Lancome, Sensation Totale, Continuous C Perfecting Complex (Serum udoskonalające)

Udoskonalające serum firmy Lancome, oparte na działaniu witaminy C. Specjalna formuła sprawia, ze jej kapsułki sa uwalniane i działają długo po nałożeniu serum. Rozjaśniona cera, znikające pory, blask - to obiecywane przez producenta efekty.

Mój KWC

W moim przypadku produkt sprawdził się w 98%:
- zmniejszył pory
- rozjaśnił cerę.
Używam go rano jako bazę pod krem, buzia przez cały dzień jest rozświetlona.
Problemem jest dostępność: jestem skazana na zakup próbek na allegro, a czasami zdarzają się egzemplarze lekko "zważone" (pomimo długiego terminu przydatności). Ale nawet takie działają, więc nie sądzę, żeby były to podróbki :)

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 4 x 10ml

nie spodziewalam sie efektow, a one sie pojawily

Kupilam to serum na probe. Z Idealista nie jestem zbyt zadowolona, poniewaz nie pomogl mi pozbyc sie rozszerzonych porow, a zmniejszyl je w naprawde niewielkim stopniu i efekt po prawie pol roku uzywania byl malo zadowalajacy.
Spodziewalam sie, ze tutaj bedzie tak samo, ale kto nie probuje, ten sie nie dowie.

Serum ma bardzo podobna do Idealista konsystencje. To taka lekka mleczna emulsja, ktora pieknie pachnie. Ja nakladam je w malej ilosci najczesciej na cala twarz, a czasem tylko na te partie, gdzie mam najwiecej rozszerzonych porow, a wiec glownie na policzki i nos.

Wchlania sie dosyc szybko i efektu od razu po nalozeniu tak naprawde nie ma zadnego. Potem nakladam krem, a na krem podklad. Bardzo wazne jest jakiego kremu uzywam, poniewaz niektore kremy nie chca wspolpracowac z tym serum i przy nakladaniu podkladu serum sie roluje.

Dzialanie serum zauwazam kilka godzin po nalozeniu podkladu, czyli w ciagu dnia. Zazwyczaj z takimi produktami jest tak, ze cera wyglada najlepiej a pory sa najmniej widoczne od razu po nalozeniu podkladu. Tutaj jest odwrotnie. Najlepszy efekt widac po kilku godzinach, a przy zmywaniu naprawde zaczynam wierzyc w cuda. Pory sa o wiele mniejsze, a cera gladsza.

Przez pierwszy tydzien uzywania wydawalo mi sie, ze serum daje tylko dorazny efekt, ktory widac jedynie wtedy, gdy mam go na twarzy. I tak tez bylo przez kilka pierwszych dni. Jednak po okolo tygodniu zaczelam zauwazac, ze pory naprawde wyraznie sie zmniejszyly. I tak sie zmniejszaly i zmniejszaly, az gdzies po miesiacu uzywania stwierdzialam, ze jest ich o wiele mniej. Naprawde nie moge w to uwierzyc. Oczywiscie nadal nie mam idealnej "poreless" cery, ale roznica jest ogromna. Serum sprawilo, ze 1/3 moich rozszerzonych porow calkowicie zniknela, a reszta sie zmniejszyla. Nie wiem czy da sie osiagnac idealny efekt, z reszta i tak w to watpie, ale dzialaniem tego produktu jestem zachwycona i stal sie moim nowym must have kazdego ranka.

Niestety cena jest wyzsza niz Idealista, ale u mnie serum jest dosyc wydajne. Sadze, ze jedno opakowanie starczy mi na jakies 4 miesiace uzywania, wiec na razie... zachwyt trwa :D.

Ilość zużytych opakowań: trakcie 30ml

serum spełniające oczekiwania

Uwielbiam stosować je rano pod krem. Pięknie wygładza skórę, dodaje jej blasku, ujednolica koloryt. Pory faktycznie jakby były mniej widoczne. Nie przesusza skóry i nadaje się do mojej łojotokowej cery. Witamina C zawarta w serum lekko rozjaśnia i rozpromienia. Myślę, że zasługuje ono na 4* lecz obeszłabym się bez niego. Efekty nie są poprostu spektakularne. Jestem młoda i mi wystarcza, to co obiecuje producent sprawdza się, jednak dla bardziej wymagających radziłabym szukac dalej. Jest też mało wydajne...zużywa się o wiele szybciej niż np. serum od estee lauder. Cena też wysoka a przy niskiej wydajności to daje się we znaki!

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/4 30ml

depilacja zalety

jestem na TAK

Serum warte wyprobawania zawlaszcza dla osob ,ktore chca po zimie rozjasnic zmeczona cere i dodac jej blasku . Ja uzywam ze wzgledu na powracajace wciaz przebarwienia a wiadomo wit.c rozjasnia.
Serum mile w uzytkowaniu , matowi od razu po nalozeniu, wygladza - u mnie bardzo widocznie , ladnie ja rozswietla do tego.
Troche slabo nawilza jak dla mnie - mam cere sucha.
Ogolnie polecam , warto sie skusic, idealne na wiosenna kuracje ;)

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

może być:))

Całkiem fajne serum, ale nie ma co się spodziewać super efektów. Ja daję taką wysoką ocenę ,dlatego,że u mnie doskonale nadaje się pod makijaż, nic się nie wałkuje, nie powoduje błyszczenia w ciągu dnia, d łużej utrzymuje się na nim podkład,nie uczula,a w skladnie ma alkohol:(. Niestety nic a nic nie spowodował zmniejszenia porów-nawet optycznie, nie wygładza zmarszczek, ale jakos fajnie wygląda skóra po nałożeniu go. Kupiłam na truskawie w promocyjnej cenie, bo gdybym miała na niego wydać więcej niż 200zł to bym żałowała

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:jedno