Kompletna Regeneracja, Balsam 19 składników

Kompletna Regeneracja, Balsam 19 składników

Formuła kosmetyków Gliss Kur Kompletna Regeneracja zawiera kompozycję 19 składników protein, witamin, aminokwasów i nawilżających ekstraktów roślinnych. Dzięki temu przesuszone i zniszczone włosy otrzymują odpowiednią dawkę substancji, które przywracają im naturalny, zdrowy wygląd.Balsam ułatwia rozczesywanie włosów i zwiększa ich elastyczność.

Cena: 10zł/ 200ml

nie nie nie :(

Zaczęłam używać tego kosmetyku, żeby odżywić moje przesuszone po zimie włosy.
Odżywka miała je wzmocnić. Stało się wręcz odwrotnie.
Od używania tego specyfiku włosy stały się suche, matowe, ciężko się rozczesywały, plątały się. Początkowo myślałam, że potrzeba im czasu, niestety czas tylko działał na niekorzyść.
Wywaliłam nawet nie kończąc opakowania.

U mnie się absolutnie nie sprawdziła. Szukałam kosmetyku, który pomoże moim włosom, a ten tylko im zaszkodził.

jedna gwiazdka za ładny zapach i wydajne opakowanie.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 (niepełne)

silikony nie sa takie straszne;)

Mam farbowane wlosy, dosc dlugie. Myje je codziennie i uzywalam tej odzywki Gliss Kura przez jakies 2 tygodnie. I to wlasnie jest ten duzy widziany przeze mnie minusow, gdyz odzywka na tyle wlasnie starcza , podczas gdy odzywki L\\\'Oreala dawaly rade 3 tygodnie (lub wiecej) przy codziennym uzywaniu. Wspomniane zostaly juz nieraz silikony, wiec je omine. Moim zdaniem mi nie robia zadnej krzywdy. Nie zauwazylam zadnego obciazania o ktorym bylo troche biadolenia czy tez wypadania wlosow:)
Nie mam cienkich wlosow, nie pusza sie, owa odzywka sprawia,ze sa mieciutkie, "sypkie", dajace sie latwo rozczesac,co bardzo cenie przy porannej bieganinie.
Uzywalam rowniez innej odzywki GK i tez byla dobra, porownujac do innych odzywek chyba tylko zolty L\\\' Oreal bylby troche podobny ale i tak GK wygrywa jak dla mnie. Nawet jedna z renomowanych fryzjerek, do ktorej sie wybralam (zawsze sie ich pytam jakich produktow uzywaja:D) przyznala,ze uzywa Gliss Kura.
Polecam dla osob, ktore nie maja przetluszczajacyh sie wlosow i nie przejmuja sie wydajnoscia kosmetykow a chca uzyskac piekne i zdrowe wlosy:)
Podsumujac- jedna z najlepszych jakich uzywalam, cena tez jest plusem.

Dla używających silikonów- cud

Jeśli ktoś nie boi się silikonów- cudowna. Po pierwszym użyciu, oczywiście po nałożeniu od uszu w dół, bo silikony się nie spłuczą samą wodą, włosy są po wyschnięciu błyszczące i miękkie, plus ładnie pachną. Szkoda, że to tylko dzięki silikonom, ale jeśli ktoś nie ma nic przeciwko nim, to ten produkt naprawdę czyni cuda.
Tylko nie można go specjalnie oszczędzać. Porcja wielkości mandarynki na włosy krótsze niż do talii, trzymana na włosach ok. 10 minut, najlepiej pod ręcznikiem.

Używam tego produktu od: już nie, używałam b. długo
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Makijaż Maybelline

super odżywka

Skuszona promocją i brakiem odżywki postanowiłam kupić powyższy balsam.Jego zalety:
-dobra konsystencja(nie za gęsta i nie za rzadka)
-włosy dobrze się rozczesują
-ładny zapach
-włosy są wygładzone,ładnie wyglądają
-mam cienkie włosy,a balsam ich nie przetłuszcza i nadmiernie nie obciąża
Zaznaczyłam,że nie wiem,czy kupię ponownie,ponieważ chcę wypróbować inne produkty Gliss Kur:)Używam tego produktu od:styczeń 2010

Niezbyt

Chyba niezbyt godny polecenia

Plusy:
+ miękkość włosów
+ łatwiejsze rozczesywanie
+ konsystencja(mam balsam)

Minusy:
- obciąża włosy
- jeśli ma się mało przesuszone włosy, to zamiast nawilżyć, natłuszcza
- nie nadaje się do włosów, które mają mało objętości
- dość drogi(zresztą jak każdy produkt z tej serii)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Najlepsza z odzywek Gliss Kur

Polecam ja osobom, ktore nie boja sie silikonow.
Ladnie wygladza wlosy, latwiej sie rozczesuja, o dziwo nie powoduje opadania moich wlosow zbytnio.
Ladny zapach, moje wlosy po obcieciu utrzymala w dobrym stanie dopoki nie przeszlam na inne. Nie naprawi zniszczen. Generalnie jest dobra, powiedzialabym najlepsza z odzywek drogeryjnych i za dosc mala kase(w porownaniu do produktow z salonow fryzjerskich ktorych tez uzywalam).
Jedynym co mnie w niej przeraza i spowodowalo ze przeszlam na inne to jej sklad. Nie jest naganny ale ma silikony a skladniki odzywcze sa prawie na koncu skladu.
Wydajnosc? Bardzo dobra. Używam tego produktu od:4 miesiecy

Może być

Zalety:
-ładnie pachnie,
-włosy są po nim bardzo gładkie, ładnie się rozczesują i odrobinkę błyszczą,
-jest bardzo tani (kupiłam za niecałe 10zł w Rossmannie)

Wady:
-nie regeneruje włosów,
-jest mało wydajny (jedno opakowanie wystarczyło na 2 tygodnie codziennego używania)

Używam tego produktu od: 2óch tygodni

Coś z nim nie tak

Sama nie wiem. Kupiłam ten balsam przez pomyłkę. Miałam zniszczone włosy i potrzebowałam ekspresowej regeneracji mojej czupryny. Kupiłam wypróbowaną już maseczkę, ale że używa się jej 1-2 razy w tygodniu chciałam też coś na co dzień. Zawsze kiedy czegoś potrzebuję zaglądam na wizaż. Jednym z najlepiej ocenianych kosmetyków bym inny balsam Glis Kura więc poleciałam do sklepu i przez pomyłkę kupiłam ten.
Na początku byłam zachwycona włosy były mięciutkie już podczas spłukiwania balsamu, świetnie się rozczesywały, a w połączeniu z maską szybko moje włosy odzyskały zdrowie. Wszystko do czasu. Kiedy zużyłam połowę okazało się że przestaje na mnie działać. Nie wiem z czego to wynika, ale miałam wrażenie że nawet wysuszał włosy.
Jako, że nie ma w sklepach osławionego tutaj Sunsilka a moje włosy znowu wołają o odżywienie muszę poszukać coś innego. Ogólnie brak rewelacji.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Super!:)

Potrzebowałam produktu, który zregeneruje moje włosy. I niezawiodłam się. Byłam jescze bardziej uradowana, gdy zobaczyłam efekty już za drugim razem( Trzymałam ją pół godziny na włosach) Włosy były gładkie, miękkie w dotyku, błyszczące. Jedyną wadą jest to że faktycznie cienkie włosy może obciążać. Jednak mimo teko daje 5 gwiazdek:) Dodam jeszcze, że produktjest bardzo wydajny i wystarczy niewielka jego ilość. Zazwyczaj wszystkie odżywki starczały mi na 2 tyg.(myję włosy codziennie)a ten na 1,5 miesiąca

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Dobra

Kiedyś używałam jedynie odżywek i balsamów do włosów Pantene. Jednak od jakiegoś czasu chętnie sięgam po Gliss Kur.
Dobrze wpływają na włosy, pomagają utrzymać je w dobrej kondycji. Włosy dobrze się rozczesują, nie są zbytnio obciążone, są błyszczące, miękkie.
Ogromną zaletą wszystkich odżywek Gliss Kur są ładne zapachy.
Tanie, wydajne - polecam do codziennej pielęgnacji.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:kilka

Ratunek dla włosów

Rewelacja. moje włosy po farbowaniu i codziennym używaniu na przemian suszarki i prostownicy maja najlepszą kondycję w mojej historii.Cudownie odżywione, elastyczne, bez rozdwojonych końcówek. Po prostu Ratunek dla włosów na ocenę celującą.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Moja :D!

Ta odżywka odratowała moje włosy okrutnie potraktowane rozjaśniaczami i farbą. Miałam okropne siano na głowie i kupiłam ten balsam wraz z szamponem. Efekt był niesamowity! Włosy stały się nawilżone, gładkie, odzyskały swój dawny blask i gęstość. Kosmetyk ma piękny zapach, dobrze się rozprowadza i ma gęstą, wydajną konsystencję. Pondato ładne, wygodne opakowanie i niewygórowana cena. Póki co nie używam, bo lubię zmieniać kosmetyki, ale jeśli znów doprowadzę je do opłakanego stanu, to z pewnością po niego sięgnę, bo jak dla mnie jest idealny i dziwię się, dlaczego nie jest wśród najlepszych odżywek na wizażu ;)

Używam tego produktu od:2 lat