Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Oriflame, Giordani Gold, Liquid Silk Foundation SPF 12 (Podkład do twarzy)

Oriflame, Giordani Gold, Liquid Silk Foundation SPF 12 (Podkład do twarzy)

Lekki, płynny podkład inspirowany delikatnością jedwabiu perfekcyjnie udoskonala wygląd cery*. Zapewnia naturalny efekt i jest niewyczuwalny na skórze. Rozpraszające światło składniki sprawiają, że niedoskonałości są mniej widoczne, a cera staje się świetlista, dzięki czemu wygląda młodziej*. Zawiera filtr SPF 12, chroniący przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Odpowiedni do cery normalnej i tłustej.

odpowiedni dla kazdej cery, dobrze stapia sie z twarza, ladnie liftinguje

Bardzo dobrej jakości podkład. Dosc ciezki wręcz raczej dla starszej cery. Nie polecam młodym kobieta z delikatna cera nie zniszczona jeszcze kosmetykami. Dobrze stapia się z szyja i cera miałam kilka odcieni. Ladne kolry wygląda dość naturalnie. Dosc tłusty wiec raczej nie polecam do tłustej skory. Bardzo wydajny bo jest dość gesty. Raczej na zimne i chlodne miesiące nie polecam na lato zbyt ciezki.

Jak najbardziej na plus

Posiadam cere mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T i rozszerzonymi porami .
ZALETY
-Podkład ma lekką konsystencje
-kolor podkładu ma neutralny odcień (posiadam porcelain)
-nie ciemnieje
-Jest bardzo wydajny
-daje naturalny efekt świeżej i nawilżonej skóry
-nie tworzy efektu maski
-wygładza fakturę skóry i maskuje rozszerzone pory
-ma bardzo ładny zapach
-dozownik w postaci pipety

WADY
-przy mojej skórze ze skłonnościami do przetłuszczania się wymaga dosyć częstego matowienia w ciągu dnia

Nie!

Suszona wieloma pozytywnymi opiniami i próbka kupiłam go. Lekka, Wodnista konsystencja najpierw mnie zachwyciła, ale po nałożeniu okazalo się, że na twarzy stworzył maskę. W ciągu dnia starał się w każdym możliwym miejscu w rekordowo krótkim czasie. Zważył się przy nosie i na brodzie. Za tą cenę oczekuje jednak czegoś znacznie lepszego.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Najlepszy podkład jaki miałam

Używam go od końcówki wakacji i do tej pory mam te samo opakowanie, a używam go codziennie i często nakładam dużo warstw. Samo opakowanie jest bardzo eleganckie, i nie trzeba dotykac palcami żeby się pomalować. Produkt jest bardzo wydajny. W życiu nie miałam lepszego podkładu, jest niewyczuwalny na twarzy, skóra po nałożeniu jest bardzo miła w dotyku, równomiernie kryje, nie wysusza, Długotrwały, w sam raz na wielkie wyjście.

Wygładzacz

Podkład, który mocno wygładza, posiada lekką silikonową konsystencję. Idealny do cer suchych, normalnych i dojrzałych ze względu (napiszę jeszcze raz) mocne własciwości wygładzające. Wykończenie posiada satynowe - miłośniczki matu będą musiały go solidnie przypudrować.
Trochę ciemnieje a kolory lubią wpadać w róż. Lubię go używać do cer dojrzałych ponieważ nie tworzy maski, wygładza i umiarkowanie kryje zostawiając skórę zdrową.

lukaszmakeup.pl

Miłe zaskoczenie!

Podkład bardzo ładnie się rozprowadza i wnika w skórę! Nie daje efektu maski. Daje naturalne wykończenie. Nie zapycha skóry :) Jak dla mnie super! Bardzo wydajny. Polecam!

Moje absolutne must have w życiu

Do kosmetyku podeszłam scepytcznie, ponieważ moja cera zazwyczaj na polecone kosmetyki reaguje nie tak jak bym chciała, ale po nałożeniu podkładu już wiedziałam ze TO JEST TO! :) Podkład jest bardzo wydajny, jest super lekki, przy czym ma niezłe krycie, zapach piękny, cera po nim jest jedwabiście gładka i ma efekt matowienia, nie stwierdzono efektu maski <3 To jest mój numer 1! :)

podk

Polecam serdecznie wszystkim osobom którym zależy na naturalnym makijażu. Bardzo dobrze wtapia się w skórę i nie podkreśla przy tym skórek. Ja jestem bardzo zadowolona, ponieważ bardzo dobrze kryje a przy tym nie tworzy efektu maski.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

porażka do cery suchej

Nie będę się mocno rozpisywać. Chciałam tylko przestrzec przed tym podkładem osoby z suchą skórą. Zużyłam dwie próbki - jedna próbka wystarczyła mi na dwa razy co świadczy o tym że podkład jest wydajny. Ma niesamowitą konsystencję. Podczas nakładania go na twarz miałam wrażenie jakbym smarowała się olejkiem po czy po chwili robił się suchy i zastygał. Nakładałam go na krem nawilżający jak zawsze bo mam suchą skórę ale już po minucie widziałam że moja skóra wygląda jak suchy wiór. Uwydatnił KAŻDĄ zmarszczkę, miałam wrażenie mając go na twarzy podobne do tego jakie się ma po nałożeniu maseczki peel-off. Mam 36 lat - piszę to bo może dla tłustej skóry 20 latki będzie to podkład ok ale dla suchej to tragedia. Nie polecam.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Okropny

Podklady Oriflame gg zawsze lubilam, to dobre jakościowo, godne uwagi produkty. Bardzo rozczarował mnie ten nowy podkład, zupełnie nie rozumiem zachwytów tym wodnistym mazidłem. To jeden z najgorszych podkładów jakie mialam okazję testować. Może dlatego, że mam cerę suchą, jednak prócz różowych policzków, jest gladka bez niedoskonałości. Mimo to, nawet tych umiarkowanych zaczerwienien nie zdolal przykryc dwoma warstwami. Użyłam go z próbki 2 razy i dramat jakiś. A chcialam zamówić, dobrze, że dostalam próbkę.

polecam

potwierdzam ,że jest to lekki, płynny podkład inspirowany delikatnością jedwabiu perfekcyjnie udoskonala wygląd cery. łatwo się rozprowadza nie pozostawiając efektu maski..Konsystencja - wodnista ale pod wpływem kontaktu z ciepłą skórą, zamienia się w podkład o matowym, aksamitnym wykończeniu.

Produkt (nie) doskonały

Podkład rzeczywiście jest lekki, nie czuć go na skórze a dodatkowo ma piękny zapach. Jednak nie jest to mój ideał, krycie jest minimalne a dodatkowo nie jest trwały. Konsystencja trochę zbyt płynna. Jest wiele lepszych podkładów w tej a nawet niższej cenie