Oriflame, Giordani Gold, Liquid Silk Foundation SPF 12 (Podkład do twarzy)

Oriflame, Giordani Gold, Liquid Silk Foundation SPF 12 (Podkład do twarzy)

Lekki, płynny podkład inspirowany delikatnością jedwabiu perfekcyjnie udoskonala wygląd cery*. Zapewnia naturalny efekt i jest niewyczuwalny na skórze. Rozpraszające światło składniki sprawiają, że niedoskonałości są mniej widoczne, a cera staje się świetlista, dzięki czemu wygląda młodziej*. Zawiera filtr SPF 12, chroniący przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Odpowiedni do cery normalnej i tłustej.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie

Kiedy podkład wszedł do oferty Oriflame cieszyłam się, że będzie moim kolejnym ulubieńcem. Niestety okazał się klapą. Mimo, że jest przeznaczony do cery tłustej i mieszanej to u mnie nie sprawdził się kompletnie, podkreślał wszystko co się da.

Nie dla mnie

Za tą cenę oczekiwałam czegoś dobrego, niestety bardzo się zawiodłam. Najjaśniejszy odcień zdecydowanie za ciemny, brak krycia, niewydajny jeden z najgorszych jakie miałam

Nie dla mnie

Zapowiadało się pięknie. Niestety, skończyło się słabo. Pomijam już nawet fakt, że otrzymałam podkład który kompletnie nie pasował mi kolorystycznie, to okazuje się, że jest on przeznaczony do cery tłustej i ma matowe wykończenie, co po pierwsze niekoniecznie dobrze wygląda na mojej dojrzałej cerze a po drugie lubię raczej świetliste i nawilżające podkłady. Druga sprawa to silikony, których moja cera nie lubi. Musi być ich sporo w podkładzie, co resztą można wyczuć w śliskiej konsystencji. Myślę, że innym typom cery może się sprawdzić

Giordani Gold, Liquid Silk Foundation

Znalazłam ten podkład w ofercie Oriflame. Obiecano mi, że podkład będzie idealny jeśli oczekuje efektu matowej twarzy czyli w dzisiejszych czasach wręcz pożądany.
Powiem szczerze, że nigdy nie wierzyłam w obietnice składane mi przez konsultantów. Ale tym razem zostałam mile zaskoczona.

Zakupiłam odcień Vanilla, bo mam jasną cerę z przebarwieniami.
Podkład super kryje, wtapia się w skórę, bez efektu maski. Trzyma się cały dzień bez jakiego kolwiek rolowania. Nie zmienia również koloru pod wpływem ciepła czy pH skóry.

Należy jednak też z nim uważać jeśli ma się cerę suchą, trądzikową. Niestety podkreśla niedoskonałości, suche skórki na twarzy ale przy odpowiednim nawilżeniu twarzy i pielęgnacji jest okay.

Jak dla mnie bardzo dobry produkt chodź nie należy do najtańszych.

Bardzo dobry

Kupiłam z polecenia konsultantki - wiem, marny powód. Mimo to jestem zauroczona. Dlaczego? Bo to jeden z nielicznych podkładów, które spełniają moje oczekiwania powyżej 80%. Mam odcień light ivory

Po prostu WOW

Podkład kupiłam w ciemno, już jakieś pół roku temu. Spodobała mi się jego buteleczka, aplikacja za pomocą pipetki i to że ma piękny odcień wanilia.
Nałożyłam podkład standardowo najpierw palcami i doklepałam gąbeczką i po prostu nie mogłam oderwać wzroku od mojej twarzy! Próbowałam się doszukać podkładu i nie mogłam go dostrzec. Widziałam za to przepiękna cerę, wyrównana, gładziutka i promienna. Przypudrowałam, poszłam na zakupy, poszłam na kolacje. Po 12 godzinach podkład wyświecił się (u mnie to normalne, moja cera jest ultra tłusta), ale nadal cera wyglądała gładko. Wystarczyłoby użyć bibułki i można dalej bawić. Nic się nie zwarzyło, nic nie spłynęło.
Jak dla mnie podkład jest idealny, nie zapycha, nie podrażnia, nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek. Wszystko to co chcemy od podkładów!

Śliski od silikonów :(

To jeden z nielicznych podkładów, które wyrzuciłam nie kończąc.

Miał dobre opinie i dobrą reklamę, więc skusiłam się w promocji na zakup. Niestety okazało się, że równe rozprowadzenie tego podkładu jest niemal niemożliwe.. Cały efekt "SILK" dają silikony - większość składu. Niestety bardzo je czuć na skórze. Pigment się w nich nierównomiernie zawiesza, a same silikony dosłownie ślizgają się przy nakładaniu ostatecznie zasychając w pewnym momencie na puder.

Rozumiem, że z takim matowym nałożeniem można się polubić - jak (w mniejszym stopniu) przy True Match z Loreala, ale tutaj to przesada..
Niezależnie czy nakładałam go gąbką, pędzlem, palcami - zawsze tworzyły się smugi i prześwity. Koszmar. Całkowicie nierównomierne nałożenie i uczucie nakładania tępego pudro-silikonu na skórę:( Miałam wrażenie, że im bardziej nawilżona skóra pod - tym gorzej ten podkład wyglądał.

Próbowałam mieszać go z innymi podkładami, kremami i mixerami, żeby jakkolwiek go wykorzystać, ale nie udało się. Nie współpracował, źle się mieszał, warzył.

Otrzymał wyróżnienie KWC, więc jednak wielu osobom się sprawdza - niestety do mnie nie pasuje ani trochę.

Fantastyczny!

Z racji, że posiadam cerę trądzikową oraz mieszaną długo szukałam podkładu idealnego dla mnie i nagle pojawił się on, podkład z Oriflame. Od razu podbił moje serce, zwłaszcza jego konsystencja i zapach. Moja skóra po nałożeniu jest gładka, promienna i nie ma efektu maski, czego pragnęłam zawsze unikać. I co najważniejsze nie zapycha porów, nie podkreśla suchych skórek i dobrze zakrywa niedoskonałości. Jestem z niego mega zadowolona! To mój "must have" w kosmetyczce.

Sprawdza sie

Dobry podkład o satynowym wykończeniu.
Nie wazy się, dobrze współpracuje z kremami. Oferuje pełne krycie przez cały dzień. Nie oksyduje i nie powoduje efektu maski. Byłby ideałem, gdyby nie jeden mankament, jakim jest pipeta. Wiecznie brudna, niedostatecznie odmierzająca podkład. Z czasem staje się obrzydliwa. Wolałabym opakowanie takie jak w podkładzie double wear.

Jeden z niewielu podkładów, który podbił moje serce. Idealne krycie bez efektu maski. Płynna konsystencja pozwala szybko i dokładnie rozprowadzić kosmetyk na twarzy. Nie wysusza skóry, nie spływa, nie roluje się. Długo utrzymuje się na twarzy. Korektor, podkład i puder w jednym. Po użyciu skóra jest gładka, wygląda świeżo i promiennie. Polecam

Najgorszy podkład jaki miałam!

O ile odcień wanilia jest wręcz idealny-jasny, zolciotki, tak sam podkład to dla mnie porażka totalna. Aż dziwię się czytając tyle pochlebnych opinii na jego temat... Produkt ma konsystencję po prostu oleistej wody. Trzeba naprawdę uważać aby się nim nie upaplac. Sama aplikacja nie jest przyjemna. Mam wrażenie jakbym smarowala się olejkiem, który zamiast wtapiac się w skórę po prostu się po niej slizga. Kosmetyk zostawia na mojej mieszanej cerze lekko pudrowe wykończenie. Wchodzi w każde załamanie, podkreśla skórki o których pojęcia nawet nie miałam. Na dodatek ściera się z twarzy w ciągu dnia, co wygląda mega nieestetycznie... Użyłam kilka razy i z każdą aplikacja ten sam- koszmarny efekt. Dla mnie bubel totalny!

Najlepszy podkład jaki miałam

Ten produkt trafił do mnie przypadkiem: mama wybrała zły odcień i dostałam go "w spadku". Na początku przyznam, że byłam nastawiona sceptycznie, zwłaszcza do formy aplikacji - pipetka i płynna konsystencja z moją wątpliwą gracją raczej nie idą w parze (można się szybko przyzwyczaić do tej formy). Jednakże wystarczyło pierwsze użycie, by przekonać mnie, iż znalazłam swój podkład. Samo opakowanie bardzo mi się podoba, świetnie prezentuje się na półce z kosmetykami. Mimo, że jest on płynny to rozprowadza się świetnie, wsiąka w skórę pozostawiając naturalny efekt. Super matuje i wygładza skórę. Wystarczy jego niewielka ilość by poprawić jej koloryt i wyrównać niedoskonałości. Jego nazwa jest niezwykle adekwatna: w dotyku i przy rozprowadzaniu przypomina jedwab. Jest to kosmetyk, który koniecznie musi być obecny w mojej kosmetyczce. Aktualnie mam 3 opakowanie. W tym momencie warto dodać, że jest bardzo wydajny: swój obecny zakupiłam pod koniec stycznia a mamy maj i jeszcze się nie skończył. Także szczerze przyznaję, że uwielbiam ten produkt i serdecznie polecam, aczkolwiek cena bez promocji (69zł) może lekko odstraszyć. Mimo to uważam, że w dobry produkt warto zainwestować więcej.