Diorshow Unlimited (Tusz wydłużający i podkręcający)

Diorshow Unlimited (Tusz wydłużający i podkręcający)

Mascara Extra-Allongeant Recourbant/Ultra-Lengthening Curwing Mascara
Super wydłużajaca i podkręcająca rzęsy maskara z kompleksem odżywczym. Nie tylko czyni rzęsy bardziej wyeksponowane, pieczołowicie wytuszowane ale dba o ich kondycje. Spektakularny wyglad rzęs niczym u modelek na wybiegu. Nie kruszy sie i nie tworzy grudek.
Kolory:
Czarna (090)
Niebieski Lazur (258)
Brąz (698)

Cena: 122pln/ 6ml

stare dobre czasy

miałam ten tusz w przeszłości i w sumie jak każdy tusz diora był super, ładnie malował, dobrze się trzymał i kolor był głeboki byl świeży, więc troche go poużywałam, chociaż diorschow extase dużo lepszy!

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (diorschow extase 4)

Jest świetny ale..

Tusz miałam w kolorze czarnym nr 090, na żywo rzeczywiście była to piękna głęboka czerń. Nadmieniam że moje rzęsy są proste, krótkie i słabe :)

Plusy:

- przepiękny zapach, co uprzyjemniało aplikację

- nie skleja rzęs

- ładnie wydłuża i pogrubia

- bardzo wydajny, długo się nie zsychał ( ponad pół roku był świeżutki )

Minusy:

- mało precyzyjna szczoteczka, myślę że osoby nie doświadczone lub z mniejszymi oczkami mogę mieć problem z aplikacją

- myślę również że cena jak na jakość danego produktu jest dość wygórowana i spokojnie można dostać tusz z innej marki lepszy od tego

- szczoteczka nie podkręca rzęs, konieczna jest zalotka ( w moim przypadku)

Świetny tusz ale to nie jest mój KWC :)

Używam tego produktu od: rok

Nie jest wart swojej ceny

Zakupiłam tusz w promocji w Czechach, na całe szczęście, bo gdybym miała dać za niego 120 zł to byłabym zła. Ale do rzeczy.

Mam kolor brązowy - na moich czarnych rzęsach wygląda jak czarny.
Tusz wydłuża i podkręca, ale nie jest to spektakularny efekt, który osiągam połowę tańszym Max Factorem (Masterpiece). Dodatkowo szczoteczka nie należy do najłatwiejszych w "obsłudze" i łatwo się ubrudzić przy aplikacji a do laików kosmetycznych nie należę. Mam też wrażenie, że ma tendencje do obkruszania się i jest dość gęsty.
Tusz jest po prostu zwyczajny, kompletnie nieadekwatnie do marki i ceny. Szału nie ma a spodziewałam się czegoś super.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Bardzo dobry - polecam

Zacznę od tego, że dostałam go od mamy, która oceniła go dość kiepsko. Ja jednak jestem zachwycona :)

Tusz świetnie wydłuża rzęsy zwłaszcza przy 2-3 aplikacjach (choć u mnie najczęściej wystarcza jedna). Bardzo ładnie zasycha, nie skleja rzęs, nie odbija się. U mnie tworzy piękny efekt długich, rozczesanych firanek. Na dodatek ma mocny czarny kolor - wygląda przepięknie. Jako tusz wydłużający sprawdza się naprawdę genialnie - w połączeni z zalotką wręcz idealnie :)
Został otwarty ponad pół roku temu ale nadal nic się z nim nie dzieje i nie podrażnia mi oczu więc dalej stosuję.

Używam tego produktu od: ponad pół rkou

Nie ze względu na cenę

To jest bardzo dobry tusz do rzęs.

Ma plusy, niezaprzeczalnie:
+ Fajnie pogrubia rzęsy,
+ świetnie wydłuża,
+ moim zdaniem nie sklejał rzęs,
+ daje dobry, mocny efekt,

Szczoteczką, chociaż jest świetna, przy nieumiejętnym stosowaniu można się ubrudzić...

Ma też minus: cena, zwłaszcza że tak jak każdy tusz po 3 miesiącach nadaje się tylko do wymiany.

Jako że niemal tak samo gęstą szczoteczkę ma maybelline colossal (dzięki któremu osiągam porównywalny efekt),wydaje mi się że lepiej kupić przyzwoitą maskarę (np. colossal albo max factora) za 30-40zł. raz na 2-3 miesiące niż raz na pół roku kupować diora.

Używam tego produktu od: używałam przez kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

nie

nie polecam
MINUSY:
- skleja rzęsy,
-tworzy grudki,
-po godzinie zaczyna się kruszyć,
- wysoka cena (ja na szczęście dostałam go w mega promocji)
coś strasznego, nie wiem skąd te pozytywne opinie
PLUSY:
- brak

Ilość zużytych opakowań: skończyłam jedno opakowanie, a właściwie nie dokończyłam, przestałam używać

Bardzo dobry do dziennego makijażu

Moje wrażenia są zupełnie inne niż poprzednich wizażystek. Tusz ładnie się rozprowadza, nie ma żadnych grudek, nie zasycha w opakowaniu (!), wygląda naturalnie, nie ma efektu sztucznych rzęs, ale wydłuża je elegancko. Mam krótkie rzęsy, więc głównie mi zależy na ich wydłużeniu i tusz się bardzo dobrze w tym sprawdza. Używam go w wersji brązowej, kiedy główną rolę w makijażu ma odgrywać czerwona szminka :-) Jednak następnym razem kupię wersję black.

Naprawdę wydłuża

Jeśli oceniać efekt, jaki miał w zamierzeniu dać ten tusz, czyli wydłużenie i podkręcenie rzęs - to należy mu dać ocenę pozytywną.
Używałam tej mascary z nastawieniem na dość naturalny efekt, do makijażu typu no make-up, kiedy zależało mi na podkreśleniu rzęs, nie zaś na teatralnych firanach. I w tej roli Unlimited sie sprawdził bardzo dobrze.
Rzeczywiście - raczej nie pogrubia włosków, ale i nie taka jego rola.

Używam tego produktu od: okazjonalnie, od 2 lat

nie, nie, nie...

Nie - ten tusz jest klasycznym przykładem, jak to dobra firma może wprowadzić na rynek kompletnego bubla.
Nie wiem o czym myśleli w firmie Dior produkując ten tusz nie nadający się kompletnie do tuszowania rzęs!.
Takich posklejanych rzęs to ja w życiu nie uzyskałam nawet tuszem za 2 zł w kiosku. Sama szczoteczka jeszcze by uszła ale tusz kiepsko się nabiera, zbiera się w jakieś grudy, niemiłosiernie skleja. Błyskawicznie wysycha i z konsystencji dość "płynnej" robi się suszka.
Proponuję zainwestować nawet połowę tej kwoty w jakikolwiek inny tusz.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

No nie wiem...

Moja mama go kupiła z nadzieją, że wreszcie jakiś tusz pogrubi jej cienkie rzęsy. No ale nie zbyt.

Ja też go użyłam z pare razy i szczerze to taki normalny tusz, tyle że 4 razy droższy od normalnego...

Nie polecam, naprawde szkoda kasy na niego.

Używam tego produktu od:miesiąca

Numer 1 w wydłużaniu

W zależnosci od efektu jaki chce uzyskać,mam wiele ulubionych tuszów i Unlimited Diora nalezy własnie do jednych z nich.

Bardzo odpowiada mi klasyczna szczoteczka,bez zadnych gumowych,które są teraz u producentów w modzie. Super nakłada się ją na rzęsy i już przy piewszym ruchu ładnie wydłuża, prawie dwa razy! Profil szczoteczki pozwala też na delikatne podkręcenie.

Bardzo dobry tusz do delikatnego makijazu i efektu no-make up.

bardzo polecam osobą,które "nie maja rzęs " tzn. są krótkie i niewidoczne.

Używam tego produktu od:3 m-ce

Może być

Tusz ma ładny, nasycony kolor - zostawia wyraźny ślad na rzęsach. Asymetryczna, profilowana szczoteczka spełnia funkcję podkręcania. Efekt podkręcenia i pogrubienia widoczny, umiarkowany. Spośród drogich tuszy, które mnie zawodzą ten daje radę. Na tak przekonała mnie stosunkowo długa trwałość (w porównaniu np. z YSL czy Geurlain, które po 3 m-cach są absolutnie suche). Wolę bardziej spektakularny efekt - moim typem jest telescopic ale Dior spełnia tuszowy standard.

Używam tego produktu od:6 m-cy