Nasty & Cool (Lakier do paznokci)

Nasty & Cool (Lakier do paznokci)

Szeroka gama lakierów występująca w odcieniach matowych, perłowych, oraz z refleksami. Wyjątkowa formuła sprawia, że lakier jest ekstremalnie trwały (do 5 dni) - odporny na ścieranie.

• Butyl Acetate,
  • Polyethelene Terephthalate,
  • Calcium Sodium,
  • Borosilicate(and) Titanum Dioxide

bardzo dobry lakier

również posiadam ten po prawej z refleksami to chyba odcień 140 ale nie jestem pewna, bo już mi się buteleczka obtarła.
ogólnie bardzo lubię tę serię! lakiery może nie są jakieś super trwałe, ale dają radę ;) tym bardziej jak za taką cenę!
standardowo po pewnym czasie pojawiają się obtarcia i odpryski ale przy wydaniu tak małej ilości pieniędzy nie można spodziewać się tytanowego lakieru. bardzo dużo kolorów, super wydajność i (nie wiem jak oni to robią) idealna trwałość produktu. nawet po przeterminowaniu nie zasycha ani nie robi się wodnisty.
ogólnie minusów w sumie nie będę wymieniała bo jakichś super rażących przy tej cenie nie znam :)
bardzo polecam!

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: chyba z 5 po 8 ml i ten z refleksami w trakcie

Taki sobie

Posiadam kolor przeźroczysty z kolorowymi srebrno-różowymi drobinkami.

Lakier jest całkiem przyzwoity.

Mój odcień jest bezbarwny , z tym , że błyszczy tymi drobinkami, nie wiem jakby to było z kolorowymi odcieniami.

Zalety:

*szybko schnie,

*ładny połysk,

*3 dni trwałości,

Trochę mi zgęstniał w buteleczce, ale mam go już ponad rok, więc nie dziwne. No i z tą trwałością trochę przesadzili pisze na pędzelku trwałość 5 dni ...

Zero rewelacji , ale też bez większych zarzutów.

Używam tego produktu od: ponad roku

zdecydowanie na tak!

Mam w kolorze przezroczystym opalizującym ;)

Plusy:
cena
trwałość
na matowych lakierach daje efekt lakieru opalizującego taki mix świetnie wygląda!
ja swój mam już 2 lata i jeszcze daje radę!!! [owszem zgęstniał, ale można go nadal używać aby nadać blask na np matowym lakierze ;))]

Minusy
właściwie brak

Ilość zużytych opakowań: została mi 1/3 całego

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Mój ukochany

+trwały (u mnie do 7 dni)
+szeroka gama kolorów
+tani
+łatwo dostępny
+dobrze się rozprowadza
+szerokość pędzelka w sam raz
+dość szybko schnie

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 5 czy 6

Nołłł.

Nie wiem jak spisują się lakiery kolorowe z tej serii, bo takowych nie miałam. Posiadałam natomiast bezbarwny z refleksami (ten po prawej) i to jego ocenię:

:) lakier w miarę szybko wysycha
:) ma wygodną butelkę i pędzelek
:) jest niedrogi i wydajny

:( szybko gęstnieje
:( potrzeba 2 warstw
:( trudno się zmywa
:( "refleksy" nadają szorstkość płytkom (jak to możliwe?)

...zatem wersję z refleksami odradzam!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

dla mniej wymagających

Kupiłam ten lakier zachęcona kolorem - piękna jarzębinowa czerwień. Cena bardzo niska i nie spodziewałam się rewelacji - i faktycznie jej nie było.

Lakier przy nakładaniu nie pozostawia smug - to duży plus. Konsystencja jest trochę zbyt oleista i to czasem przeszkadza.
Maluję zawsze na wieczór i po przetrwaniu nocy, lakier przez kolejny dzień powoli się ściera z końcówek paznokci, tak, jakbym miała niedomalowane. Na szczęście to jedyne, co mi się z nim przytrafia - nie odpada płatami i ciężko go zdrapać!
Lakier całkiem w porządku, polecam dla mniej wymagających wizażanek :)

Używam tego produktu od: prawie roku

gorszy od extreme

Jest gorszy od lakieru EXTREME też z wibo

kupiłam bo zachęciła mnie cena i piękny miętowy kolor

jednak zakup okazał się totalna klapa... lakier źle się nakłada (pędzelek za krótki i zbyt gruby), nierówno i robią sę tzn. pęcherze (wina pędzelka) szybko odpryskuje (na 2 dzien), musiałam nałozyć 3 warstwy ponieważ po 2 były widoczne \'prześwity\',

tu plusem jest jedynie cena i kolory

nie kupię go więcej

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

SUPER!

Jest super, dostałam 2 buteleczki od cioci, niestety mi się kończą i zastanawiam się gdzie w WWA można go kupić?
Fakt, zmywa się ciężko, ale pięknie blyszczy i jest mocny. Mam czerwony ze srebrnym brokatem i bordo.

POLECAM!!!!!!!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 typowe

Jakość adekwatna do ceny

Podobnie jak z Your Fantasy tej samej firmy zachęciły mnie kolory i cena.

Na plus zdecydowanie kolory, duży wybór i fajnie wyglądają w buteleczce... Jednak żeby uzyskać taki kolor potrzeba około dwóch, trzech warstw lakieru, schnie bardzo długo (za to w buteleczce wysycha bardzo szybko!), szybko się ściera- bardzo nietrwały.

Także zalety kończą się na gamie kolorystycznej ;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe trzy

moze byc

miałam kiedyś buteleczke lakieru ze srebdnymi drobinkami. Utrzymywał się na paznokciach dlugo, szybko snął tlyko koszmarnie sie zmywał, ale mozna mu to wybaczyc ;) Nie wiem czy kupie jeszcze raz, bo lubie wypróbowywac nowe lakiery

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Dobry tani lakier

Mam kolor 202
W buteleczce wygląda nieciekawie jak taki brudny róż, na paznokciach ma barwę macicy perłowej. Delikatny róż złamany beżem. Cudowny.
Szybko schnie, ma brokat ale ładny, drobny.
Nie robi smug. Jedna warstwa w zupełności wystarcza i daje piękny efekt lśniących perłowych paznokci.
Ma wygodny pędzelek, długo nie gęstnieje.Łatwo zużyć go do końca.
Minusy? Mało odporny na zarysowania. Dlatego zawsze stosuję na wierzch bezbarwny top coat, który przedłuża jego trwałość. Bez niego raczej nie wytrzymuje 5 dni choć nie odpryskuje a jedynie ściera się na końcach, ewentualnie zarysowuje.
Skład chemiczny mógłby być lepszy.
Dodatek jakiejś substancji zwiększającej jego elastyczność mógłby zwiększyć jego odporność na zarysowania. Ale i tak jak za taką cenę jest niezły.
Z chęcią bym do niego wróciła ale ostatnio nie mogłam trafić na ten kolor w Rossmann więc kupiłam inny lakier.
Ale tego koloru jednak nadal szukam bo warto.
Miłośniczkom oszczędności, manicure na naturalnych paznokciach i klasycznej elegancji recenzowany przeze mnie kolor powinien przypaść do gustu.Na pewno warto przynajmniej spróbować.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

niezły

Ustalmy od razu, na naturalnych paznokciach nie ma opcji, żeby po 5 dniach lakier wyglądał jak zaraz po pomalowaniu. Ale zaraz po pomalowaniu i przez pierwsze 3 dni, wygląda ślicznie. Bardzo szeroka gama kolorów, szybko schnie i ładnie wygląda. Na paznokciach u stóp trzyma się trochę lepiej niż na rękach ;).

Małe opakowanie pozwala lakier zużyć zanim zaschnie, co też jest plusem. Kolejny plus to cena, bo lakier naprawdę nie ustępuje niczym tym dwa razy droższym.

Używam tego produktu od: 1 rok