Care, Rich Moisture Body Lotion (Intensywnie nawilżający balsam do ciała)

Care, Rich Moisture Body Lotion (Intensywnie nawilżający balsam do ciała)

Ekstrakty roślinne i witamina E zapewniają skórze jedwabistość i gładkość. Witamina E w widoczny sposób dodaje skórze witalności i pięknego wyglądu, a naturalne olejki roślinne pomagają na długo zatrzymać wilgoć niezbędną do prawidłowego funkcjonowania zdrowej skóry ciała.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Elaeis Guineensis Oil, Ceteareth-20, Glycol Stearate, Imidazolidinyl Urea, Isopropyl Lanolate, Methylparaben, Choleth-24, Polysorbate 60, Triethanolamine, Carbomer, Dimethicone, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Phosphate, Peg-150 Stearate, Steareth-20, Dipotassium Phosphate, Tetrasodium Edta, Tocopheryl Acetate, Bha.

Cena: 18,90zł / 400ml

Przeciętny, ale tani

Jestem właśnie w trakcie używania tego balsamu i uważam, że jest przeciętny, ale bardzo tani. Nie nawilża jakoś bardzo intensywnie, owszem, nawilża, ale podstawowo, nawet stosowany regularnie nie przynosi lepszych efektów. Przyjemnie pachnie, ale też nie jakoś wybitnie, przed randką raczej nie polecam. Opakowanie jest duże, kosmetyk wydajny, ale jego aplikacja nie należy do najłatwiejszych, trzeba bardzo mocno ściskać i potrząsać opakowaniem, żeby wydobyć preparat. Poza tym, mało go trzeba, aby posmarować całe ciało, jednakże super wolno się wchłania.

Plusy
- delikatny
- cena
- wydajność
- nawilża
- dobrze się rozprowadza
Minusy
- trudność użycia
- słabe wchłanianie
- marne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Lej, się lej...

zapach: Chyba jedyny plus, nie za mocny, dla mnie mało zauważalny.

cena: Za taką pjemność bardzo mała, za efekt wysoka.

efekt: Gdy już udało mi się wetrzeć tę niemalże wodę, to rzeczywiście jakieś! tam nawilżenie było, jednak niezbyt efektowne i długotrwałe, praktycznie żadne.

opakowanie: Średnio poręczne, ale lepsze nż w nowych wersjach. Prędzej taki kształt do torby wejdzie.

wydajność: Nooo, zdecydowanie bardzo duża, ale nic dziwnego skoro produkt ma taką konsystencję.

Gdyby był gęstszy,to może i byłby lepszy, jednak to uciązliwe wcieranie lejącego się niemalże balsamu było naprawdę denerwujące. Nawilżenia prawie, że brak. Z mojej strony same wady. Spodziewałam się czegoś całkiem innego, lepszego.

Używam tego produktu od: skończyłam kilka miesięcy temu

sama nie wiem

nawilża dobrze ale nie na długo. no i ciężko się z nim współpracuje bo jest strasznie rzadki, można wypróbować ale dla mnie jest zbyt tłustawy.

ogolnie opakowanie ok, dobre ekonomiczne, zapach w miarę ale oczekuje nawilżenia i to długotrwałego, zamiast tego balsam przyciagał cały kurz cz tez piach z ulicy;

Używam tego produktu od: 2 lata temu kupiłam

Avon Mark - relacja

nic nowego

Moje przygody z firmą Avon są wszelakie i każda z historii ma inne zakończenie. Ta opowieści zaczęła się od zakupienia prawie całej serii " Avon Care Rich Moisture Body Lotion Intensywne nawilżenie ". Moja skóra odwiecznie była przesuszona i w żaden spodób nie dało się tego pokonać. Pomyślałam, że " intensywne nawilżenie " proponowane przez firmę Avon coś da ale teraz już się nie nabieram tak łatwo ; ). Nawilżenie faktycznie było ale nie takie jakiego się spodziewałam. Skóra była miękka, ukojona, wygładzona ale do czasu. Po dłuższym czasie od nowa sucha skóra dawała o sobie znać. Więc posmarowanie się tym mazidłem rano mało co dawało. Efekt utrzymywał się moze z godzinkę, troszkę dłużej. Dla mojej skóry to zdecydowanie za mało ! Po za tym na skórze, kosmetyk pozostawiał niemiły film który mnie okropmnie drażnił. Zapach podobnie nie przypadł mi do gustu. Opakowanie, surowe i bez wyrazu. Jakieś takie mdłe. A zmęczyć te 400 ml to była jakaś tragedia. Ostatnio w sumie zastanawiałam się nad kupnem nowej seri balsamów Avon Care ale nie wiem czy bym się odważyła na ponowny zakup balsamów z owej firmy.

Używam tego produktu od: oj oj nie pamiętam

" duszę się " !!

Mazidełko do ciała które dusi. Taka właśnie myśl mi się nasuwa gdy tylko zobaczę ten produkt w katalogu. Prawie nic nie nawilża, nie wiem może coś z moją skórą jest coś nie tak. Ma okropną, lejącą się konsystencję, która doprowadzała mnie w prost do szału, a do tego ten okropny, nijaki zapach. Plus nieporęczne, i nijakie opakowanie. Grrrr

na plus : brak
na minus :

- lejąca się konsystencja ( dosłownie spływa z ciała )
- okropny zapach
- nieporęczne opakowanie
- zero nawilżenia

owszem nawilza

Jeżeli komus zależy na nawilżeniu to ten balsam sie sprawdza,ma duze opakowanie ktore starcza na dłuzszy czas.ogólnie nie jest zły.Ale rewelacyjny też nie jest.ładny zapach,dobrze się rozprowadza,szybko sie wchłania.

Używam tego produktu od: od 3lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan

Fajnie natłuszcza choć nie długotrwale

Zakupiłam sobie całą serie tych produktów i jestem nawet zadowolona.

Plusy:

:) natłuszcza
:) nawilża
:) opakowanie
:) cena

Minusy:

:( nie utrzymuje się dłużej niż godzina

Nie wiem co w nim takiego widzę...:)

Nie wiem, za co naprawdę lubie ten balsam. Niby nie nawilża za bardzo, zapach ma przeciętny, ale ja serio za nim przepadam. Podoba mi sie bardzo konsystencja, czas wchłaniania stosunkowo krótki. wydajnośc taka sobie.

Ilość zużytych opakowań: 2 duze

dobrze nawilża

Uniwersalny balsam nawilżający.
Jeśli ktoś oczekuje cudów - to nie od tego balsamu.
Odpowiedni do codziennej pielęgnacji całego ciała, bo nie lepi się, nie obciąża, a dobrze nawilża.
Niska cena jak na balsam 400ml.

Używałam tego produktu 2 lata temu

;P

Ogólnie taki średniak. Po dłuższym stosowaniu można zauważyć, że skóra staje się nawilżona ;) Ale cudów nie ma.

Ma fajną konsystencje, dosyć dobrze się wchłania. Zapach też niczego sobie.

Używam tego produktu od:1 rok

nawet niezły

Żadnych specjalnych przeżyć, dobrze się rozsmarowywał bo jest rzadki, ma ładny zapach.

Dużym plusem jest to, że smarując się rano, wieczorem nadal mam nawilżoną skórę. Jako podstawa jest ok, ale tylko na lato.

Używam tego produktu od: co jakiś czas

bardzo przyjemny zapach

Balsamu tego uzywałam jakis rok może dwa temu na wakacjach- powiem szczerze balsam jak balsam niczym sie nie wyróżnia- nie jest jakis tam mega nawilżający albo cudowny ale nie jest tez zły- skora jest po nim miekka i delikatna, ale jedyne co tak naprawde bardzo bardzo mi sie spodobało to jego świeży, jak dla mnie \trawiasty\ zapach- przypominajacy mi wiosenny wiatr- mmmm.. super- pozatym z tym zapachem wiąże sie kilka miłych wspomnień...
Ostatnio w Avonie jest na niego promocja i za 10 pln mam 400ml więc postanowiłam kupic go jeszcze raz

Używam tego produktu od:uzywałam jakis dluzszy czas temu
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie 400 ml