Oriflame, Giordani Gold, Liquid Silk Foundation SPF 12 (Podkład do twarzy)

Oriflame, Giordani Gold, Liquid Silk Foundation SPF 12 (Podkład do twarzy)

Lekki, płynny podkład inspirowany delikatnością jedwabiu perfekcyjnie udoskonala wygląd cery*. Zapewnia naturalny efekt i jest niewyczuwalny na skórze. Rozpraszające światło składniki sprawiają, że niedoskonałości są mniej widoczne, a cera staje się świetlista, dzięki czemu wygląda młodziej*. Zawiera filtr SPF 12, chroniący przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Odpowiedni do cery normalnej i tłustej.

Fantastyczny!

Z racji, że posiadam cerę trądzikową oraz mieszaną długo szukałam podkładu idealnego dla mnie i nagle pojawił się on, podkład z Oriflame. Od razu podbił moje serce, zwłaszcza jego konsystencja i zapach. Moja skóra po nałożeniu jest gładka, promienna i nie ma efektu maski, czego pragnęłam zawsze unikać. I co najważniejsze nie zapycha porów, nie podkreśla suchych skórek i dobrze zakrywa niedoskonałości. Jestem z niego mega zadowolona! To mój "must have" w kosmetyczce.

Sprawdza sie

Dobry podkład o satynowym wykończeniu.
Nie wazy się, dobrze współpracuje z kremami. Oferuje pełne krycie przez cały dzień. Nie oksyduje i nie powoduje efektu maski. Byłby ideałem, gdyby nie jeden mankament, jakim jest pipeta. Wiecznie brudna, niedostatecznie odmierzająca podkład. Z czasem staje się obrzydliwa. Wolałabym opakowanie takie jak w podkładzie double wear.

Jeden z niewielu podkładów, który podbił moje serce. Idealne krycie bez efektu maski. Płynna konsystencja pozwala szybko i dokładnie rozprowadzić kosmetyk na twarzy. Nie wysusza skóry, nie spływa, nie roluje się. Długo utrzymuje się na twarzy. Korektor, podkład i puder w jednym. Po użyciu skóra jest gładka, wygląda świeżo i promiennie. Polecam

Najgorszy podkład jaki miałam!

O ile odcień wanilia jest wręcz idealny-jasny, zolciotki, tak sam podkład to dla mnie porażka totalna. Aż dziwię się czytając tyle pochlebnych opinii na jego temat... Produkt ma konsystencję po prostu oleistej wody. Trzeba naprawdę uważać aby się nim nie upaplac. Sama aplikacja nie jest przyjemna. Mam wrażenie jakbym smarowala się olejkiem, który zamiast wtapiac się w skórę po prostu się po niej slizga. Kosmetyk zostawia na mojej mieszanej cerze lekko pudrowe wykończenie. Wchodzi w każde załamanie, podkreśla skórki o których pojęcia nawet nie miałam. Na dodatek ściera się z twarzy w ciągu dnia, co wygląda mega nieestetycznie... Użyłam kilka razy i z każdą aplikacja ten sam- koszmarny efekt. Dla mnie bubel totalny!

Najlepszy podkład jaki miałam

Ten produkt trafił do mnie przypadkiem: mama wybrała zły odcień i dostałam go "w spadku". Na początku przyznam, że byłam nastawiona sceptycznie, zwłaszcza do formy aplikacji - pipetka i płynna konsystencja z moją wątpliwą gracją raczej nie idą w parze (można się szybko przyzwyczaić do tej formy). Jednakże wystarczyło pierwsze użycie, by przekonać mnie, iż znalazłam swój podkład. Samo opakowanie bardzo mi się podoba, świetnie prezentuje się na półce z kosmetykami. Mimo, że jest on płynny to rozprowadza się świetnie, wsiąka w skórę pozostawiając naturalny efekt. Super matuje i wygładza skórę. Wystarczy jego niewielka ilość by poprawić jej koloryt i wyrównać niedoskonałości. Jego nazwa jest niezwykle adekwatna: w dotyku i przy rozprowadzaniu przypomina jedwab. Jest to kosmetyk, który koniecznie musi być obecny w mojej kosmetyczce. Aktualnie mam 3 opakowanie. W tym momencie warto dodać, że jest bardzo wydajny: swój obecny zakupiłam pod koniec stycznia a mamy maj i jeszcze się nie skończył. Także szczerze przyznaję, że uwielbiam ten produkt i serdecznie polecam, aczkolwiek cena bez promocji (69zł) może lekko odstraszyć. Mimo to uważam, że w dobry produkt warto zainwestować więcej.

Rewelacja

Używam go od dawna i zawsze mam o nim to samo dobre zdanie .Ma ładną szklaną butelką z której podkład wydobywa się za pomocą pipety a to nie często się zdarza.Podkład jest bardzo rzadki co troszkę mi przeszkadza ale jest lekki szybko się wchłania pozostawiając na skórze warstwę która dobrze kryje współgra z odcieniem skóry .Podkład jest bardzo trwały kilkanaście godzin świetnie się utrzymuje bez jakichkolwiek plam ,troszkę skóra się błyszczy ale z tym też sobie można poradzić .Bardzo często podkład jest na promocji ,poza tym jest on bardzo wydajny nie podrażnia i nie uczula.

nie spodziewałam się !

Podkład ten dostałam jako prezent i jako pierwsze zauważyłam niezbyt wygodny dozownik, którym od razu się wybrudziłam. Powiem szczerze ze chwilę mi zajęło zanim naucyzłam się z niego korzystać :) ale do brzegu... podkład jest REWELACYJNY! Jedyne co to mam trochę za ciemny kolor.. tak jak mówiłąm był to prezent więc nie miałam na to wpływu. aleeee jak już nauczyłam się wyobywać z wnętrza pojemniczka podkład i rozprowadzilam na twarzy to byłam w siódmym niebie !!! PIeknie się rozprowaadza, ładnie matuje, nie zapycha, nie ma efektu maski. skóra wygląda na wygładzoną i rozświetloną. Myślałam, że mam swój numer jeden... ale jedak ten podkład bije wszytskie na głowe !

idealny podkład serum

Podkład jest naprawdę wysokiej jakości, mogę go nosić cały dzień i nic dziwnego nie będzie się z nim działo ( rolowanie, ciemnienie). Podkład ładnie pachnie i dobrze się rozprowadza. Pepitka przy nabieraniu podkładu sprawdza nam się idealnie, nabieramy tyle produktu ile potrzebujemy. Konsystencja jest lejąca ale dość szybko się wchłania jak serum. Co najważniejsze podkład nie wysusza skóry ani nie zapycha.

Jeden z najlepszych, klasyka

Recenzuję kolor Light Ivory. Podkład ma lekko lejącą się konsystencję, ale dzięki pipetce można nad tym zapanować. Wydaje się, że jedna mała doza wystarcza na całą twarz, ale to oczywiście kwestia indywidualna. Opakowanie szklane, estetyczne. Ma lekki filtr.
Podkład spełnia wszelkie oczekiwania:

Znana Marka od Oriflame. Godna uwagi

Kilka lat byłam konsultantką firmy ORIFLAME dlatego ich markę Giordani Gold znam doskonale. Podkładow używałam róznych, mineralny adaptacyjny czy właśnie ten Liquid Silk Foundation. Wszystkie na dobrą sprawę polecam i mile wspominam. Podkłady są trwałe i mają świetną konsystencję, twarz wygląda na rozświetloną i naturalną. Łatwo się wchłaniają, nie powodują podrażnień czy zaczerwienień, ładnie kryją a cena jest fajna.

Przeciętny

Podkład średni, nie ma mocnego krycia, którego niestety potrzebuję. Ładnie stapia się ze skóra, nie powoduje efektu maski, wygląda naturalnie i świeżo. Ma bardzo płynną konsystencję, która nie przypadła mi do gustu, ale chociaż bardzo łatwo się rozprowadza. Ładnie matuje skórę. Słabo trwały, znika z twarzy, bez poprawek w ciągu dnia się nie obejdzie. No i podkreśla suche skórki.

Nie sprawdził się

Skuszona dobrymi opiniami, postanowiłam kupić ten podkład. Mam skórę normalną. Nie wiem skąd po nałożeniu podkładu mam całą twarz w suchych skórkach. Żaden podkład nie zrobił mi czegoś takiego. Ogólnie nie jest zły, ale na pewno nie nadaje się do suchej skóry.