Sparkling Eye Colors

Sparkling Eye Colors

Zgłaszająca osoba: BlankaQ

Błyszczące cienie do powiek. Podwójna paleta składa się z 6 cieni w 3 wielkościach i podwójnego aplikatora.

Cena: 49zł/ 2x1,9g, 2x1,3g, 2x0,7g

Bez szału

Posiadam paletę z odcieniami złoto-brązowymi.

Plusy:
- są wydajne

- duża ilość kolorów na jednej palecie (jednak wszystkie zachowane w podobnej tonacji)

- wielkość cieni: jasne są większe, ciemne mniejsze (mam inne cienie, np. podwójne gdzie jasna i ciemna część jest tej samej wielkości, i jasna zawsze kończy mi się zdecydowanie szybciej - potem nie mam co zrobić z ciemnym cieniem)

- trwałość

Minusy:
- cienie "obsypują" się podczas nakładania

- kiepskie pudełko (jak wspomniano wcześniej, wieczko odpadło dość szybko)

Nie ideał ale..

Jestem posiadaczką wiosenno-letniej palety: zieleń i pomarańcz. Kupiłam te cienie będąc pod wpływem opinii sprzedawczyni zapewniającej, że są porównywalnej jakości do ArtDeco. Generalnie jestem z nich zadowolona, choć czasami denerwuje mnie ich perlistość - podkreśla drobne zmarszczki mimiczne :(
Utrzymują się dosyć długo - dodatkowo od 2 miesięcy stosuję je na bazę i muszę przyznać, że są na powiekach w stanie niezmienionym nawet kilkanaście godzin.
Podczas malowania osypują się na policzki, ale jest to raczej błąd aplikacji niż wada cieni.

Zalety:
+ Konsystencja - satyna
+ Trwałość
+ Kolorystyka
+ Wydajność
+ Stosunek wielkości cieni jasnych i ciemnych

Wady:
- Wszystkie cienie są perłowe - jeden jasny kolor mógłby być matowy
- Koszmarne pudełko - wieczko odpadło po miesiącu
- Dosyć grubo "mielone"

Lubię zmieniać cienie by znaleźć te "swoje" dlatego raczej nie kupię kolejnego opakowania, chyba, że pojawi się ciekawa paleta kolorów..
I raczej nie za tę cenę :(

Używam tego produktu od: 2 lata

BUBEL!

Skusiłam się na te cienie pod wpływem impulsu, po prostu weszłam do sklepu zobaczyłam ładne kolorki i kupiłam. Ładne kolory to ich jedyna zaleta... Niektóre z nich mają małe drobinki brokatu i już podczas malowania się mam je na policzkach! Co mnie strasznie wkurza! Generalnie już przy samej aplikacji cienie się osypują a po paru godzinach nie ma ich na powiekach. Gdybym dała za nie 10 zł to machnęłabym ręka ale za taką cenę powinny być chociaż trochę trwałe.

Używam tego produktu od:5m-cy

Manicure - gradientowe kropki

rewelacja!!

te cienie to naprawdę niesamowita sprawa.Jeszcze nigdy nie miałam cieni które tak długo trzymałyby się na powiekach. I to bez absolutnie zadnych poprawek w ciagu dnia. Faktycznie początkowo trezba uważac z ich aplikacją, ale można sie tego nauczyć.Za to na oczach prezentuja się napawdę zjawiskowo. Oko błyszczy, ale tak ładnie i subtelnie. Kolory w palecie sa ładnie dobrane, wiec mozan je śmiało mieszać.
Polecam!!

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:mam 2 opakowania z róznymi odcieniami, uzywam na zmianę

Orginalny, piękny efekt

Zaskoczyły mnie nieco, nadają kolor ale inaczej niż zwykłe cienie, delikatniej i przy tym brokatowo, błyszcząco. Ciekawe połączenie dwóch różnych odcieni w jednej palecie. Aplikator się sprawdza chociaż mógłby być dłuższy. Cienie dają niezwykle ładny efekt, pięknie rozświetlają oko, dodają blasku. Są dosyć trwałe. Trochę się osypują ale tylko przy pierwszym użyciu, potem znacznie mniej. Mają ciekawe odcienie, kolor oka staje się wyrazisty.Bardzo je lubię

Nie za tą cenę

Cienie to dostałam w prezencie. W opakowaniu wyglądaja bardzo ładnie - ja mam zestaw oliwkowo - brązowy, ale na powice są koszmarne. Przede wszystkim, wbrew zapewnieniom sprzedawcy, zawarte w nich ogromne drobinki brokatu po 2 - 3 godzinach niemiłosiernie obsypują się na policzki. W efekcie czego brokat jest wszędzie tylko nie na powiekach.
Za tę cenę prawie 50 zł można kupić np. kilka sztuk cieni sensique lub joko z brokatem. Znacznie lepiej sprawują się cienie Deborah z carskiej kolekcji.

Używam tego produktu od: od 1 dnia