Astor, Color Vision Eyeshadow Mono

Astor, Color Vision Eyeshadow Mono

Trójwymiarowy cień. Innowacyjna, delikatna formuła wzbogacona o włókna jedwabiu. Zapewnia trójwymiarowy, lekko opalizujący kolor, daje poczucie komfortu i nie wysusza powieki. Idealny efekt trwa aż do 8h.

Cena: 14,90zł

Całkiem dobry

Mam odcień Spicy 301, jest to intensywny kolor różowy i jestem z niego bardzo zadowolona. Długo utrzymuje się na powiece, praktycznie cały dzień. Cena jest w miarę ok. Dobrze się nakłada, jest dobrze napigmentowany. Zapachu brak, opakowanie trwałe i ładne.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Całkiem niezły, choć trochę się osypuje

Mam odcień 730 - Platinum - szarosrebrny z dużą ilością drobinek

Opakowanie jest zgrabne, jednak mi pękło łączenie i po otwarciu mam osobno górę i dół, na szczęście nie przeszkadza to w przechowywaniu, bo sam z siebie się nie otwiera.

Cień mam dobre 3-4 lata i pomimo dość częstego stosowania, to nadal jest dobrze widoczny wzór.

Cień się lekko osypuje przy nakładaniu i trzeba stosować ochraniacze pod oczami, żeby nie powstały szare cienie, przez co zabieram gwiazdkę.

Co do trwałości, to spokojnie wytrzymuje 10 godzin i więcej. Zwykle maluję się o 7 rano, a wracam do domu koło 20 i cień wieczorem jest jedynie lekko wyblakły.

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, gdyż pomimo częstego stosowania, cienia prawie nie ubyło.

Używam tego produktu od: Około 4 lata
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Nie warto

Mam kolor numer 330 - Hype Green

Cień jest jasnozielony i dokładnie o taki efekt mi chodziło. Niestety... tylko w opakowaniu.
- sypie się niemiłosiernie
- bardzo ciężko go nałożyć
- nie trzyma się powiek
- nie widać go na powiece - nawet na mokro!

Zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Niewidoczna kreska na powiece

może być

Mam kolor 730 platinium, taki srebrno- szary, mieniący się. Kupiłam go około dwóch lat temu. Co prawda widać już wyraźnie dno, ale watpię, że kiedykolwiek zużyję go do końca.
Co do efektu na oku zależy to od formy aplikacji. Nakładany palcem daje bardzo subtelny, transparentny efekt i dość szybko znika z oka. Aplikowany pędzelkiem sprawdza się o wiele lepiej- kolor jest nasycony po prostu go widać, a takze wytrzymałość na oku rośnie.
Malujac nim oczy rano ok 6-7 , o godzinie 14-15 cień nadal jest na powiece. Zaznaczam jednak, ze w lecie go nigdy nie używałam wiec nie wiem czy nie bedzie znikał szybciej. Nie kupię ponownie chociażby dlatego, że nie ma go już w ofercie.

Używam tego produktu od: dwa lata

Nic nadzwyczajnego

Cień zakupiłam około dwóch lat temu i do dziś na jego powierzchni mam oryginalny wzór. Kolor bardzo ładny, odcień 220 sapphire; niestety bardzo nietrwały, u mnie utrzymuje się do około dwóch godzin, latem nie ma sensu nakładać, pędzelkiem ciężko go nałożyć, aplikatorem ok. dość twardy. Polecam ze względu na piękne kolory, ale nie jest to kosmetyk, który kupie ponownie.

Używam tego produktu od: 2 lata- w trakcie pierwszego

a ja lubię !!

Mam dwa dość jasne odcienie: juicy in mango i gold in fusion, pierwszy rzeczywiście daje tylko lekką poświatę z drobinkami, za to złoty już jest bardzo fajny, napigmentowany, jak dla mnie wcale nie są twarde, aplikacja jest prosta i przyjemna, trwałość okej, ja polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mam dwa odcienie

Nieudane

Cieni Astor używałam rok temu i bardzo się zawiodłam, po tej marce spodziewałam się czegoś lepszego. Z przykrością muszę przyznać,że tańsze i wyszukane w podrzędnej drogeryjce sprawdzały się o niebo lepiej.

Wady:
- mało pigmentu
- kiepsko się nakładały, a używałam i pędzelka, aplikatorów, efekt ten sam
- strasznie suche, twarde
- krótko utrzymują się na powiece

Zalety:
- ciężko powiedzieć

Oddałam koleżance, więcej nie kupię, bo to nierentowna inwestycja.Używam tego produktu od: 2 tyg. rok temu

3 i to na wyrost

Kiedyś dawno temu ... i mam wrażenie, że wtedy były dużo lepsze. Dziś są nietrwałe, mają mało pigmentu a to podstawowe wady cienia do powiek. Z zalet ładna gama kolorystyczna, niedrogie.

Używam tego produktu od: dawno temu

Wszystko na nie

Bardzo spodobał mi się jasny beż, który zobaczyłam w sklepie, więc go zakupiłam. W rzeczywistości okazał się już znacznie mniej ciekawy. Produkt posiada okropne drobiny, które źle wyglądają na oku. Po nałożeniu na powiekę koloru prawie nie widać, jedynie te paskudne drobiny, które psują cały efekt. Cienia nr 840 Champaigne używam jako rozświetlacza pod łukiem brwiowym. Sam w sobie jest bardzo nieudanym produktem.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: męczę 1

od biedy ...

Jak jeszcze nie zarabiałam pieniędzy to kupiłam ten cień w kolorze jasnego różu i ... sprawdzał się do póki nie znalazłam lepszych zamienników, których używam teraz :-)

Ale bardzo miło wspominam używanie tego cienia i wydaje mi się jednym z lepszych cieni w tej kategorii cenowej. jeśli nie masz zamiaru wydawać więcej na cienie to warto zainwestować w ten.

Ja używałam go przede wszystkim do rozświetlania kości policzkowych, obszarów przy oczach i pod oczami i potem nakładałam na niego puder i bardzo ładnie rozświetlało mi to buzię.

Na oczach niezbyt trwały, ale drobinki ładnie się mienią na samym początku.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 lata

beznadziejny

Cień jest baznadziejny. Mam kolor "juicy mango", ten produkt kolor ma tylko w opakowaniu,poniewaz na powiece jest prawie niewidoczny! świeci sie jedynie jakimis drobinkami..na dodatek ma marną trwałość i jest twardy. Juz nigdy nie kupie cienii astora. Nie polecam!

Używam tego produktu od:1miesiać
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

zadowalajaca jakosc

Nie wyobrazam sobie innego cienia do powiek, ktorym mozna wykonac naturalny i delikatny makijaz, mam kolor w odcieniu brazu, ktory pieknie komponuje z moimi piwnymi oczami, cien jest dosc trwaly, nadaje glebie, ton i lekko rozswietla oko, rewelacyjny na makijaz dzienny.

Używam tego produktu od:8 lat