Bodyogurt Freshness & Moisture, Żel pod prysznic Świeżość i Nawilżanie

Bodyogurt Freshness & Moisture, Żel pod prysznic Świeżość i Nawilżanie

Zawiera proteiny z jogurtu,naturalne ekstrakty z bambusa i ylang - ylang, kwiatu znanego ze zmysłowego zapachu. Dzięki temu pomaga nawilżyć i odżywić skórę,pozostawiając ją pełną życia.

Cena: 8zł/ 250ml

szkoda, że na dłuższą metę wysusza skórę

To jest mój ulubiony żel pod prysznic, rewelacyjnie pachnie, i sie rozprowadza, niestety na łuższą metę wysusza mi skóre stosowałam go ponad rok a skóra wymagała dodatkowego nawilżenia, ostatecznie zmieniłam na Altere z Rossmana. Mimo wszystko polecam bo naprawdę jest super dla osób mniej wrażliwych

Używam tego produktu od: używałam 12 miesięcy a nawet i dużo dłużej
Ilość zużytych opakowań: nie wiem ale dużo

piekny zapach

Piękny,świeży zapach, bardzo lubię ten żel. Trochę ciężko się spłukuje dla tego odejmuje gwiazdkę. Skór po nim jest fajnie nawilżona.Niestety z półek naszych sklepów zniknął :(

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 małych

słabo jak na palmolive

Zapach "zielony", bambusowy, odświeżający, dobry na lato- i to chyba jedyny plus.
Konsystencja jakaś śliska, ciężko zmyć ze skóry.
Najgorsze, że WYSUSZA- jako pierwszy znany mi żel palmolive.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:przez ok. miesiąc

Manicure - odwrócony french

Nie pasuje mi

Kupiłam go w Rossmanie za śmieszną cene - 2,79 :) Niestety to jedyny plus. Jak na żel Palmolive rozczarował mnie. Ma dziwną konsystencję, maże się na skórze. Ma nawilżać?? Hmmm nic mi o tym nie wiadomo - a wrecz przeciwnie- wysusza i musze od razu posmarować się balsamem, a jak nei amm jednak czasu to nic innego mi nie zostaje niż zacisnąć zęby i szybko usnąć.

Zapach taki mało ciekawy - ładneij pachnie w butelce niż podczas mycia.

Nie polecam tej wersji, ale za to polecam z masłem shea :slina:

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Skoszona trawa :)

Kupiłam w Rossmannie w jakieś szalonej promocji za NIECAŁE 3 zł! Ot dzieło przypadku, powąchałam zapach z butelki i bez większego namysłu kupiłam. A potem się zaczęło... Kombinowałam co to właściwie za zapach i teraz już wiem - ten zapach przypomina mi zapach świeżo skoszonej trawy, lekko wilgotnej :) Po prostu sama świeżość.
Bardzo przyjemny żel, gęsty i kremowy. Obficie się pieni przez co jest wydajny. W zasadzie nie mam zastrzeżeń - może tylko zapach jest ciut za intensywny ale za to wyróżniający się na tle innych ;)
Kiedyś żele Palmolive wywoływały na mojej skórze czerwone placki i swędzenie a teraz to wszystko minęło, być może zmienił się skład na bardziej przyjazny. Tak więc nie uczula i nie podrażnia, po użyciu nie ma przykrego uczucia wysuszonej skóry. POLECAM!

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

cudny

Uwielbiam ten zapach, kojarzy mi się z wakacjami w tropikach i gorącą plażą. Jeden z moich ulubionych. Świetny na lato. Konsystencja przyjemna, nie wysusza skóry, delikatnie nawilża i fantastycznie odświeża. Ale przede wszystkim ten zapach...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Przyjemniaczek

Konsystencja i działanie takie samo jak w przypadku innych żeli Palmolive - czyli bardzo przyjemne i delikatne. Poza tym ten żel ma bardzo świeży zapach taki zielono-ogórkowo-avokado który ja bardzo lubię. Nie wiem czy go jeszcze kupię bo generalnie inne żele pod prysznic są przerywnikiem w stosowaniu z masłem shea.

Używam tego produktu od: od trzech tygodni

milutki

Gorszy od owocowego, ale całkiem fajny. Zapach jednak nie jest już taki super, więc nie dostanie KWC. Ale tworzy miłą, kremową pianę, nawilża skórę - nie zawsze trzeba potem użyć balsamu, jest wydajnny i ładnie wygląda w łazience.
Mimo to owocowy sprawiał mi więcej radości dla nosa pod prysznicem i dlatego tego raczej więcej nie kupię - po 2 opakowaniach po prostu mi się znudził...

Używam tego produktu od: używałam parę mies. temu

Bardzo przyjemny i mięciutki

Super milusi żelik. Taki mięciutki jak mała kaczuszka. :) Fajnie się pieni, pachnie też całkiem przyjemnie, a skóra jest miła, gładka i muszę powiedzieć, że nawet trochę nawilżona.
Jestem mile zaskoczona. :)

Na pewno kupię go jeszcze nie raz i na pewno spróbuję drugą opcję z tej serii.

Polecam. :)

przyjemniaczek

Zużyłam całą butelkę do ostatniej kropli i dalej nie wiem co mi ten zapach przypomina :what: Ale zapewniam, że pachnie bardzo miło, wręcz relaksująco. A i używanie go pod prysznicem to czysta przyjemność, bo żel ma taką jakby miękką, otulającą konsystencję, a podczas mycia tworzy bardzo delikatną, kremową piankę. Nie wysusza skóry, może i nawet coś tam nawilża - a przynajmniej jak się czasem "zapomniałam" ;) i nie posmarowałam balsamem, to tragedii żadnej nie było. Myje jak trzeba, jest wydajny i niedrogi. Polecam jak najbardziej :ehem: Sama może się teraz skuszę na jego owocowego brata.