Avon, Advance Techniques Volume & Texture, Ultra Thick Volumiser for Thicker, Fuller Hair (Balsam dodającym włosom objętości)

Aminopeptydy pogrubiają każdy kosmyk, by dodać włosom objętości i obfitości bez ich obciążania. Produkt nakłada sę na suche lub lekko wilgotne włosy. Balsamu nie spłukujemy.

Zawiodłam się.

Jest taki sobie. Nie da się określić dokładnie jakie i czy w ogóle ma działanie. Jako odżywka jest całkiem kiepski, ale minimalnie nadaje włosom objętości, więc stosowałam go przy robieniu loków.

Używam tego produktu od: kilku lat

Rewelacyjny dla bardzo cienkich, rzadkich włosów

Wypróbowałam go dość dawno i z chęcią bym go znów nabyła. Rewelacyjnie podnosi włosy u nasady, nie powoduje szybkiego przetłuszczania. Włosów jest 2x więcej na głowie, są miękkie, pachnące, super!!! Przy czym nie są przesuszone, mam wrażenie gęstych, zdrowych włosów, dobrze nawilżonych i
nieprzeciążonych.

Używam tego produktu od: kilku lat

średni...

Jest dobry ale pewnie dla innych włosów niż moje. Mam dosc grube włosy, ale jeszcze chciałam im dodac objętości, owszem, no poczatku byłam zadowolona z jego dzialania. Potem zaczął obciążać moje włosy. Plusem jest niska cena i fajny zapach, ale to obciążanie go troche dyskwalifikuje.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Serum na zmarszczki

Lubię i powracam do niego

Używam tego produktu z przerwami, ale w moim przypadku się sprawdza. Nakładam na umyte włosy i po prostu je suszę głową do dołu. Balsam daje taki trochę efekt lakieru do włosów. Usztywnia je nieco. I nawet nie jestem pewna,czy rzeczywiście ma właściwości pielęgnujące, bo ich wyraźnie nie dostrzegam, ale efekt większej objętości fryzury jest na pewno.

fajny

Używałam go w skrajnych wypadkach, kiedy moje włosy nie wyglądały tak jak powinny. Tonący brzytwy się chwyta - nawet jeśli ten balsam nie daje zachwycającego efektu to i tak lepsze niż nic. Owszem, nie uzyskuje się nim nadzwyczajnych efektów, ale coś tam zawsze poprawi. Ma fajną konsystencję, praktyczną, wygodną pompkę i ładny zapach. Do tego jest tani. Ale chyba już więcej go nie kupię :P

Rewelacyjny!

Ten kosmetyk jest najlepsza rzecza na jaka kiedykolwiek trafilam! Jest wprost rewelacyjny! Osobiscie mam bardzo cienkie wlosy i przetluszczajace sie (codziennie je myje) to nieprawdopodobne jak ten kosmetyk poprawia objetosc wlosow i dzieki czemu nie sa cienkie, a fryzura rewelacyjnie sie trzyma.

Jednak nie wiem czemu jest on wycofany (jak na razie) z katalogu. Mam jednak nadzieje, ze wroci on do sprzedazy, gdyz nigdzie go nie mozna kupic, a ja oddalabym za niego wszelkie pieniadze!

Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: spora...

A moim zdaniem dziala

Jestem zdziwiona tyloma negatywnymi opiniami, bo moim zdaniem ten balsam bardzo dobrze zwieksza objetosc. Nakladam zwykle na wiglotne wlosy, tuz po umyciu, a po wysuszeniu i wymodelowaniu fryzury mam naprawde wiecej wlosow. Plusem jest lekka konsystencja nieobciazajaca cebulek oraz fakt, ze nie trzeba splukiwac, bo straszny len ze mnie i nie lubie specyfikow ze splukiwaniem. Bardzo lubie tez zapach calej tej serii. Produkt wydajny, z praktycznym dozownikiem, cena rowniez przystepna.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: w trkacie 1

nie urzeka skutecznością

Nie zachwycił mnie ten balsam. Producent zapowiada, że na głowie będę miała szopę - a tu efektu zero. Włosy może są trochę bardziej miękkie - ale po co mi miękkość skoro go kupiłam dla objętości.
Nie daje objętości wcale.Zapach ma mdły. Najlepiej nakładać go na mokre włosy - bo jak są lekko podeschnięte to się robią strąki.
Rozprowadza się nieźle, ma praktyczną pompkę - ale to nie wszystko. Chyba że komuś to wystarczy.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: właśnie skończyłam 1

Taki sobie

Nie ma ładnego zapachu, ale na włosach długo się utrzymuje i tak "nie razi". Co do objętości to nie bardzo widać różnice, używam go raczej na końcówki, bo by przetłuszczał włosy, ale ładnie się układają, są świeższe.

nawet nawet ;)

Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia stoi w koncie i używam sporadycznie :)

Plusy:
-wydajne
-poręczne opakowanie z dozownikiem
-dodaje lekkie uniesienie włosom :)
-nadaje się gdy włosy są oklapnięte ( bo np. nieświeże) wtedy robi im lekki pump up :)
-zapach i cena taka jak dla reszty AT czyli bdb
-fajna konsystencja

Minusy:
-trochę skleja włosy
-sprawia że szybciej się przetłuszczają
-nie robi efekty maksymalnej objętości
-mimo fajnej konsystencji lepi się w dłoniach trzeba je umyć bo nałożeniu

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

gdzie ta objętość?

-nie nadal mi żadnej objęstości, wręcz przeciwnie, włosy szybko przyklapywały się i robiły sie tłuste, poza tym były matowe, sklejone i trudno je było rozczesać, próbowałam używać balsamu na różne sposoby, w różnej ilości, omijając z daleka skórę głowy i biorąc go tylko na końcówki - nic nie pomogło
w końcu zużywałam go jako odżywkę na całą noc, zmywając rano
(a mam włosy kręcone więc nie wiem co musi robić z cienkimi i z natury przyklapniętymi włosami)

+bardzo wygodna aplikacja - buteleczka z dozownikiem
+wydajny - wprost nie mogłam go zużyć

Używam tego produktu od: rok temu

to zależy od włosów

mam cienkie włosy i liczyłam na to, ze balsam znacząco zwiększy ich objętość. niestety, on tylko usztywnia je, w dotyku stają się grubsze ale nie wpływa na ich objętość. efekt utrzymuje się jeden dzień, następnego fryzura jest oklapnięta. uważam, że balsam będzie dobry do gęstych, grubych i napuszonych(np.mocno kręconych) włosów. bardzo wydajny, ma przyjemny zapach i lekką konsystencję, łatwo go rozprowadzić, zarówno na mokro jak i na sucho.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:połowa, resztę oddałam koleżance