Amlika Leave-In Conditioner

Amlika Leave-In Conditioner

Bogata w wyciągi z jagód o tej egzotycznej nazwie, rosnących w Indiach, odżywka bez spłukiwania przeznaczona do włosów suchych/zniszczonych. Nie przetłuszcza i pozwala na modelowanie włosów.

Efektów brak.

Oczywiście ładnie pachnie, nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie, plus za to że jest bez spłukiwania. Zaletą jest też wygodne opakowanie z dozownikiem pompką, ale co z tego jak nie robi nic szczególnego?
Mam długie, cienkie, farbowane włosy, lekko przesuszone z tendencją do plątania się - stwierdzam, że ta odżywka nie robi nic szczególnego, a za tą cenę można przebierać w komercyjnych produktach na półkach w drogerii i znajdzie się o wiele więcej perełek i produktów, które poprawiają w widoczny sposób kondycję włosów.

Ta odżywka jest mi obojętna, wiem jedno - na pewno jej nie kupię, również min. dlatego że cena w zestawieniu do pojemności jest nieco wygórowana. Zdecydowanie bardziej polecam miodową odżywkę z TBS. Tą radzę zignorować.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 lat temu

100x lepsze niż biosilk

miła odmiana dla innych tego typu produktów.

fajnie pachnie, w przeciwieństwie do reszty jedwabiów poza silikonami, które tylko zalepiają ubytki ma w składzie również oleje pełniące funkcję regeneracyjną.

działa bardzo fajnie jako plaster opatrunkowy na zniszczone włosy - chroni je, ale nie oszukujmy się, nie naprawi ich. żaden preparat nie uratuje spalonych włosów, rozdwojonych końcówek, nadają sie jedynie do obcięcia. jeśli jednak z różnych powodów chcemy odwlec wizytę u fryzjera, to ten produkt na pewno się przyda.

dlaczego więcej nie kupię? nie potrzebuję już takich cudów. zmieniłam pielęgnację włosów, przestałam farbować. są zdrowe i błyszczące z natury, nie potrzebuję wspomagaczy :))

Bywało lepiej

Zawsze używam czegoś na końcówki włosów, aby się nie rozdwajały. I cóż, liczyłam na TBS, ale nie jestem zadowolona. Odżywka niestety ma tendencje do sklejania włosów, czego nie znoszę. Nawet niektóre popularne jedwabie są o wiele lepsze.
Ta Amlika ma specyficzny kwaśny owocowy zapach, który mi nie przeszkadza, ale gdyby jeszcze efekt był, niestety nie ma.
Ocena, wiem wysoka, bo po prostu lubię tę firmę.
Ponadto ten konkretny balsamik, który miał być detanglerem, a nie był, nie zniszczył mi włosów,tego by jeszcze brakowało...

depilacja rąk

Za slaba dla suchych wlosow.

Mam suche włosy i odzywka nie zachwyciła mnie. Działanie stanowczo za słabe - nie nawilża, włosy ani ładniejsze ani wygładzone. Gdy akurat nie mam czasu nałożyć czegoś mocniejszego do spłukiwania używam tej odzywki w celu ochrony końcówek, które wiadomo są najsuchsze i u mnie się puszą. Ułatwia rozczesywanie, przyjemnie pachnie, przypuszczam, ze do cienkich, delikatnych i nie suchych włosów powinna być dobra.

Używam tego produktu od: 5-6 miesięcy

nieźle:)

Odżywki potrzebuję w jednym specyficznym celu: ułatwienia rozczasania masakrycznie suchych końców moich przetłuszczających się włosów. Tylko tyle i aż tyle! Nie oczekuję nawet regeneracji, bo wiem że trzeba je bedzie po prostu podciąć. Póki co jednak odżywiam. I w tej roli odżywka sprawdza się dobrze. Ma wygodny dozownik, jest bardzo wydajna, nie przetłuszcza włosów, a rozczesać je mogę łatwo. Polecam.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1