Face Specialists, Even Out Hand & Body Cream SPF 20 (Krem do ciała rozjaśniający przebarwienia SPF 20)

Lukrecja i witamina C rozjaśniają przebarwienia, a kwasy AHA wspomagają odnowę komórkową. Krem doskonale nawilża i chroni skórę przed nadmierną pigmentacją. Skóra zyskuje równiejszy koloryt i gładki wygląd. Stosuj codziennie.

lepki

Używałam go raczej w celu zapobiegania przebarwieniom niż ich rozjaśnienia. Przebarwienia żadne nie pojawiły się, ale też niespecjalnie wstawiałam się na słońce ;) Dosyć dobrze chroni przed słońcem w warunkach miejskich, choć nie ma najskuteczniejszych filtrów. Jego główną wadą jest lepkość, co latem, w czasie upałów, jest mało przyjemne. Za to dobrze nawilża i zmiękcza skórę. Opakowanie jest jest zbyt pojemne, co to jest 100 ml do ciała - używałam tylko na odsłonięte kończyny, ale i tak skończył mi się stosunkowo szybko. Ma charakterystyczny zapach, intensywny, aczkolwiek przyjemny.

Używam tego produktu od: ok. 1 mies.