Timotei, Aroma, Żel pod prysznic (5 rodzajów)

Timotei, Aroma, Żel pod prysznic (5 rodzajów)

W żelach pod prysznic Timotei w serii Aroma pojawiło się 5 wersji zapachowych:
- Oczyszczający,Timotei Kiwi i Melisa,
- Antystresowy,Timotei Lawenda i Chaber
- Pobudzający, Timotei Limonka i Orientalna herbata,
- Zmysłowy, Timotei Winogrona Bordeaux i Płatki róży,
- Energizujący, Timotei Pomarańcza i Mięta,

Nic specjalnego

Produkt dostałam więc przetestować musiałam ;)Miałam w wersji z pomarańczą i miętą

Plusy;

-przyjemny świeży orzezwiający zapach
-bardzo gęsta konsystencja
-wygodne opakowanie
-zapach czuc jeszcze przez chwile po kompieli

Minusy;

-mam uczucie niedomytej skóry
-po kompieli skóra jec sciągnięta i wysuszona
-tworzy niewielką piane

Nie kupie ponownie

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Ja po prostu lubię jak mi coś w wannie pachnie!

Dostałam dawno temu dwa w Rossku: kiwi i winogrona. Ładny kolor, ładny zapach, ładnie się pienił. Z tego co pamiętam był okej :) Ale ja nie jestem wybredna jesli chodzi o kąpiel, ważne żeby żel się pienił i pachniał...

plusy:
- myje;
- pachnie:

minusy:
- nie widziałam go w sprzedaży?

Używam tego produktu od: używałam 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Miło i przyjemnie

Oczywiście zakupu dokonałam w biedronce, nigdzie nie widziałam tych żeli poza nią.
Wersja pomarańczowa, bo tą miałam, zachwyciła mnie zapachem. Tutaj w opisie napisane jest, że to pomarańcza z miętą. Ja miałam żel mandarynkowy i był on dołączony do zestawu szamponu z odżywką w złotej kosmetyczce. Nie wiem czy można go gdziekolwiek teraz kupić.
Zapach był obłędny, świetnie pobudzał i orzeźwiał z upalne dni tego lata. Piana gęsta i zbita. Wszystko dokładnie zmywał a zapach utrzymywał się długo na mojej skórze.
Jedynym minusem jak dla mnie była straszna wydajność ;) Myłam się nim a go wcale nie ubywało z butelce. Nie dałam rady go skończyć ;) Lubię często zmieniać żele pod prysznic, zapachy szybko mi się nudzą, a ten miałam, miałam i miałam. Może można to zaliczyć jako plus ale po jakimś czasie chciałam się go już po prostu pozbyć.

Używam tego produktu od: w lato

OK

Oceniam wersję czerwoną (zmysłowy).
+ ładnie pachnie
+ zostawia przyjemny zapach na skórze przez kilka godzin
+ tani
+ wydajny
- chyba już nie można go nigdzie kupić
- największy jego minus to to, że się w ogóle nie pieni, tylko nakładając go na dłoń na konsystencję galaretki, wcale się nie pieni, dlatego myjemy się tą "galaretką"
Kupiłam 2 na promocji za 50p, także jest ok, ale nie kupię więcej jak już zużyję ten drugi.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie dla mnie

kupiłam kilka misięcy temu w biedronce na promocji.
Mialam dwa zapachy : Timotei Limonka i Orientalna herbata,Timotei Winogrona Bordeaux i Płatki róży.

plusy:
+dobrze sie pienią
+ładnie pachną ( szczegolnie ten z limonką - uwielbam takie świże zapachy :) )
+niska cena

minusy:
- wysuszyły mi skórę :( po myciu była sucha i ściągnięta
- mało wydajne

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

lubię :)

Dostałam go w zestawie. Została mi resztka Energizujący, Timotei Pomarańcza i Mięta, wiec postanowilam napisać co o nim sądze. Pierwszy raz go miałam, wydaje mi sie, Ze jeszcze raz go kupię.
Żel ten fajnie sie pieni, jest wydajny, zwykle opakowanie, cena na plus.

Niby wiele zalet, a jednak niesmak pozostaje

Kupiłam te żele w Biedronce w promocji - 7,99zł za dwie sztuki. Wyboru nie było, więc decydując się na zakup, byłam zmuszona nabyć wersje:
a) Timotei Limonka i Orientalna herbata - nie wiem co sprawiło, że nazwano go pobudzającym...
b) Timotei Winogrona Bordeaux i Płatki róży - ponoć zmysłowy.

Nie rozumiem Waszych zachwytów tymi zapachami... Jestem zapachowcem - uwielbiam wszystko co pachnie i nie ma tu znaczenia to, po jaki produkt sięgam. Pachnieć ma wszystko: od szminek, przez balsamy i masła do ciała, po żele do prysznic. A tu akurat jestem bardzo wybredna :D

Jak wiadomo, kąpiel/prysznic bierze się nie tylko wtedy, gdy domaga się tego nasza skóra (;)), ale też po to, by choć odrobinę się zrelaksować. Dlatego tak wielką wagę przykładam do pachnących żeli pod prysznic :D

Zachwalane Timotei wydawały mi się być strzałem w dziesiątkę... Kupiłam bez zanurzania nosa w ich kolorowej toni... Wasze recenzje zrobiły swoje ;)

Czy jednak ten zakup był trafiony?

<b>PLUSY:</b>
- doskonale się pienią; piana jaka tworzy się na gąbce czy myjce jest gęsta, zbita i przez długi czas się utrzymuje, więc...
- ... żel jest wydajny; jedna butla wystarczyła mi na 3 miesiące, choć zaznaczam, że zużywałam go na zmianę wraz z 2 innymi żelami,
- intensywny zapach, dzięki któremu pachniemy nim po kąpieli, a wraz z nami cała łazienka ;)
- nie wysusza skóry jak większość żeli pod prysznic (cena akurat w tym przypadku nie gra roli), ale dla wielbicielek gładkiej i miękkiej skóry, balsam/masło/mleczko będzie niezbędny/e.

<b>MINUSY:</b>
- zapach - o ile w przypadku wersji winogrono + róża zapach był przepiękny, o tyle limonkowo-herbaciana wariacja mnie przeraziła... ten zapach nie ma nic wspólnego z zapachem limonki, pachnie identycznie jak szampon do włosów Timotei, tyle że tamten był winogronowy... szamponu nie mogłam zdzierżyć, mdliło mnie od niego, wiele razy nabawiłam się przez niego migreny, więc ta &quot;limonka&quot; zalega od kilku miesięcy i czeka na lepsze czasy... dziwne, że limonka i herbata pachną bardziej winogoronowo niż winogron...
- dostępność - poza akcją promocyjną Biedronki, nigdzie indziej nie widziałam żadnego z wariantów tych żeli...

Niby nie ma się do czego przyczepić, a jednak nie zużywałam ich z uśmiechem na twarzy i tylko wyczekiwałam aż ta butla wreszcie stanie się pusta...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 i 1/2

Nic specjalnego

Energizujący, Timotei Pomarańcza i Mięta,

+ładny zapach
+ ładne i poręczne opakowanie
+ dobrze się pieni
+ dobrze myje
+nie wysusza
+ nie podrażnia ani nie uczula
+ odpowiednia konsystencja

- skóra po użyciu nie jest miła w dotyku, trzeba użyć dobrego balsamu aby taka się stała
- mało wydajny
- trudno dostepny; ja go dostałam i tak nie widziałam go nigdzie indziej

W sumie to nie ma się czego przyczepić ale nie ma się też czym zachwycić; miałam już lepsze żele pod prysznic.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

świetny

Kupiłam go brakło mi akurat mojego KWC avona sense i choc tamten jest najlepszy to ten o dziwo przypadl mi do gustu. Pięknie pachnie, mam zapach winogrona z roza , oszałamiający ;) dlugo wyczuwalny. Super się pieni i nawet poswtaje rozowa piana !
same plusy. jestem na tak.

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Dobry:)

Super żel pod prysznic, pięknie pachnie, dobrze myje, dobrze się pieni, odświeża ciało i nie wyszusza go. Daję 4 gwiazdki, ponieważ żel jest mało wydajny i starcza na krótko ;p

Używam tego produktu od: kilku dni

super zapach

Wpadl mi w rece przez przypadek. Uzywalam dwoch: Limonka i Orientalna herbata oraz winogrona z roza jednak bardziej do gustu przypadl mi ten z winogron i od razu zakochalam sie w zapachu czuc go bardzo dlugo po kapieli. Lazienka tez ladnie pachnie potem.Ogolnie tani i dosc wydajny.

tani i wydajny

miałam już pomarańczowy, natomiast teraz mam winogronowy :)
bardzo fajna konsystencja, ślicznie pachnie i ładnie się pieni :)
jeden z lepszych żeli jakie używałam :)