Joko, Colour Collection, Mat Finish ( Puder prasowany)

Joko, Colour Collection, Mat Finish ( Puder prasowany)

Puder ochronny, podwójnie matujący. Dzięki szwajcarskiej technologi mikronizacji zapewnia doskonały i długotrwały efekt gładkości i zmatowienia. Przeznaczony do każdego rodzaju cery. Producent zaleca używania pędzla przy jego rozprowadzaniu. Występuje w czterech odcieniach, oznaczonych numerami od 711- 714.

Cena: 15zł/ 12g

Niezły;)

Podoba mi się bo ma idealny kolor dla mojej cery (odcień najjaśniejszy). Matuje bardzo dobrze, więc spełnia to co oferuje producent. Jednak uważam że za szybko się skończył

Używam tego produktu od:kilku tyg (3?)

Prawie doskonały

Marki Joko używam od dawna i nie mam żądnych zastrzeżeń co do jakości.
Dla mojej wrażliwej skóry jest idealny. Doskonale matuje, nie wygląda sztucznie, ma przyjemny pudrowy zapach i co najważniejsze nie uczula :).
Polecam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

może być

Fajny puder. Kupiłam go głównie zachęcona wyglądem: puderniczka, zgrabnie otwierana, lusterko w środku, gąbeczka do aplikacji i oddzielny "schoweczek" na nią :-)
No i się nie zawiodłam. To co obiecuje, spełnia. Ładnie matuje buźkę, wygląda rzeczywiście na gładszą ;)
Niestety tylko ta gąbeczka nie bardzo nadaje się do nakładania pudru, gdy buźka zaczyna się świecić, bo nie wygląda to dobrze... Więc nie bardzo na poprawki w ciągu dnia, gdy nie ma się możliwości użycia pędzla. Używając pędzla, efekt fajny :-)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy,

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

kiepski...

Niby niska cena... niby opakowanie fajne... ale to w środku to ja nie wiem co to jest :confused: Wydajność kiepska, efekt jakiś taki... no niezbyt ładny po prostu, do tego nietrwały. Puder w kamieniu, a jest baaardzo miękki. Drobinki są zbyt duże, ta "szwajcarska technologia mikronizacji" chyba się nie sprawdza. Gąbki użyłam do poprawek tylko raz na samym początku, bo nie zabrałam ze sobą pędzla, przekonana, że nie będzie mi potrzebny... o naiwności - wyglądałam jak kretynka:eek: nie wiem dlaczego, ale przy nakładaniu gąbką puder robi okropnie ciemne plamy, gdzie ta transparentość, się pytam:gun: Aha, jeszcze zapach... określiłabym go jako... archaiczny (nie przyczepiłabym się, gdyby puder był dobry;))
Za kilka złotych więcej mogę kupić puder bardziej wydajny i dający lespzy efekt, więc do tego już nie wrócę.Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: połowa :eek: pierwszego i zarazem ostatniego

Nie zachwyca

Kupiłam ten puder sugerując się dobrymi recenzjami. Stwierdzam, że nie jest zły, ale na pewno nie jest bardzo dobry. Ot, taki sobie puder.
- matuje normalnie - nie zauważyłam jakiegoś szczególnego matu
- kolory na twarzy są ŻÓŁTE i jest wielki minus. Kolor drugi w kolejności (chyba 712) w pudełku jasny - na twarzy jak marchewka. Transparentny 711 w pudełku biały, nałożony gąbką robi żółte plamy - podwójne pudełko z gąbeczką staje się więc gadżetem zupełnie zbędnym.
- tylko pędzelkiem - gąbką zostawia plamy i faktycznie tworzy płaską twarz
- ma intensywny, pudrowy zapach, zdecydowanie za mocny
- niby niewidoczny, a jednak zostawia dość wyraźną pudrową powłokę
- jest niewydajny, używam od dwóch tygodni i już widzę ZNACZNY ubytek, co przy cenie 14 zł czyni z niego puder wcale nie tani
NIEWYDAJNY
- podsumowując - polecam puder Sensique za 5 zł;) 3 razy taniej a efekt lepszy Używam tego produktu od: 3 miesięcy

świetny:)

Kupiłam dzieki dobrym opiniom na wizazu mozaiki joko, wybralam jednak ten puder, gdyz mial idealny dla mnie bardzo jasny odcien. Po raz pierwszy w zyciu natknelam sie na tak mocno matujacy puder!! Nalozony na podklad dolaczonym puszkiem potrafi zrobic bardzo plaska twarz, wiec wole uzywac pedzla, wowczas wszystko wyglada swierzo i naturalnie. Dobrze radzi sobie z matowieniem filtrow:)
Odkad zaczelam przypudrowywac tym pudrem baze pod cienie, cienie trzymaja mi sie na powiekach po 10h(a walkuja sie dopiero po wysilku na silowni).
Goraco polecam ten puder- jest praktyczny, wydajny i tani.

świetnie matuje

Po pierwsze, bardzo poręczne pudełeczko z lustereczkiem i dodatkowym "schowkiem" na puszek do pudru. Mam odcień ciepłego beżu, bardzo ładnie dopasowuje sie do cery, podkreśla opaleniznę. Idealnie matuje, nadaje sie również na poprawki w ciągu dnia. Nie próbowałam jeszcze używać pędzla, na razie zadowalam sie gąbeczka dołączoną do kosmetyku. Podejrzewam,ze przy stosowaniu pędzelka makijaż będzie bardziej "lekki". Ogólnie puder spełnia swoje zadanie i nie widzę żadnych minusów:)

Używam tego produktu od:2 tygodni

bardzo dobry

Przyznam od razu, że kupiłam go przez przypadek, w drogerii poprosiłam o tą mozaikę z Joko, która ma to samo opakowanie, ale inny nadruk z tyłu, bo pisze Pure mat, a ekspedientka się pomyliła i dała mi ten z napisem Mat finish, a ja jej zaufałem i nie sprawdziłam, dopiero w domu się wyjaśniło. Ale jestem zadowolona z tego pudru, myślę,że jest równie dobry jak ta mozaika. Mam kolor najjaśniejszy czyli 711. Bardzo dobrze matuje moją skórę, nie ciemnieje, nie zatyka porów, wydajny. pakowanie nawet ładne, tylko trochę słabe, ale jak na razie jeszcze się nie rozpadło.

Używam tego produktu od:nie pamiętam dokładnie
Ilość zużytych opakowań:jedno