Tonifying Lotion (Tonik z wyciągami roślinnymi)

Tonifying Lotion (Tonik z wyciągami roślinnymi)

Delikatny tonik dla każdego rodzaju cery. Zawiera olejki i wyciągi roślinne m.in. z lawendy, ziaren zbóż, kiwi i pomarańczy. Stosujemy po demakijażu, oraz rano.

Niestety nie polecam :(

Tonik zupełnie mi nie odpowiada, moja cera go nie toleruje i po zastosowaniu pojawiły się zaczerwienienia, więc zdecydowanie to nie jest mój typ!:( Cena w zupełności nie jest adekwatna do produktu i jeszcze ten zapach... bardzo duszący!:/

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

nic szczególnego

Zacznę od zapachu: jak dla mnie stanowczo za mocny, drażniący i zwyczajnie mi się nie podoba. Cóż tonik jak tonik, odświeża, delikatnie oczyszcza i tyle...Na mojej mieszanej, a ostatnio przesuszonej cerze wrażenia nie zrobił. Brak mu właściwości kojących, choć odrobinę nawilżających. Skóra w miejscach podrażnień po zastosowaniu toniku piecze i robi się jeszcze bardziej czerwona. Więcej nie kupię i nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

Bez rozczarowań

Marce Decleor ufam, dlatego bez obaw sięgnęłam po ten tonik. Jedyny minus to jest cena, bo to przecież tylko tonik.
Jednak nie rozczarowałam sie. Jak każdy kosmetyk tej firmy- pachnie pięknie i naturalnie, tym razem przyjemnie owocowo.
Mam sucha cerę, ale mim to nie odczuwam nieprzyjemnego ściągnięcia po użyciu tego toniku. Przyjemnie odświeża cerę, poprawia tez koloryt.

Jeżeli ktoś ma ochotę sprobować, to polecam.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

depilacja rąk

No, dobry.

Dostalam ten tonik w wersji pokaznej probki. Daje tylko 3 * bo tak naprawde nic mu nie mozna zarzucic, ale nie zdecydowalabym sie na zakup pelnowymiarowy i NIE WYDALABYM 25euro na po prostu tonik. Tyle, ze naprawde pieknie pachnie (dziwny do zdefiniowania aromat - kiwi, pomarancz, lawanda...?), swiezo, rzezko. Rzeczywiscie znakomicie odswieza buzie, ujednolica koloryt, doraznie wygladza powierzchnie, lekko napina. Moja sucha cera jest po nim oczywiscie lekko spieta, no ale tego nie moge mu raczej zarzucic bo tak dzieje sie praktycznie po kazdym. Po prostu dobry, a marce Decleor ufam. I tyle. Nie wydalabym na niego takiej kasy, tym bardziej ze mam kilka polskich tonikow za smieszne pieniadze, ktore bardzo cenie, a jezeli juz wydac na tonik to jest tego warty na pewno ten z Artistry. Ty; niemniej jesli ktos ceni luksus i chce sie pobawic - na pewno nie zaszkodzi.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 duze probki

mmmm...

Krótko i w temacie: tonik prześlicznie pachnie, jest niewiarygodnie przyjemny w użyciu ( i powinien być, za 100 plnów), jest wydajny i odświeża cerę. Skład wydaje się przyjazny, wygładza skórę (oczywiście jest to działanie doraźne) i zawiera olejki roślinne. Za pierwszym razem trochę szczypał, ale to dobrze, to znak że działa:)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1