L`Oreal Paris, True Match Minerals, Skin Improving Foundation (Podkład mineralny)

Cera
normalna
ujednolicające
Krycie
lekkie
w słoiczku

Stara wersja nieporównywalnie lepsza

Niby tak inny a jednak podobny, niby zupełnie coś innego a jednak kiedyś to już było.
Tak, tak ten podkład mineralny to nic innego jak nowa "udoskonalona" wersja kultowego pudru mineralnego L'Oreala True Match.
Te z Was, które go używały zapewne pamiętają to urocze plastikowe pudełeczko z pudrem oraz dodanym do niego aplikatorem - pędzlem, który sprawiał niemałe problemy - bo nasadka tego pędzla była wiecznie ubrudzona pudrem, który spadał na wszystko dookoła. Między warstwą pudru a pędzlem, który pełnił jednocześnie rolę nakrętki nie było nic więc wszystko co znalazło się pod nakrętką podczas nakładania pudru na twarz spadało na dłonie, ubranie i podłogę. O ile pędzel był bardzo dobrym pomysłem o tyle całościowe rozwiązanie nie do końca takie idealne. Puder dostępny był w kilku odcieniach, był drobno zmielony i bardzo aksamitny - idealnie stapiał się z cerą i był pierwszym produktem w formie pudru, który miałam odwagę nałożyć na twarz solo. Okazało się, że w roli podkładu mineralnego sprawdzał się idealnie. Niestety później zniknął z rynku na dłuższy czas by w końcu powrócić w tej o to recenzowanej tu postaci.

Kosmetyk zmienił nieco wygląd - teraz to mniejszy plastikowy słoiczek z nakrętką w kolorze jasnej metalicznej zieleni w którym możemy podejrzeć odcień produktu.
Obecnie w gamie odcieni mamy do wyboru kilka o różnym stopniu intensywności i w znanych nam z podkładów L'Oreala różnych tonacji oznaczanych jako:
W- warm - tonacja ciepła
C- cold - tonacja chłodna
N- neutral - tonacja neutralna
oraz i tu niespodzianka! Nowość w ofercie True Match Minerals - matujący biały puder transparentny. Tego w poprzedniej wersji nie było.
Jakość pudru nadal jest bardzo wysoka - produkt dobrze współpracuje ze skórą - nie zapycha, nie podrażnia, bardzo dobrze wygładza cerę i przedłuża trwałość makijażu
W tej wersji pudru nie znajdziemy w opakowaniu żadnego aplikatora - ani w postaci pędzelka ani puszka - producent zupełnie zrezygnował z tego rozwiązania.
Mamy tutaj za to elastyczne sitko przez które bardzo trudno wydobyć większą ilość produktu - puder wychodzi bardzo opornie. Z jednej strony to dobrze, bo nie ubrudzimy wszystkiego wokół tym pudrem, z drugiej jednak ciągłe wydobywanie małych porcji produktu pędzlem jest męczące i długotrwałe.
Jeżeli chodzi o takie rozwiązania to nie były one dobre ani w starej ani w nowej wersji kosmetyku - chociaż pędzelek milej wspominam.
Puder ogólnie ładnie się prezentuje ale jednak jak dla mnie czegoś mu brak.
Zauważyłam, również że krycie i trwałość jest nieporównywalnie gorsza od tej starej dobrze mi znanej wersji tego produktu.
Cena kosmetyku też znacząco poszła w górę. Ja jednak zdecydowanie bardziej tęsknię za starą wersją i tym chociaż brudzącym to fajnym pędzelkiem.

Dobry produkt

Dobry ale nie hit.
Moja cera to baaardzo tlusta strefa T z rozszerzonymi porami i normalna reszta twarzy. Cera bardzo jasna, zaczerwieniona, zwlaszcza w okolicy nosa, nieliczne i male wypryski lub zaskórniki.
Zuzylam cale opakowanie i nie zauwazylam poprawy jesli chodzi o wyglad cery. Podklad byl srednio kryjacy, taki poziom mi bardzo odpowiadal bo nie chcialam wygladac bardzo sztucznie. Po nalozeniu kolor cery wyrownal sie z kolorem skory szyi i dekoltu. Bardzo lekki, prawie niewyczuwalny na skorze. Po ok 5 h zaczynal sie osadzac w glebokich liniach twarzy a matowe wkonczenie byloi wspomnieniem (testowane z roznymi primerami i kremami) . Przy najmiejszym musnieciu twarzy puder z niej znikal.

L'Oreal Paris, True Match Minerals, Skin Improving Foundation (Podkład mineralny)

Jestem z niego bardzo bardzo zadowolona. Idealnie się rozprowadza, wyrównuje koloryt skóry, nie pozostawia na skórze "maski". Długo się utrzymuje i pozostawia skórę matową. Nie wysusza.

Nie zawiodłam się

Uwielbiam podkład z L'Oreal True Match i zastanawiałam się czy tak samo polubię ten podkałd mineralny.
Okazało się, że i tym razem jestem bardzo zadowolona.
Fakt, ciężko było wybrać odcień. W drogerii nie było żadnych testerów i wybór był utrudniony. Ale udało się. Puder dobrze dopasowuje się do koloru skóry, nie wysusza, nie zatyka porów, nie ma efektu maski, nie podkreśla zmarszczek.
O wydajności nie mogę się jeszcze wypowiedzieć bo dopiero zaczęłam go stosować.
Minusem jest dla mnie opakowanie, szczególnie, że lubię stosować szerokie pędzle, a tym moim bardzo ciężko dostać się d pudru. Rozumiem, że założeniem było zabezpieczenie przed potencjalnym wysypaniem pudru co mi się osobiście podoba bo każdy z moich prasowanych po czasie zamieniał się w proszek i przy otwieraniu połowa wysypywała się (brudząc przy okazji wszystko dookoła).
Jeśli chodzi o cenę to mogłaby być trochę niższa).
Podsumowując -podoba mi się ten puder.

Puder tak,opakowanie nie

Sam puder bardzo fajny,zarówno jako wykończenie makijażu jak i samodzielny kosmetyk. Ale jego opakowanie to jakiś koszmar. próbując dostac sie do niego przez elastyczne siteczko pędzle się niszczą,a sam.puder jest tylko w minimalnym stopniu naniesiony na niego. Zakrętka moglaby byc wykorzystana jakos do aplikacji (np jako podajnik)a nie jak wielki niepraktyczny klocek robic mylne wrazenie większego opakowania.

Odkąd zaczęłam mieć do czynienia z tym produktem nie wyobrażam sobie innego wykończenia mojego makijażu, a w "luźne" dni lekkiej aplikacji.

PLUSY:
+ Przede wszystkim urzeka swoim opakowaniem,
+ Bardzo wydajny,
+ Łatwa aplikacja - w moim przypadku za pomocą pędzla,
+ Długo utrzymujący się efekt,
+ Dostępny w wielu drogeriach,
+ Cena adekwatna co do jakości,
+ Nie ściera się,
+ Nie podkreśla suchych skórek,
+ Dobry mat,
+ Sprawia, że cera wygląda zdrowo,
+ Wyrównuje koloryt skóry,
+ Odcień idealnie dobrany spowoduje, że cera będzie wyglądać promiennie.

MINUSY:
- Na początku nie mogłam sobie poradzić z aplikacją.

PODSUMOWUJĄC:
Bardzo ciekawy produkt godny polecenia!

Zostanie ze mną na dłużej

Cieszę się, że mogłam testować podkład mineralny True Match Minerals Nr 7, Produkt przypadł mi do gustu a szczególnie do mojej cery. Mimo 50+ gdzie skóra niestety ma wiele do życzenia to Podkład mineralny w moim przypadku się sprawdził. Ładnie rozświetla, wygładza troszkę skórę i jest przyjemny. Używam go tylko jako podkład a potem odrobina bronzera.

Super!

Puder mineralny sprawdza się u mnie bardzo dobrze, Mam cerę mieszaną, puder bardzo ładnie ją matuje, stanowi bardzo dobre wykończenie makijażu. Duży plus za opakowanie, większość pudrów mineralnych bardzo rozsypuje się przy aplikacji natomiast ten ma wklęsły aplikator, gdzie większość pudru nie ląduje na podłodze :) Jest też bardzo wydajny, ma dużo wariantów kolorystycznych więc każda może wybrać coś dla siebie. Niestety cena jest dosyć wysoka, chociaż ja osobiście kupiłam za 40 zł na promocji w Hebe więc produkt jak najbardziej w tym przypadku adekwatny do ceny.

świetny puder

genialny, nie uczula, pięknie wyrównuje koloryt i kryje niedoskonałości cery, idealny do wykończenia codziennego makijażu, polecam w 100% sprawdza się u mnie rewelacyjnie

To raczej puder

Jak na sypki podkład ma absolutnie za małe krycie. Używam go jako pudru, bo faktycznie nadaje ładne wykończenie i ładnie wyglada. Opakowanie mnie denerwuje, ciężko dostać się do produktu klasycznymi pędzlami. Nie zachwycił mnie.

Pozytywna pierwsza przygoda z kosmetykiem mineralnym

Jest to moje pierwsze starcie z podkładem? pudrem? mineralnym. Uczymy się siebie ;) Testuję odcień 4.W Golden Natural, opalenizna już mi zeszła więc obecnie jest dla mnie za ciemny, ale próbuję to obejść aplikując minimalną ilość lub stosując go do "opalania" twarzy. I muszę powiedzieć, że daje przepiękny efekt. Pięknie odbija światło, skóra po nim jest taka promienna, zdrowa.
Próbowałam go stosować zarówno samodzielnie jak i jako puder wykończeniowy na "normalny" podkład, ale w tym drugim wariancie póki co średnio mi się sprawdza, za bardzo przykleja się do podkładu, robi plamy. Natomiast stosowany samodzielnie daje równe, lekkie krycie.
Nie za bardzo przemawia do mnie to opakowanie. Jest ładne, owszem, ale takie jakoś mało praktyczne. Wolę klasyczne, płaskie wieczka, na które mogę wysypać porcję produktu, bo takie "grzebanie" pędzlem w środku nie bardzo mi się podoba.

Kropka nad "i" w makijażu

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym produktem. Jest to jeden z nielicznych pudrów sypkich, które miałam okazję stosować (zawsze stawiałam na puder prasowany), ale naprawdę polubiliśmy się. Bardzo lubię podkłady True Match, dlatego nie mogłam się doczekać, aby wypróbować tę nowość.
+ Kolor: testowałam odcień Creme Beige - niestety, nie trafiłam. Jest dla mnie o ton za ciemny, ale to już tylko i wyłącznie moja wina. Myślę, że będzie dla mnie idealny latem, gdy będę bardziej opalona ;) Trochę blendowałam go z pudrem transparentnym, dzięki czemu dostosowałam go do swojej bladszej zimą karnacji.
+ Działanie: Cudownie matuje. Jestem zachwycona tym, jak współgra on z podkładem (a mam True Match do kompletu :) )! Moja cera po aplikacji jest matowa delikatna, nabiera takiego "porcelanowego" uroku. Buzia zdecydowanie lepiej wygląda po jego zastosowaniu, niż z samym podkładem. Poza tym, ukrywa niedoskonałości, dodaje koloru zmęczonej cerze i co najważniejsze - nie zapycha! Przez lata unikałam pudrów sypkich, bo wydawało mi się, że będą blokować pory - nic bardziej mylnego.
+ Opakowanie: Bardzo wygodny, uroczy słoiczek. Bez problemu dozuje odpowiednią ilość pudru, a dołączony pędzelek ułatwia aplikację. Pędzel jest porządnie wykonany, nie wyłazi z niego włosie. Pochwalę także za to, że mimo codziennego używania nie zdzierają się napisy z opakowania, a to mnie bardzo drażni ;)
Podsumowując: bardzo ciekawy kosmetyk. Tak bardzo polubiłam sypkie pudry, że nie wyobrażam sobie bez nich teraz nawet szybkiego, codziennego makijażu. Jest według mnie taką "wisienką na torcie", którą warto wprowadzić do swoich nawyków ;)