Young Medical, Tonik do cery tłustej i trądzikowej

Young Medical, Tonik do cery tłustej i trądzikowej

Tonik przeznaczony do cery tłustej i trądzikowej. Nie zawiera alkoholu i nie przesusza skóry, nawilża i przyspiesza gojenie zmian trądzikowych. Zmniejsza ilość czynnych gruczołów łojowych, odblokowuje i zwęża pory, tonizuje, pozwala zachować pH właściwe dla skóry.

Pic na wodę

Kupiłam ten produkt z musu w jakimś nocnym sklepie kiedy wszystko inne było pozamykane.
Zapłąciłam 10,30 zł.
Z góry przekreślam już wszystkie produkty które mają napisane na opakowaniu cudowne działanie na wszystko !
Likwiduje błyszczenie, trądzik, podrażnienia, zaczerwienienia, spłyca pory, likwiduje to i tamto.
A tak na prawde działa tylko na psychikę.
Lubię ten tonik za zapach i tylko i wyłącznie za to.
Pachnie melonem, arbuzem.
Tonizuje skórę i trochę ją matowi na chwilkę.
Innego działania cudownego nie zauważyłam.
Od tak do odświeżenia skóry.
Nie szkodzi ale i nie pomaga. Chociaż toniku używam nie do celów \'\'leczniczych" ale po każdym użyciu wody na twarz w celu wyrównania PH i stonizowania buźki.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Przecietniaczek

Kupiłam ten tonik przez internet z innymi produktami z tej serii i bardzo się rozczarowałam.

Plusy:

-ładny zapach
-nie podrażnia
-troszkę nawilża twarz

Minusy:

-nie zmniejsza trądziku
-nie tonizuje
-nie zmniejsza świecenia sie twarzy

Może być dla osób z cerą normalną,bo trądzikowca napewno nie pomoże.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:skończyłam 2

Wydajny

Bardzo polubiliśmy się z tym tonikiem. Jest odpowiedni dla mojej tłustej skóry, bo nie zawiera alkoholu, przez co nie wysusza skóry. Co więcej nawet nawilża :) Jeśli miałby większe działanie antybakteryjne, byłby moim ideałem, ale z tym niestety nie radzi sobie najlepiej. :(
Jest bardzo przyjemny w używaniu, głównie przez swój ziołowo-melonowy (trudno określić) zapach oraz uczucie mrowienia po zastosowaniu. :D Twarz jest oczyszczona, odświeżona i przygotowana do dalszych zabiegów. Z tym zmniejszaniem porów to też trochę przesada, choć na pewno je wyraźnie oczyszcza. Kupiłam już kolejne opakowanie i na pewno posłuży mi kolejne wiele miesięcy. A do tego cena niewysoka. :)
Bardzo chwalę sobie też opakowanie tego toniku. Pojemność jest niestandardowa, bo 230 ml, a butelka jest bardziej zgrabna i zajmuje mniej miejsca na półce niż wszystkie inne preparaty, które mają pojemność 200 ml. Za to też duży plus :ehem:

Używam tego produktu od: prawie pół roku :eek:

depilacja czego nie wolno

Mój ukochany <3

Zacznę od tego, że jest strasznie wydajny jedna butelka starczy aż na pół roku (ale tak jest właściwie ze wszystkimi produktami z tej serii ;)). Uwielbiam to uczucie odświeżenia, mrowienia na twarzy po jego zastosowaniu domyślam się, że to oznaka jego działania. Jest bardzo przyjemny i tak samo pachnie.Nie zamienię na żaden inny. Zgadzam się ze wszystkimi obietnicami producenta na opakowaniu.

Używam tego produktu od:roku

lepki

Kupiłam sobie ten tonik pod wpływem impusu i tego, że było go duzo za niewielką cenę. Do tego ślicznie pachnial melonem i miał ładną buteleczke.. no i koniec zalet. Toni sie lepi, zapycha pory (tonik!!) nie odświerza, po użyciu miałam wrażenie, że mam brudna buzię. Dają trzy gwiazdki, bo nie zawiera alkoholu i nie wysusza a to rzadkość. zdecydowanie nie dla mnie

Używam tego produktu od: trzy miesiące temu