnie bardzo ważne), nie podrażnia... cóż chcieć więcej...
co do oznak starzenie... nie wiem czy to efekt kremu czy bardziej genów bo kobiet w mojej rodzinie rzadko maja zmarszczki przed 45rokiem zycia
ale ogólnie podoba mi się ten krem i używam go na zmianę z innym :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: około 4-5

Nie jest niezbedny

Przyznaje bez bicia, ze do kosmetykow Avonu podchodze jak do jeza, szczegolnie do tych z SPF, bo wywoluja u mnie uczulenie ( jesli nie wszyscy jeszcze wiedza, substancja czynna w kremach SPF jest rakotworcza ), ale do rzeczy. Wybralam wersje p.m. (kojarzy mi sie z post mortem:) i pelna najgorszych obaw posmarowalam moja piekna buzke wieczorem a rano, o dziwo, ciagle byla piekna. Ale powaznie - krem jest porzadny, nie wywoluje niespodzianek na twarzy, nie zapycha porow, zapach ma niezaciekawy ale tez nie odstreczajacy, zmarszczek nie likwiduje, ujedrniac nie ujedrnia, ale konkretnie nawilza. Bez cudow - w koncu to Avon! Używam tego produktu od: raz sie skusilam

Avon Mark - relacja

Nie działa :(

Zadowolona z kremu na dzień z tej samej serii, kupiłam również ten w wersji na noc. Niestety rozczarował mnie. Oceniając kremy na noc biorę pod uwagę przede wszystkim stan mojej cery po przebudzeniu. Krem ten zbyt szybko się wchłania, a cera rano zamiast być gładką, jest sucha i wygląda, jakby nie zastosowano żadnego kremu. Nie zauważyłam także, aby zmniejszał pory, czy wygładzał drobne zmarszczki.

Fajny, tylko ten zapach :(

Krem bardzo dobrze działa pod względem nawilżania i napinania skory :)
Po parokrotnym zastosowaniu widoczna redukcja zmarszczek. Jedynym minusem jest odstraszający (jak dla mnie) zapach, ciężko zasnąć taki intensywny :(

Ponowny zakup? hmmm... sama nie wiem... ten zapach :(

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

taki sam jak i na dzien

dzialanie uzupelniajace do kremu na dzien. napina skore, splyca zmarszczki, ujedrnia, odzywia noca, poprawia koloryt, nawilza, ale cudow na kiju nie robi, wiec dlatego nie KWC.

Używam tego produktu od:kiedys

na pierwsze zmarszczki ok

Tak jak napisałam w temacie - na pierwsze zmarszczki jest dobry wręcz wystarczający by im zapobiegać czy zmniejszać ich widoczność.
Ja używałam go po mocniejszym kremie przeciwzmarszczkowym i ten okazała się za słaby ale i tak go polubiłam.
Krem ma lekką konsystencję, skóra po nim jest świecąca i długo wchłania krem przez co ma się wrażenia dobrego nawilżenia.Wyrównuje koloryt i lekko napina skórę ale niestety słabo działa na zmarszczki.Ma ładny zapach , dość intensywny ale znośny.Wypróbuje jeszcze wersję na dzień bo kremy te nie są drogie a coś tam działają.

Używam tego produktu od:roku

super:)

mam 22 lata ale zaczęły mi się robić smużki na czole więc zaczęłam przeciwdziałać:)
moja skóra na ogół była szara a teraz jest rozświetlona, wypoczęta, gładka, od kolegów słyszę komplementy że ostatnio ładnie wyglądam więc chyba działa:)
naprawdę polecam osobom, które zamierzają działać profilaktycznie:)

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jakaś 1/8:)

fajny

fajny, tani i skuteczny krem
wygładza, nieco nawilża i dobrze pielegnuje skóre
zmarszczek jeszcze raczej nie mam, mam 22 lata uzywałam profilaktycznie
jestem z niego zadowolona
ładny estetyczny słoik
krem dobry

Używam tego produktu od:2 miesiace temu

Mi odpowiada

Mi odpowiada. Faktycznie wygładza, może nie zmarszczki, aczkolwiek z mniejszymy przy ustach sobie poradził. Po nocy cera jest gładka, rozjaśniona, wypoczeta nawet po nie do końca udanej nocy. Mam nawet takie wrażenie, jakby zmniejszyły mi się probemy z naczynkami. Ale może tylko mi się wydaje?... Konsystencje ma dobrą, taka jak wg mnie powinien mieć krem na noc - nie za lekką, bogatą. Wydajny jest tak w miarę, Zapach mi si e podoba, i co wazniejsze nawet - mojemu mężczyźnie te. ;) Może własnie dlatego, że nie jest typowo damski, ale bardzo neutralny.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/5 z pierwszego

nigdy więcej

Obiecuję, obiecuję już naprawdę - nigdy więcej żadnego kremu od tej firmy. Tak sobie obiecuję i obiecuję, ale tym razem na pewno na pewno.
Na szyi mam taką zmarchę okropną, to i postanowiłam czymś takim o potraktować. No i smarowałam, smarowałam ...
W tandetnym, szklano - plastikowym słoiczku o zaprawdę dołujących kolorach (szary i czarny !!!) znajduje się maź w kolorze moczu, konsystencji dość lekkiej i przepotwornie dusząco - śmierdzącej. Bywało, że musiałam na noc zmyć, ponieważ ten "zapach" przeszkadzał mi spać.
Wsmarowuje się dobrze, szybko wchłania, nawilżenie i lekkie wygładzenie utrzymuje się przez 15 minut, rano szyja sucha jak pieprz.
Oczywiście zmarszczka jak była tak jest, skóra ani na jotę nie bardziej nawilżona, co więcej - wydaje mi się, że jakby większa (zmarcha).
Jedna gwiazdka za to, że krem nic nie zepsuł (przynajmniej zewnętrznie), chociaż skład powala chemią - na twarz nie odważyłabym się tego nigdy przenigdy nałożyć.
Naprawdę, już nigdy.

Odpowiada mi :)

Bardzo dobry kremik. Przede wszystkim jego konsystencja - jest gładka (taka aksamitna :), przez co krem dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy (mimo, że mam cerę mieszaną), nie zuważyłam zapychania porów. Nie wysusza skóry (a raczej dobrze nawilża) Mam nadzieję, że ochroni moja skórę przed zmarszczkami ;)
Ładnie pachnie, zamknięty jest w esetycznym opakowaniu.
Warto spróbować.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego