Bodyogurt Revitalisation & Moisture, Żel pod prysznic Rewitalizacja i Nawilżanie

Zawiera proteiny jogurtu, naturalne ekstrakty z moreli i pomarańczy. Delikatnie pielęgnuje skórę, pozostawiając ją pełną życia. Zawarte w żelu ekstrakty z moreli od lat znane są ze swoich właściwości złuszczających i wygładzających. Żel wspomaga odżywianie i nawilżanie skóry.

Cena: 8zł/ 250ml

super

To jedyny żel pod prysznic do którego zawsze chętnie wracam. Cudownie nawilża ciało. Nie potrzebuje po nim żadnych balsamów ani kremów. Jest cudowny, zapach piękny! Ten żel bardzo polecam

Używam tego produktu od: czterech lat?
Ilość zużytych opakowań: około 8

nie na dłuższą metę

Na początku żel wydawał się świetny - nie tylko pięknie pachniał, ale też nawilżał. Niestety, po dwóch tygodniach używania skóra była coraz bardziej sucha. Ogólnie może być, zwłaszcza za tę cenę, ale ja lubię, kiedy nawilżające żele pod prysznic naprawdę nawilżają.

Na pokuszenie

Ten zapach mnie zniewolił, energetyczny, świeży a zarazem słodki aż chce się zjeść :) Dzięki pomarańczy prysznic staje się jeszcze przyjemniejszym rytuałem, zapach roztacza się i długo utrzymuje w całej łazience. Szkoda, że na skórze nie jest już tak trwały.
Żel za bardzo nie nawilża ale też nie przesusza skóry, balsam jest jednak później konieczny. Ma miłą konsystencję jednak mało się pieni i przez to nie jest wydajny. Dobrze oczyszcza, czułam się po nim taka świeża i rześka.
Jeśli miałabym do niego wrócić to głównie dla doznań, które dał mojemu nosowi :)

Używam tego produktu od:dawna

Studio fryzur kucyk Beyonce

Apetyczny

Jeżeli chodzi o żele pod prysznic to Palmolive jest moją ulubioną marką,jeszcze nie spodkałam się z takim ich produtem z którego nie byłabym zadowolona.Tak jest i w tym przypadku.
Jako,że uwielbiam wszelkie mleczne i jogurtowe produkty do pielęgnacji ciałam było oczywiste,że skuszę się na ten żel.Napewno nie żałuję zakupu-jest naprawdę porządny.Cudownie pachnie jak jogurt morelowo-pomarańczowy,dobrze ozyszcza nie pozostawiająct skóry przesuszonej.Jest niedrogi i wydajny.Jedyna wada(choć właściwie nie wiem czy mogę nazwać to wadą)to fakt,że piękny zapach utrzymuje się na skórze krucej niż ma to miejsce w wyptadku innych żeli Palmolive.
Polecam-naprawdę bardzo przyjemna rzecz.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:narazie pierwsze

uwielbiam go

Śmiało mogę powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych żeli pod prysznic, z jakimi miałam styczność. Pachnie prześlicznie, uwielbiam takie aromaty, poza tym wspaniale nawilża skórę i balsam jest niepotrzebny, przynajmniej nie po każdym prysznicu. Ma wspaniałą konsystencję, miłą i gładką, dobrze się pieni, a rozprowadzanie go na skórze to czysta przyjemność. Mogę go polecić z czystym sumieniem :) Gdyby nie to, że lubię próbować nowości, to pewnie używałabym go cały czas.

Używam tego produktu od:

milusi i ślicznie pachnie

zużyłam całe opakowanie, więc mogę wystawić recenzję. kupiłam ten żel, bo bardzo spodobał mi się jego owocowy zapach. co najważniejsze nie podrażnił mojej wrażliwej skóry - jest miła w dotyku. pieni się w sam raz. jedyna wada to to, że troche mało wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

najlepszy

1. kombinacja dwoch moich ulubionych zapachow - pomaranczy i brzoskwini
2. konstystencja jeszcze przyjemniejsza niz w przypadku serii naturals
3. jeszcze lepsze wlasciwosci pielegnacyjne

ogolnie gdybym mogla dalabym 6, gdyz jest znacznie lepszy od tak wychwalanej serii naturals

Używam tego produktu od: 2 miesiecy