Corps, Gel Fermete Buste - Żel ujędrniający do biustu

Corps, Gel Fermete Buste - Żel ujędrniający do biustu

Delikatny, zielony żel wywołuje efekt napinający tuż po jego nałożeniu. Po wchłonięciu uwalnia substancje czynne ( elastynę, witaminę C i E, kompleks nawilżający), których zadaniem jest przywrócenie napięcia skóry, jej nawilżenie i wymodelowanie kształtu piersi. Zawiera wyciąg z bluszczu. Walczy ze starzeniem się skóry, wskazany po okresie karmienia piersią i po gwałtownym spadku wagi ciała.

Cena: ok. 95zł/ 75ml

Ujędrnia

Mam, hm, duże A? mikro B minus? ogólnie niezbyt wiele...
więc Galenic wystarczył mi na prawie 3 miesiące. 80 zł na tyle czasu i z takim efektem - bardzo w porządku.
Już po 4-5 tygodniach widać było różnicę - oklapłe po karmieniu "placki z jabłkami" nabrały wigoru. Zdecydowanie :)
Nie mówię, że się powiększyły, ale wróciły na miejsce, ujędrniły, nabrały bardzo zgrabnego kształtu.

Ładny zapach, opakowanie poręczne.
Nawilża skórę przyzwoicie - pozbyłam się za jednym strzałem krostek na dekolcie.
Nakłada się go aż do szyi, więc i ona się na ujędrnianie załapała.
Wydajny, minimalna ilość, a poślizg jak po garści ;)

Efekt utrzymał się ok 2 m-cy, teraz trochę nerwów i schudłam - właśnie szukam po aptekach następnego opakowania.

Używam tego produktu od: 5 mies

taki sobie

Pielęgnacja biustu to cos więcej, niz 1 preparat - wiem o tym najlepiej. Dopiero połaczenie kilku czynników sprawiło, ze mam biust ładniejszy, niz np. 10 lat temu ;). Codzienna pielęgnacja rano i wieczorem jest dla mnie czyms oczywistym, ale nie oczekuję cudów po jakiejkolwiej mazajce ;). Ma byc przyjemna, wygodna i podtrzymywac osiągniete uprzednio rezultaty. To chyba nie są duze wymagania...? Testuje różnosci, najczęściej jednak grzecznie wracam do żelu de noyles...Duzo go...!
Galenic ma ładne opakowanie - wyglada, jak szkło, ale mozna rzucać ;). Widać, ile go ubywa, a ubywa sporo, bo jest mało wydajny. Ma pompkę, która może byłaby świetna przy kremie do twarzy, ale na biust trzeba więcej, niz kropelkę preparatu! W efekcie naciskam, naciskam, naciskam...I to mnie irytuje. Zapach ostry, dośc przyjemny, ziołowy. Wchłania sie dośc dobrze. Na jakieś widoczne rezultaty nie czekam, a gdy sie skończy - juz do niego nie wrócę. Ale moze komus posłuży, bo nie twierdzę, że to zły kosmetyk.Używam tego produktu od:parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:1 w 3 tygodnie