Avon, Today TOMORROW Always For Him EDT

Avon, Today TOMORROW Always For Him EDT

Kategoria orientalna dla mężczyzny zakochanego.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: liście lukrecji, limonka

nuta serca: anyżek, kakao, fiołek,jaśmin

nuta bazy: drzewo sandałowe, poczuli, ambra

Cena: 79,90zł/ 75ml

Mogło być lepiej.

Testowałam ten zapach szukając prezentu dla mojego Mężczyzny. Zależy mi na czymś ciepłym, otulającym, ale nie za pikantnym.
Ten zapach miał ogromny potencjał, niestety przesadzono w nim z ilością przypraw, byłby o wiele lepszy, gdyby miał jakąś wyczuwalną drzewną lub ozonową nutę.
Trwałość nienajgorsza, buteleczka moim zdaniem brzydka.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbki i testy

B przyzwoity

Sam zapach piękny, bogaty, gdyby miał lepszą trwałość i inną metkę, mógłby konkurować z perfumami z najwyższej półki, ale trwałość jest kiepska, może b przyzwoita jak na Avon, ale do górnej półki ma się kiepsko. Kojarzy mi się z PI Givenchy, JPG2, ma w sobie także coś z A\'Mena- Słodycz podszytą czymś mrocznym, kojarzącym się z cielesnością.. Czuję orientalne ciepło, najbardziej wyłania się bursztyn, z dość wyraźną wyraźną lukrecją, taką jaką czuć w czarnych żelkach Haribo, nutą anyżu, ale nie świeżego czy ziołowego, raczej w jakimś gęstym syropie, wręcz aptecznym, odrobinę tłustej paczuli, coś słodkiego, spożywczo- zmysłowego, jak bombonierka z czekoladkami przy łóżku :). Flakon ładny, klasyczny. Cena katalogowa, zbyt wygórowana, ale na portalach aukcyjnych, można dorwać w przyzwoitych cenach.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszej flaszki...

Piękny!!!

Na razie mam tylko próbkę tego zapachu, ale zamierzam kupić mężowi pełnowymiarowy flakon.
Zapach po prostu mnie zauroczył:).
Jest taki ciepły, lekko korzenny, stonowany, a jednocześnie wyrazisty i oryginalny (nie wiem jak to ująć;)), idealny na nadchodzącą zimę - czuję w nim przede wszystkim anyżek i kakao.
Wyróżnia się spośród innych męskich avonowych zapachów. Miałam okazję wypróbować może ok. 20szt: wymazałam sobie obie ręce i kiedy wszystkie już mi się dokładnie wymieszały, właśnie Tomorrow jako jedyny utkwił mi w pamięci. Można powiedzieć także, że jest trwalszy od innych.
Tak jak damska wersja tego zapachu mnie nie urzekła, tak w tej jestem zakochana!!!

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

trwały piękny ciepły zapach

piękny, ciepły, trwały, wyczuwalny przez wiele godzin, bardzo elegancki, lekko słodki, pachnie jak nagrzany sierpniowym słońcem ogród, do tego szczypta wanilii i jakby kakao. super, stać mnie na droższe zapach z wyzszych półek ale zawsze wracam do tego zapachu, najlepszy męski zapach Avon-u, polecam, eleganckiemu facetowi po 40-tce , młodszemu też ale raczej na wieczór lub zimą, jesienią.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 75ml

Uwielbiam ten zapach

Czuję sentyment dla tych perfum gdyż są wyraziste, aromatyczne,w ładnym opakowaniu i bardzo trwałe. Mój mąż chętnie do nich powraca, gdyż TTA są najlepsze. Cena troszkę wysoka w cenie regularnej, więc wypatrujemy zawsze promocji gdy są w cenie 59 zł. Faktem jest, że perfumy są ciężkie i bardziej nadaje się ten zapach na jesień i zimę niż na lato.
Polecam :)

Używam tego produktu od: Mąż używa ich od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele, trudno zliczyć

specyficzny

Ciezszy i bardziej korzenny od wersji damskiej. Pierwsze nuty kojarza mi sie czesciowo z damska Roma i meska Lempicka :)
Po pewnym czasie zapach zmienia sie w bardziej olejkowo -kamforowy. Koncowka najbardziej przypomina kobieca wersje. Jest subtelna, slodkawa i bardzo waniliowa. Gdyby nie bylo tej "kamforowej" nuty bylo by duzo lepiej. Chyba wole bardziej klasyczne meskie zapachy, z typowa "kolonska" nutka...

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 probki

Całkiem, całkiem!!!

Zacznę od tego, ze używa ich mój facet. Dla mnie jest to cudny zapach i zawsze kiedy nim sie spryska po prostu nie moge sie nawachać, ale... no wałasnie jest małe ale jest on troszke ciezki i nie każdemu musi sie podobac. Jednak jest trwały i niebanalny, taki inny niz wszystkie. Muszę zaznaczyć, ze mam tomorrow dla kobiet i wyczuwam pewne male podobieństwo w tych zapachach.

nawet ok

za zapach 3*, opakowanie4*
zapach nawet jest przyzwoity. nie jest spektakularnie mocny po psiknieciu, ale wyczuwalny. dosc trwały. ja wyczuwam w nim głownie ten anyzek. nie jest to zapach zelskowaty, tylko łagodnie drzewny... mi szczególnie nie odpowiada, ze wzgl na to iz wole zapachy mocniejsze i raczej słodkie, ale napewno znajdzie sie grono osób którym bedzie odpowiadał.