Luminous Colour Glaze Shine Booster Colour Glosser (Odświeżacz koloru)

Luminous Colour Glaze Shine Booster Colour Glosser (Odświeżacz koloru)

Pierwszy domowy sposób na odświeżenie koloru włosów farbowanych i nadanie im wyjatkowego połysku. Technologia używana dotąd w salonach fryzjerskich - dostępna w warunkach domowych, jako 3-minutowy zabieg pod prysznicem. Występuje w kilku wersjach kolorystycznych: chocolate to espresso, chestnut to hazelnut, platinum to champagne, honey to caramel i radiant red.
Nie jest dostępny w Polsce

odświeżenie koloru
Trwałość
do kilku myć
fluid / krem

do czego to ma służyć?

Byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tego produktu. Jak tylko znalazłam na allegro, kupiłam wersję do rudych włosów. Umyłam głowę, nałożyłam odżywkę, później odświeżacz i odczekałam 5 min (na opakowaniu jest napisane, że minimum 3). Spłukałam i zaczęłam suszyć głowę. Pierwszym rzucającym się w oczy faktem było to, że moje włosy były po prostu tłuste! Musiałam je od razu umyć, bo za nic nie wyszłabym tak na ulicę. Odświeżenie raczej mizerne. Próbowałam przez 2 tygodnie na różne sposoby i nic. Rzuciłam w kąt łazienki. Szkoda, bo kosztował mnie 40 zł. Dużo lepiej sprawdzają się saszetki Marion za 3 zł.

Używam tego produktu od: świąt Bożego Narodzenia 2009

Działa!

Colour Glosser kupiłam bardziej z ciekawości, niż wiary, że zadziała. Tymczasem - niespodzianka - działa i to jak ;)

Z natury jestem blondynką, farbuję włosy na ciemny brąz, niestety szybko pojawiają się widoczne z racji różnicy kolorów odrosty. Produkt Friedy pozwala mi odłożyć wizytę u fryzjera na dobrych kilka tygodni - znacznie odświeża wyblakły kolor, przyciemnia odrosty, nie przesadzając - włosy wyglądają jak po wyjściu z salonu.

Używam razem z innymi kosmetykami Friedy - szamponem i odzywką. Bardzo polecam, zarówno Glosser jak i pozostałe wymienione produkty.

Kupiłam za ok. 30 zł na Allegro.

Używam tego produktu od: około 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego, produkt jest bardzo wydajny.

Baaardzo dobry

Bardzo, bardzo go cenię. Zaznaczam od razu, że trzeba go stosować poprawnie, inaczej może wyrządzić szkodę.
Przez prawie rok, nakładałam go codzienie na odżywkę pod prysznicem na dwie minutki. Włosy były cudownie gładkie, jedwabiście śliskie, błyszczące. Mam wersję do włosów blond i faktycznie moje naturalnie blond włosy, stały się o ton jaśniejsze, a "letnie" refleksy były pięknie podkreślone.
Potem pewnego pięknego dnia użyłam go w wannie i ... zasnęłam. Efekt jakby spalonych włosów, dopiero po pół roku odżywiania różnymi maskami włosy odżyły.
Teraz minął ponad rok i wróciłam do tego produktu i znów jestem bardzo zadowolona.
Polecam, ale zdecydowanie trzeba uważać, by nie przesadzić z tym jak długo trzymamy to na włosach.

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

John Frieda - reklama

Super dla brunetek .

Uwielbiam produkty John Frieda ! Mam ciemne włosy , obecnie króciutkie ale używałam produktu również na bardzo długie włosy . Włosów nie farbuję , używam różnych produktów z serii dla brunetek i wyglądają świetnie :) Ten odświeżacz delikatnie przyciemnia moje włosy . Korzystam z niego dosyć często , jest wydajny . Po aplikacji trzeba dokładnie umyć ręce bo barwi skórę .

Używam tego produktu od:kilkunastu miesięcy

Dla blondu idealny!

Uzywam w wersji dla wlosow blond. Dla mnie jest to bardzo dobry kosmetyk, ktory odswieza kolor a przede wszystkim eliminuje zolty odcien wloskow.
Trzymam na wlosach znacznie dluzej niz jest to zalecane, nie farbuje skory.
Polecam!

ŚREDNIO

Miałam odcień dla brunetek i faktycznie przeyciemnił włosy, ale niestey były obciązone i jakby tłuste.A już wogóle sie nie błyszczały.Dobre jak np ma sie odrosty czekając na wizyte u fryzjera a tu nagle wazna impreza.
Dobre jako wyjscie awaryjne.

Używam tego produktu od:przestałam uzywac
Ilość zużytych opakowań:jedno nieskończone

Świetny jako odświeżacz

Bardzo dobry produkt, właśnie jako odświeżacz. Stosowałam wersję do włosów brązowych i byłam zachwycona. Rzeczywiście szampon może pobrudzić skórę więc lepiej uważać, ale prawdą jets również, że działa w 3 min. i nie niszczy włosów, wręcz przeciwnie, przez to, że dodaje blasku, włosy sprawiają wrażenie zdrowszych. Nie nalżey jednak oczekiwać, że produkt w zupełności zastąpi tradycyjne farbowanie, bo się zawiedziemy. Kiedy stosowałam ten szampon dużo rzadziej farbowałam włosy, co jakieś 5 m-cy więc wyszło im to na dobre.Używam tego produktu od: półtora roku

Bardzo przecietny

Mam kolor radiant red - czyli wersje do wszystkich rodzajów rudości. Kto farbuje włosy na odcienie rude lub czerwone wie, jak szybko takie kolory sie wypłukują. Jestem wiec w intensywnej fazie poszukiwań kosmetyku, który by podtrzymywał/odświeżał kolor.
Produkt ten jest gesty, niezbyt łatwo sie rozprowadza. Zalecam robienie tego tylko i wyłącznie w rękawiczkach, ponieważ pozostawia przebarwienia.
Efekt koloryzacji jest bardzo delikatny, prawie niezauważalny, nawet przy regularnym używaniu. Plusem jest to, ze włosy są miękkie, ładnie sie układają, są nieobciążone. Bardzo ładnie nabłyszcza.
Zakupu nie powtórzę, ponieważ nie spełnia mojego głównego oczekiwania, a mianowicie nie ożywia koloru.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

jednak nie

Farbuję włosy na odcienie brązowo-miedziane i irytuje mnie, gdy farba za szybko schodzi :( Zostaje mój własny, myszowaty brąz + jakies blond refleksy - całośc wyjatkowo nieciekawa...Cóz - jestem częstym gosciem na basenie, zatem wypłukiwanie kolorów jest stałe. Pomysł Friedy wydał mi sie bardzo ciekawy - wzmocnienie koloru i połysku w warunkach domowych...? W dodatku pod prysznicem, w 3 minuty...? Genialne! Z pełna ufnością wywaliłam spore pieniądze na ten kosmetyk. Testowałam już różne szampony i odżywki tej firmy i zawsze byłam bardzo zadowolona.
Opakowanie ciekawe, zwłaszcza zewnetrzne. ;). Dośc wygodne w uzyciu, bo kosmetyk jest gęsty, ale i tak trzeba uważać, by nie pochlapac otoczenia. Raz, ze moze przebarwic, dwa, że szkoda...
Mam kolor radiant red - czyli wersje do wszystkich rodzajów rudości.
Pierwsze rozczarowanie - zapach. Kto zna szampony i odzywki Friedy wie, jak rozkosznie pachną. ten produkt - smierdzi. Nakładanie go na włosy nie jest przyjemnością. jest dośc łatwe, choc pod prysznicem - robimy to po omacku. Ja jednak chyba doradzam wersję przed lustrem...
Moze przebarwiac, choc niezbyt groźnie, niemniej ręce trzeba umyć. Może przebarwić również
skóre na głowie. Efekt lekkiej koloryzacji jest widoczny juz po pierwszym zastosowaniu, potem ma sie wzmocnić. Nie wiem, nie sprawdziłam, bo uzywam tylko doraźnie. Kosmetyk nie przekonał mnie do siebie, nie mam do niego serca. Powiedzieć, że obciąza włosy - to eufemizm. On je osmalcowuje! Raz są po prostu nieświeże zaraz po myciu, a raz - sprawiają wrażenie strączków po kilku godzinach. I to po dokładnym, długotrwałym płukaniu! Tak więc rankiem, miast podziwiac połysk i refleksy - ponuro patrze w lustro...
Zużyje, bo wywalic szkoda, ale drugi raz nie zaryzykuję...

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1