Esent, Korund kosmetyczny do mikrodermabrazji, gradacja 120 mikronów

Esent, Korund kosmetyczny do mikrodermabrazji, gradacja 120 mikronów

Mikrodermabrazja jest bardzo prostym zabiegiem. Bezpośrednimi skutkami mikrodermabrazji jest poprawa jędrności skóry, jej głębokie oczyszczenie, masaż pobudza tez krążenie podskórne co ma wpływ na jej lepsze odżywienie.
Peeling spłyca też zmarszki ( powierzchniowe ) i rozjaśnia przebarwienia.

pozostałe, mechaniczne
mieszana, tłusta, dojrzała, trądzikowa
oczyszczające, nawilżające, wygładzające, przeciwzmarszczkowe, antybakteryjne
w saszetce
gruboziarniste

Genialny jako peeling mechaniczny

Świetny peeling mechaniczny służący jako "zdzierak" martwego naskórka w domowych rytuałach spa ;) Drobnoziarnisty i bardzo skuteczny - genialnie wygładza skórę, anihiluje suche skórki, a do tego kosztuje śmiesznie mało.
Produkt ogromnie wydajny - używam jednorazowo niewielkich ilości i wystarcza mi naprawdę na dłuuuugo.
Na plus, że można go mieszać z dowolnymi kosmetykami - żelem, mleczkiem itp. i dowolnie dozować.
Opakowanie - nie służy ozdobie, więc nie ma co komentować jego urody. Z woreczka z zamknięciem strunowym nie korzysta się zbyt wygodnie, dlatego ja od razu przesypuję korund do plastikowego pojemniczka po korundzie kupionym w takim opakowaniu miliony lat temu. Liczy się działanie, a nie opakowanie ;)

Wielozadaniowy produkt.

Używam od długiego czasu i opakowanie wciąż się nie kończy. Korund mieszam z różnymi olejami, z kawą - z jednej torebki można tworzyć dowolne peelingi o różnym zastosowaniu i to jest super. Produkt w mega niskiej cenie.

REWELACJA

Korund wrzuciłam ot tak do koszyka podczas zakupów- skoro można używać jako peeling i paczka kosztuje niecałe 4 zł? Nawet jak się nie sprawdzi, to za taką cenę można testować. Trochę poczytałam o nim, wiele recenzentek przestrzegało, że jest bardzo silnym "zdzierakiem". W domu połączyłam go z moim żelem do mycia twarzy. I muszę to przyznać- REWELACJA. Nigdy nie miałam tak dobrego peelingu do twarzy! Korund ma konsystencję "kaszy mannej", bardzo fajnie oczyszcza. 2-minutowy masaż znakomicie oczyszcza skórę twarzy z nagromadzonego naskórka. Na razie używam raz w tygodniu (w ndz robię sobie dzień "spa" :p)- od tego czasu efekty przechodzą moje oczekiwania, drastycznie poprawił się wygląd twarzy (od kilku lat walczę z trądzikiem), przebarwienia powolutku znikają, nowe się nie pojawiają... Czego chcieć więcej? Myślę, że testowanie innych peelingów do twarzy jest na razie bez sensu, będę kupować korund i chwalić wszystkim koleżankom!

Lepszy niż niejeden peeling

Od pierwszego zastosowania korundu już wiedziałam, że nigdy się z nim nie rozstanę. I choć często testuję typowe peelingi, zawsze do niego wracam. Dodanie niewielkiej ilości korundu do żelu do mycia twarzy i użycie go przy codziennej pielęgnacji skóry celem oczyszczenia jej z makijażu zapewnia uczucie oczyszczenia jak po wizycie u kosmetyczki, dodatkowo stanowi wspaniałe przygotowanie skóry twarzy do zabiegów pielęgnacyjnych, nałożenia serum, kremu. Jeśli raz użyjesz - nigdy nie będziesz chciała się rozstać:)

Świetny do peelingu twarzy i skóry dłoni.

Jak w tytule, ale nie tylko, zdarza mi się z nim ścierać naskórek całego ciała, póki co nie odważyłam się jeszcze na peeling skóry głowy.

Te drobinki są naprawdę ostre i zmuszona byłam masować skórę krócej niż to zalecane (2,3 minuty).

Stosuje go na różne sposoby - z olejkiem, z żelem do mycia, z kremem, efekt zawsze super, naprawdę oczyszczona i gładka skóra.

Oczywiście zawsze po wszystkim należy ją nawilżyć.

Zużyłam już kilka opakowań, każde dostałam jako gratis do zamówienia w esent, ale jego cena to grosze w porównaniu do wydajności i efektu.