Natura Care, Łagodzący płyn do demakijażu twarzy i oczu 3 w 1

Natura Care, Łagodzący płyn do demakijażu twarzy i oczu 3 w 1

Płyn micelarny przeznaczony do codziennego oczyszczania i demakijażu twarzy i oczu. Płyn łagodnie i skutecznie oczyszcza skórę a dzięki zawartości składników aktywnych takich jak: aloes,woda oczarowa,ekstrakt z aronii oraz ekstrakt z kasztanowca,pielęgnuje skórę oraz łagodzi podrażnienia. Zastępuje tonik,mleczko i płyn do demakijażu.Produkt polecany jest szczególnie do cery wrażliwej,suchej,skłonnej do podrażnień i zaczerwienień.

Piekący średniak

W ogóle nie nadawał się do demakijażu moich oczu - powodował pieczenie i łzy. No i tyle, a miceli używam głównie do tego celu.
Miałam próbkę, więc resztę zużyłam do zmywania twarzy.
Tu się spisał dobrze, nie podrażnił cery, nie spowodował niedoskonałości, nie wysuszył. Miał ładny zapach. Często jednak po użyciu myłam jeszcze twarz żelem, bo czułam klejenie.

Na próbce się skończy, pełnej butelki na pewno nie kupię. Nie tylko dlatego, że do Natury mam daleko.

Dostarczyciel wrażeń.

Nie wiem, co mnie podkusiło do zakupu tego płynu. Rzadko sięgam po takie marki własne sklepów, nie mam do nich zaufania. Potrzebowałam płynu głównie do zmywania makijażu oczu, zamiast sprawdzonej Bielendy kupiłam to coś. To coś zafundowało mi bardzo nieprzyjemne leczenie okulistyczne.

Mam wrażliwe oczy, przyznaję. Dlatego do demakijażu używam sprawdzonych płynów. Micel Natura Care nie dość, że makijażu nie zmywał, to jeszcze podrażniał i dostałam przez niego zapalenia spojówek. Skąd wiem, że to ten płyn był sprawcą? Nie zmieniałam wtedy nic w kosmetyczce, płyn micelarny był jedyną nowością. Na początku mocno podrażnione były okolice oczu - powieki górne i dolne, skóra pod oczami mnie bolała przy każdym dotyku, zaczął pojawiać się światłowstręt. Potem, dodam, że dość błyskawicznie, doszły do tego typowe dla zapalenia spojówek objawy. Wizyta u okulisty tylko potwierdziła moje przypuszczenia. A płyn wylądował w koszu.

Swoją drogą, śmieszne to, że łagodzący płyn, który ma działać kojąco, tak bardzo mnie skrzywdził. Nigdy w życiu nie miałam podobnych nieprzyjemności spowodowanych używaniem kosmetyku. Nikomu czegoś takiego nie życzę. Zapalenie spojówek to niby nie koniec świata, ale kurde no, tak się nie robi.

Nie wiem, może jestem jedyną, która doznała takiej reakcji, ale przecież może się to zdarzyć każdemu. Warto wziąć to pod uwagę przy zakupach.

Gdyby ten płyn jeszcze działał. Ale on naprawdę kiepsko radził sobie z przeciętną ilością przeciętnego tuszu na rzęsach. Nie zmywał a rozmazywał.

Nie polecam. Są lepsze, w podobnej cenie. Albo nawet i tańsze. To jest bubel. BUBEL.

Lepszy od Garniera

Płyn jest jeszcze lepszy od różowego Garniera. Ma świetny skład, gdyby nie ten PEG mogłoby być jeszcze lepiej. Płyn ma pojemność 400 ml zawiera ekstrakt z aloesu, który moja skóra lubi. Bezproblemowo zmywa makijaż, jest delikatny dla moich oczu, nie szczypie gdy coś dostanie się do środka i nie wywołuje podrażnień.Jeśli chodzi o zapach jest on dla mnie praktycznie nie wyczuwalny. Płyn zastępuje nam już tonik co jest dużym plusem.