Les Perles De Chanel (cienie) (stara wersja)

Les Perles De Chanel (cienie) (stara wersja)

Perły-ukochany klejnot Coco Chanel pojawią się tym razem nie w postaci drogocennej biżuterii, ale w jesiennej kolekcji makijażu.
Les Perles De Chanel to sztandarowy produkt Chanel w tym sezonie.
Trzynaście pereł o pastelowych barwach delikatnego złota, zieleni, różu i jasnego błękitu, ma za zadanie dodać twarzy subtelnego blasku. Kremowa konsystencja sprawia, że perły można używać zarówno do makijażu oczu jak i rozświetlania ust czy policzków. Opakowanie, jak zwykle u Chanel, jest proste, klasyczne i eleganckie - to odpowiednia oprawa dla pereł ;-)

Cena: 231 zł

niestety nie

do kupna perełek skusiło mnie prześliczne opakowanie no i firma chanel. niestety perełki tylko pięknie wyglądają. są trudne do nabierania. wlasciwie to nie wiadomo czy nakladac je palcem czy tym pedzelkiem z gabka w ktora wszystko wchodzi:) po nalozeniu prawie ich nie widac. nie wiem ile musialabym nalozyc zeby byl jakis efekt. chyba pół perelki na jedno oko:) no i skoro marnie je widac po nalozeniu to o trwalosci juz nawet nie pisze. jak dla mnie sa do niczego!!!

fuj!

Drugi raz dałam się naciągnąć na zakup, tylko dlatego, że to nowość i ślicznie wygląda. Podzielam pogląd co do jakości kosmetyku- takie sobie mazidło. Za 231 zł można wymagać więcej niż "perłowego blasku". Moim zdaniem nie nadaje się tak naprawdę do niczego (a ponoć jest do wszystkiego?).. Ani to cień, ani to błyszczyk, ani to rozświetlacz.
Przechowuję z "kosmetycznymi klejnotami", nie nadającymi się do niczego. Sorry firmo Chanel - nie mogę inaczej...

Używam tego kosmetyku od/parę razy maźnęłam i żałuję
ilość zużytych opakowań: ciągle 1.

bez zachwytu

W zasadzie sprawdziły się tylko jako rozświetlacz - ładnie wyglądają na policzkach, nosie, brodzie czy czole.Jako cienie - niemal natychmiast zbierały się w zagłębieniu powiek, chociaż naprawdę nakładałam minimalną warstewkę, takie delikatne muśnięcie.To samo z ustami - perełki użyte do rozświetlenia ust warzyły się po krótkim czasie.Poza tym nie odpowiada mi ich nieporęczność, to, że nabierając jakiś kolor ciaprze się całe pudełko.Moim zdaniem są zbyt gęste, twarde i bardzo niewydajne.Rozczarowałam się. :(Ilość zużytych opakowań: 1

Wyjątkowy pokaz Chanel na jesień-zimę 2015/16 w luksusowym kasynie!

klejnociki

Perełki Chanel dobre w każdej postaci.Są delikatne, subtelne i na wskroś eleganckie. Ladnie prezentują się na powiekach, łukach, ustach. Można śmiało stosować na dzień a mocniej nałożone takze na wieczór. Polecam. ...

hm...

Nie zachwycil mnie ten kosmetyk. Na powieki sie raczej nie nadaje(szybko sie zbryla). Na policzkach, ustach i lukach wyglada ladnie ale tylko ladnie. Daje bardzo subtelny efekt. Ot takie perlowe, pastelowe mazidlo. Dostalam prezencie, sama nigdy nie kupilabym. Kosmetyk na wiosne.Przecietny.Uzylam kilka razy i oddalam mamie.

perła

Ten wielofunkcyjny produkt u mnie sprawdził się na policzkach - rozświetla twarz oraz na ustach - nałożony na pomadkę na środku ust wspaniale je podkreślił (użyto wszystkich kolorów naraz). Polecam!