Demaquillage Actif, Lait Demaquillant Peaux Seches [Cleansing Lotion Dry Skin] (Mleczko dla suchej skóry)

Delikatne mleczko dla suchej skóry. Łagodne, ale skutecznie usuwa makijaż. Lekka konsystencja i oczyszczanie bez wysuszania to zalety tego kosmetyku. Zgodnie z obietnicą producenta, oczyszczając pory pozwala skórze oddychać.

Cena: 12EUR / 200ml

dobre dla cery mieszanej

Bardzo dobre mleczko do demakijażu dla mojej mieszanej cery:
- porządnie oczyszcza
- nie podrażania
- nie wysusza, nie ściąga skóry
- nie obciąża cery, nie pozostawia lepkiego ani tłustego filmu
- bezzapachowe
- przyjemna, lekka konsystencja
- nie zapycha.
Mleczko dedykowane jest cerze suchej, mimo swej lekkiej konsystencji i braku właściwości nawilżających czy natłuszczających. Uważam,że do naprawdę suchej skóry się nie nadaje, ale z tych samych powodów jest świetne dla cery mieszanej czy nawet tłustej. Po prostu oczyszcza i tyle, moja skóra niczego więcej nie potrzebuje od mleczka do demakijażu.Kosmetyk nie jest przeznaczony do demakijażu oczu i to mi trochę przeszkadza, wolę bardziej wszechstronne mleczka. Poza tym nie mam mu nic do zarzucenia, no może poza średnią wydajnością ;) (200ml starcza na m-c).Polecam Wizażankom z cerą, tłustą i mieszaną, które przy demakijażu nie chcą obciążać cery ciężkimi, tłustymi kosmetykami.
(PS: To mleczko wciąż można kupić w UK, w Polsce jest już chyba niedostępne).

niezłe

Całkiem przyjemne mleczko. Rzeczywiście dośc dobrze oczyszcza - a jak to mleczko, nie wysusza. Lubię w nim tez i to, że dość często występuje w zestawach z tonikiem gratis:) Co od razu sprowadza jego cenę do poziomu bardzo akceptowalnego. Gdyby nie to to pewnie używałabym vichy (bo ładnie pachnie, a ROC jest bezzapachowy), choć z drugiej strony,tę jego bezzapachowość pewnie docenią alergicy. Jeśli dla kogoś to nie jest duża kwota za mleczko, to polecam, jeśli jest, to cóż, mleczko cudów nie spowoduje, lepiej zainwestować w krem.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1