A.T.W., Acne Blocker, Antybakteryjny żel przeciwtrądzikowy z aktywnym srebrem

A.T.W., Acne Blocker, Antybakteryjny żel przeciwtrądzikowy z aktywnym srebrem

Bezalkoholowy i beztłuszczowy żel antybakteryjny z aktywnym srebrem A.T.W. wspomagający leczenie objawów trądziku młodzieńczego. Aktywne srebro zastosowane w innowacyjnej formule hamuje rozwój stanów zapalnych skóry, bakterii i drożdżaków. Przyspiesza ustępowanie zmian skórnych i zapobiega tworzeniu się nowych. Żel A.T.W. Acne Blocker ma lekką, wodnistą konsystencję, może być stosowany na całą twarz.

Cena: ok. 14zł/ 15ml

Nie do twarzy, ale...

Dostałam ten żel w prezencie, w czasie gdy od dawna nie używałam ostrych żeli do mycia twarzy, zastępując je olejowymi mydełkami. Ale żel stoi, termin przydatności do użycia mija, niby przygarnął go TŻ, ale sam nie wykończy...

KOSMETYK: Genialnie sprawdza się na wszystkie zmiany skórne! Plecy, uda, pośladki - w trakcie prysznica, jeśli mamy problem z wyskakującymi krostkami, polecam po normalnym umyciu się zrobić małe oczyszczenie jeszcze tym żelem. Koi zaognione zmiany, wysusza, sprawia że dużo szybciej znikają. Dla mnie bomba w tej kategorii!

Zapach neutralny, konsystencja żelowa, dosyć rzadka. Mimo wszystko wydajność bardzo dobra, męczę go już tak kilka dobrych miesięcy, od kwietnia lub maja.

Nie wiem czy to tytułowe srebro tak działa, ale ja jestem naprawdę zadowolona z działania tego kosmetyku.

OPAKOWANIE: Mam wersję z pompką, co jest bardzo wygodne w użyciu. Pompka nie zacina się i dozuje odpowiednią ilość produktu - jak na opakowania A.T.W., to bardzo miła niespodzianka.

CENA/JAKOŚĆ: Żel jest nieco droższy niż przeciętne drogeryjne, ale prawdziwa trudność leży w jego dostępności. Postaram się go jeszcze znaleźć, bo naprawdę się polubiliśmy.

w porządku

+ wydajny
+ radzi sobie z mniejszymi niespodziankami. niestety nie poradzi sobie z gulami, bądź zmianami ropnymi
+ bezaalkoholowy
- wodnista konsystencja, przez co wylatuje go za dużo z tubki
- cena

Ilość zużytych opakowań: dwa

Dla mnie idealny :)

Dla mnie on jest najlepszy,rzadko kiedy cos wyskoczy ale, jesli juz to ratuje sie nim, w zadziwiajacym czasie znikaja wypryski. Wiec zadnen pryszcz mi nie straszny. Dobrze tez dziala na male wypryski, dzieki temu znikaja, i nie buduje sie nic duzego z nich, dlatego dobrze zadzialac od razu kiedy tylko zauwazymy zaczerwienienie.
Jedyny minus to wodnista konsystencja, powinien byc bardziej gesty, bo splywa po twarzy, stad odejmuje jedna gwiazdke.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

miernota

Skuszona doświadczeniem użytkowniczki acnofanu przed tym, pożal się Boże, acneblockerem, sięgnęłam po to cudo z potrzeby skóry. A tu jakbym wody używała. No nawet nie wysuszył! :P Żadnej reakcji, skóra bez zmian niezależnie, czy go stosowałam czy nie. I za to 17zł? Phi!
Wierzę w siłę preparatów punktowych, bo ich zadaniem powinno byc jak najszybsze likwidowanie niespodzianek. Ten się w definicję nie wpasowuje, niestety.
Z bólem serca i pryszczami na twarzy w dalszym ciągu temu preparatowi mówię stanowcze: NIE!

Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:przecierpię to jedno

działa, o dziwo ;)

Byłam wobec niego bardzo sceptyczna, bo już raz miałam żel punktowy z ATW, który niestety nie działał...A tu niespodzianka!
Żel ma bardzo wodnistą konsystencję, co jest dosyć denerwujące, bo ma tendencję do wypływania z tubki. Trzeba uważać podczas wyciskania go, bo może skapnąć na ubranie.
Jest bezzapachowy i przezroczysty. DZIAŁA. Ja używałam go po Acnefanie dla podtrzymania efektów i w tej roli sprawdził się bardzo dobrze. Smarowałam nim całą strefę T albo tylko wypryski (jak mi już coś wyskoczyło przed okresem albo pod wpływem stresu :mad: ). Całkowicie się wchłania, nie pozostawia na skórze żadnej warstwy, więc spokojnie można go używać pod makijaż. Nie wysusza nadmiernie skóry. Wypryski znikają w ciągu kilku dni regularnego stosowania preparatu (najlepiej 2-3 razy dziennie). Wydajny.

Używam tego produktu od: lipca