Christian Dior, Detective Chic (puder brązująco-rozświetlający)

Christian Dior, Detective Chic (puder brązująco-rozświetlający)

Pojemność 6,5 g

Jesienna propozycja Diora dla pań szukających ożywienia i rozświetlenia cery, nadania jej delikatnego odcienia opalenizny, lubiących luksusowe kolorówkowe cacuszka.
Przepiękna oprawiona w skórę puderniczka z dużym lusterkiemi porządnym pędzlem skrywa puder w czterech odcieniach - w pastelowych, beżowych i brązujących wariacjach. Zawiera paseczki drobinkowe i perłowe, nabłyszczające. Kolory mogą być mieszane lub używane solo do modelowania twarzy, jak również jako cienie do powiek.

Cena: 230zł/ 6,5g

Inspektor Gadżet

Posiadam 002 Pearl Reflection.
Bardzo jasna paleta składająca się ze śnieżnego białego,zielonego,jasno- fioletowego oraz złotego.
Muszę przyznać,że bardzo ją polubiłam.Fioletu używam jako cienia (ma świetliste "ultrafioletowe" drobinki),złotego do modelowania twarzy, zielony mieszam z całościa jak chcę rozświetlić kości policzkowe.Efekt jest perłowo świetlisty.Jednak jak zauważyła poprzedniczka struktura pudru nie jest zwięzła.Bardzo się osypuje na policzki jesli uzywany jest jako cień.
Przepiękne,precyzyjnie wykonane opakowanie.
Chętnie (przy przypływie gotówki) kupie druga wersję.
Gadżet poprawiający humor.
Używam tego produktu od: 2 tyg

Oj taki sobie

Kupiłam trochę poużywałam i oddałam kuzynce. nieciekawa konsystencja, jak dla mnie zbyt mało zbita, osypująca się. drobinki rozświetlające zbyt duże, wręcz tandetne . Jedyne co mi się podobało to opakowanie. Kolejny nieudany produkt tej firmy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1, które oddałam

EKSTRA!!!!!

Mam odcien 001 taki lekko bezowy pieknie opalizuje na kosciach policzkowych uzywam go rowniez jako cieni do powiek mozna idealnie zgrac kolorystyke policzkow z cieniami! Piekne opakowanie, jest bardzo wydajny wiec cena jest adekwatna. Ja kupilam go za 46 euro w drogerii müller i dostalam do tego piekny blyszczyk z tej samej kolekcji.

Używam tego produktu od:od 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 poczatek