Max Factor, Healthy Skin Harmony, Miracle Foundation SPF 20 (Podkład do twarzy)

Max Factor, Healthy Skin Harmony, Miracle Foundation SPF 20 (Podkład do twarzy)

Podkład Healthy Skin Harmony Miracle to produkt wielozadaniowy - pozwala osiągnąć nieskazitelny i promienny, zdrowy wygląd cery po jednej aplikacji.
24 godziny nawilżenia dla doskonale odżywionej cery
Ochrona przed słońcem (zawiera filtr SPF 20)
Absorbent sebum zapewnia matowe wykończenie
Wzbogacony o witaminy
Dostosowuję się do potrzeb Twojej cery przez cały dzień.

Taki sobie

Kupiłam z ciekawości bo jeszcze go nie miałam. Słabo kryje i szybko się ściera. Fajne opakowanie z pompka to chyba tyle z plusów. Nie zauwazylam aby moja twarz po nim wyglądała lepiej czy zdrowiej. Jak na ta firmę to średni produkt. Chyba nic nie przrbije lasting performance.

Tak bardzo mnie zawiódł

Podkłady z max factor należą do moich ulubionych. Lecz z tym podkładem kompletnie się "nie dogadujemy". Nie wiem jak to się stało że kupiłam ten podkład i mimo że wzięłam najjaśniejszy jaki był na półce podkład jest za ciemny! Dla osób które są bladziochami ten podkład kompletnie się nie sprawdzi. Dopiero po rozjaśnieniu podkładu mogłam go zacząć używać. To jest jego wielki minus a poza tym same plusy. Idealnie nadaje się do skóry suchej po nałożeniu skóra wygląda dobrze tak jakby była fajnie nawilżona

Rewelacyjny

Kupiłam jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona, mam cerę wrażliwą naczynkową aktualnie mieszaną z tendencją do wyprysków, pięknie zakrywa naczynka i zmiany skórne (jestem w ciąży i mam całe mnóstwo przebarwień) nie tworzy przy tym maski, jest cudownie lekki i ma bardzo przyjemny zapach. Przy pierwszym nałożeniu miałam wrażenie że jest za ciemny ale po chwili idealnie dopasowuje się do mojej cery. Na pewno kupię go po skończeniu opakowania. Bardzo polecam!

Cudeńko

Uwielbiam ten podklad wzielam go w ciemno na prmocjii w rossmanie , pieknie wyglada na mojej mieszanej cerze , kryje bardzo ladnie , czuc go na skorze jakbym miala krem nawilżający, pachnie pieknie luksusowo opakowanie ma porzadne a trzyma sie u mnie 12 h przetestowalam go w pracy jednak najwiekszym jego minusem sa ciemne rozowawe kolory ja wzielam kolor 55 bo wydawal sie zolty na tle innych wypadal najpiekniej niestety oksyduje w pomarańczkę ale sprawe rozwiazuje mixer z nyx rozjasniajacy lub mieszanie kolorow ja dokupilam jasniejszy kolor 47 i jest pieknie polecam mimo tych wad kolorystycznych jeden z lepszych drogeryjnych podkladow jakie mialam !

Wykorzystała: kilka próbek

Co oni z tymi kolorami

Kupiłam tester i jestem bardzo zła. Podkład po opisie wydawał się być fajny, więc na wszelki wypadek kupiłam małą wersję na próbę. Najjasniejszym ażniejszym kolorem była 40 (light Ivory) już po nałożeniu zauważyłam, że kolor jest ciemny.
Nie ukrywam, że stosuje najczęściej beige, więc teraz będzie najlepsze- ten kolor jest za ciemny.
Nie spodziewałem się, że firma tak strzeli sobie w głowę.
Podkład stworzony dla osób z Polski.. Z solarium chyba!
? Pomijając największą wadą jaka jest kolor, muszę przyznać, że podkład byłby świetny.
Mam zmęczoną cerę, szara, z pierwszymi zmarszczkami, kilka plamek i rozszerzone pory plus nieoczekiwane ataki niedoskonałości. Sucha normalna... Zmierzajaca powoli w stronę suchej... Wymagającej. Podkład bardzo dobrze się rozprowadza i dobrze rozciera. Nie tworzy plam i smug. Podkład nie obciąża skóry, ładnie pachnie i wygląda. Skóra jest dopieszczona i naturalna. Ma niezłe krycie, bardzo przyzwoite. Jestem pod wrażeniem!
Nie waży się, nie sciagal mi skóry. Nie uczula i nie podrażnia. Stosowanie go to przyjemność, ciężko mi się określić. Jest to bardzo dobry podkład w fatalnych kolorach. Najjasniejszy kolor jest dla mnie za pomarańczowy. Producent powinien troche to przemyśleć. Szkoda... Wielka szkoda
Zaznaczę, że nie będę bawić się w mix rozjasniajscy itp. Nie po to firma ustala sobie cenę, żebym jeszcze dokladala do ich "wtopy"
Powinna być 4 ale przy takiej cenie i kolorach nie mogę tego zrobić

Aaa jeszcze jedno... Przy nakładaniu pojawiają się jakieś białe grudki?! No coś dziwnego... Co to jest? Czy ktoś tak miał???
Mam nadzieję, że uchwycilam to na fotce

Oksyduje w pomarańcz

Znalazłam się w posiadaniu całej gamy kolorystycznej podkładów Healthy Skin Harmony i każdy z tych podkładów, mimo, że nie wszystkie odpowiadają mojej karnacji - wypróbowałam. Skłonił mnie do tego fakt, że najjaśniejszy odcień z gamy kolorystycznej był dla mnie za ciemny, podczas gdy przy wyborze pozostałych podkładów sprawdza się u mnie reguła dopasowania drugiego najjaśniejszego odcienia z gamy. O tym, co się okazało - za chwilę.

Bardzo wygodna szklana butelka, trudnotłukąca, co przetestowałam, a co najważniejsze - z pompką, którą można zabezpieczyć przed mimowolnym naciśnięciem i która pozwala dozować odpowiednią porcję podkładu.

Gama kolorystyczna
Nie mam zastrzeżeń do trzech najciemniejszych odcieni - nie oksydują, są piękne, z żółtymi tonami, na pewno sprawdzą się dla karnacji ciemnych z natury oraz tych wypracowanych na solarium. Natomiast reszta jasnych odcieni jest dla mnie nieporozumieniem. Najjaśniejszy odcień - light ivory 040 - oksyduje do pomarańczu, mimo iż bezpośrednio po aplikacji na próżno szukać w nim ciepłych tonów! Kolejne odcienie, ciemniejsze, jeden nawet oliwkowy - również mają tendencje do oksydowania na skórze jakiś czas po aplikacji

Krycie
Średnie do mocnego, łatwo stopniowalne.

Healthy skin?
Ciężko powiedzieć, czy podkład czyni skórę zdrowszą i harmonijną. Jestem posiadaczką cery z tendencją do niedoskonałości i zaczerwienień i zdarzyło mi się używać podkładów, które po całym dniu w makijażu czyniły skórę wyglądającą lepiej po zmyciu makijażu niż przed jego nałożeniem. Działanie niektórych sprowadzało się do nawilżenia skóry (np. poprzez zawartość lekkich olejków w składzie), innych - do ukojenia zaczerwienień.
W przypadku tego podkładu nie zauważyłam polepszenia KONDYCJI skóry.
Co do WYGLĄDU na skórze, bywa nieuczciwy. Najlepiej na mojej suchej cerze sprawdzał się o dziwo bez nałożenia bazy, bo z jakąkolwiek nie chciał współpracować i tworzył efekt ciastka (w startegicznych miejscach). I o ile danego dnia uznałam, że cera jest w na tyle dobrej kondycji jeśli chodzi o nawilżenie, że mogę pozwolić sobie na nałożenie podkładu bez bazy, to wyglądał dość dobrze. Ładnie gra ze światłocieniem, pozostaje matowy. Zazwyczaj jednak baza jest konieczna, chociażby prewencyjnie, a po jej nałożeniu (u mnie jest to lekki, nietłusty, niezapychający krem nawilżający) i aplikacji podkładu nie utrzymuje się on długo na skórze, w niektórych miejscach zbiera się, w innych - ściera.

Mnie zniechęcił tendencją do oksydowania. Polecam najpierw zaaplikować go na twarz w drogii, zanim podejmie się decyzję o zakupie.

Super drogeryjny podkład! :)

Jestem zachwycona formuła podkładu,jak i efektem,jaki pozostawia po sobie :) Nie kryje rewelacyjnie mocno,ale pięknie przyczepia się do skóry:D Nie zbiera się,nie ściera. Jest bardzo trwały :) Nakłada się go przyjemnie,nie pozostawia plam. Twarz jest gładziutka,jednolita.

Rewelacja!

Mam skórę mieszaną, z skłonnością do trądziku, kupiłam pierwszą buteleczkę na promocji w Rossmannie -55% i nie zawiodłam się, produkt idealnie zakrywa wszystkie przebarwienia, nie tworzy efektu maski, w połączeniu z kremem na dzień Mixa, przeciw błyszczeniu działa cuda. Dzisiaj odebrałam drugą buteleczkę, zamówioną z cocolita.pl. Jak narazie mój faworyt!

Słaby

Podkład kompletnie nie warty swojej ceny. Bardzo ciężko się go nakłada - w moim przypadku konieczne jest użycie bazy, inaczej roluje się i dziwnie "gromadzi" w porach. Mam cerę suchą i zdecydowanie ten podkład nie daje mi poczucia HEALTHY SKIN. Efekt z bazą i pudrem sypkim z tzw. wyższej półki jest ok, ale komfort nakładania żaden. Kolory w porządku, trzyma się na twarzy ok. 6h, potem muszę przypudrować strefę T.

Ciesze się, że kupiłam go w promocji -55%...

Dwie strony medalu

Zakupiłam na allegro za 30 zł z zamiarem przetestowania. I na samym początku minus za to, że po nałożeniu kropli na rękę max factor facefinity i healty skin w odcieniu 45(jeden i drugi), niestety healty skin od razu delikatnie różnił się odcieniem i po minucie okropnie sciemnial. Plus ➕ za to, że jest mniej ścieralny od facefinity. Aplikuje się go bez problemu. Opakowanie też bez zarzutów. Spróbuję jeszcze z odcieniem jaśniejszym.

Nie polubiliśmy się

Jak na podkład w tej cenie spodziewałam się dużo więcej. Mam cerę mieszaną i trudną, naczynkową. Podkład ma niewielkie krycie i kiepsko nakłada się to na krem, gdyż zostawia smugi. Po godzinie ciemnieje I robi się żółtawy. Bardzo szybko schodzi z twarzy. Najmniej odpowiada mi bardzo słabe krycie, brak aksamitności I mazanie podczas nakładania. Matu po nałożeniu brak, trzeba koniecznie użyć pudru. Nie kupię ponownie. Dużo lepiej sprawdza się o wiele tańszy podkład kryjący z Lirene za 15 zł.

nie powalił na kolana

Nie można mu odmówić zalet, ale trudno powiedzieć by był tym wyjątkowym, jedynym. Dlaczego?
Zacznę od zalet: podkład ma przyjemną, kremową konsystencje i przyjemnie się rozprowadza, bez smug, pokrywając równomiernie skórę płaszczykiem jednolitej warstwy (używam dłoni); produkt nie powoduje również wysuszenia (mam cerę odwodnioną, to dla mnie ważne),wręcz daje uczucie niewielkiej, ale jednak, troski i nawilżającej pielęgnacji skóry; nie obciąża - nie czuć go na twarzy; skóra po nałożeniu wygląda jednolicie i świeżo, ale...
po kilku godzinach podkład nieco oksyduje, nieznacznie ciemnieje - nie jest to mocno widoczne, ale jednak....., ponadto trudno polecić podkład cerom, które się przetłuszczają, nawet miejscami, ponieważ podkład nie gwarantuje idealnego matu, po kilku godzinach wymaga poprawek, albo dobrego pudru matującego (ja używam ryżowego, z którego jestem bardzo zadowolona, więc nie miałam tego problemu).
Dla mnie podkład nie jest specjalnie wyjątkowy i uważam, że cena jest wygórowana, chociaż na szczęście często bywa w promocji. Polecałabym go raczej cerom normalnym, może mieszanym. U mnie stoi i czasem po niego sięgam, gdy moja cera ma lepsze dni, przecież nie wyrzucę.