Apidermal, Dermatologiczne mydło propolisowe w kostce

Apidermal, Dermatologiczne mydło propolisowe w kostce

Stosuje się do przemywania trudno gojących się ran, oparzeń, odmrożeń, owrzodzeń i odleżyn. Skuteczne w walce z trądzikiem.

Mydło zostało przebadane dermatologicznie, uzyskało wysoką ocenę lekarzy specjalistów.

Nie zawiera barwników i konserwantów.

Dobre na wszystko.

Ciężko uwierzyć ale ja stosuję to mydło głównie do higieny intymnej, właśnie to a nie w płynie z tej samej serii:) Ponieważ miałam problemy z nawracającymi infekcjami pęcherza, mój urolog kazał zaprzestać stosować emulsje i płyny do higieny intymnej, to podobno "pachnące buble". Zalecił mi szare mydło, a w aptece pani poleciła mi propolisowe i.. czuję się o niebo lepiej. Jak wiadomo bakterie i grzybki propolisu nie lubią.. a ja wręcz kocham!!
Nie podrażnia skóry, która nie swędzi, daje efekt czystości i ukojenia nie piecze. Jest tak wspaniałe że mam drugą kostkę do mycia całego ciała. Nawet skóra na łokciach i kolanach stała się delikatniejsza. A żele pod prysznic i emulsje intymne poszły w niepamięć. Moje KWC do mycia.
Polecam wszystkim na wszystko :) :) Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: kilka kostek

Świetne mydło

Kupiłam to mydełko juz kilka razy i jest świetne. Nie pachnie miodowo ale działa! Polecam wszystkim z kłopotliwa cerą. Nie powoduje nadmiernego wysuszenia. Używam też z tej samej serii kremu propolisowego (firma Bartpol, kupilam w sklepie anemon.pl) i świetnie się uzupełniają.

Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: ok. pół roku

łagodne ale skuteczne

Swego czasu mydło to zakupione zostało przeze mnie na próbę i jakoś nie pamiętam rewelacji z tamtego okresu. Może dlatego, że nie mogłam opanować mojego trąda, no i ta cena za wysoka jak na mydło.
Teraz jest inaczej, bo cera jest o wiele bardziej czyściejsza, więc ponownie je zakupiłam i muszę stwierdzić, że zdecydowanie przebija ono mydło siarkowe. Nie ma ostrego zapachu jak siarkowe i tak nie wysusza. Dobrze się pieni. Jest łagodniejsze i trochę czuć propolis, który potem szybko zanika. Na początku trochę ściąga (jak to mydło), ale potem wystarczy zaaplikować odpowiedni krem do typu cery i jest w porządku. Lepiej kupić to mydło niż agresywny żel za podobną, a nawet wyższą cenę. Używam do całego ciała, tam gdzie są wypryski.

Używam tego produktu od: listopad 2006
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie