Połysk Koloru, Maseczka regeneracyjna do włosów farbowanych i po trwałej (stara wersja)

Maseczka regeneracyjna do włosów farbowanych zawiera Scan Repair Komplex, który nie tylko regeneruje powierzchnię włosów, lecz także wnika głęboko w ich strukturę. Zawiera System Ochrony Koloru. Regeneruje wewnętrzną strukturę włosów farbowanych. Zapobiega przedwczesnemu bleknięciu koloru i sprawia, że dłużej zachowuje on intensywność. Maseczka zapewnia bardzo intensywną pielęgnację.

rozkoszna

Nie będę oryginalna - również dostałam tę maskę gratis do innych produktów firmy Schwarzkopf, a włosów farbowanych nie mam. Miałam dać ją siostrze, która stale przyciemnia włosy, ale jak poczułam zapach tej maski to postanowiłam jej używać. Kocham ten zapach i już (ja zdecydowanie nie nazwałabym tego zapachu kokosowym).

Mam włosy cienkie i delikatne, do pasa, szybko się przetłuszczają, ale końce są dość suche. Ta maska - oprócz rozkoszy dla zmysłów - działa na moje włosy bardzo dobrze. Stosuję ją średnio raz w tygodniu, zakładam czepek, na to ręcznik i tak wygrzewam głowę. Maska ma dobrą konsystencję, jest dość gęsta, dzięki czemu nie spływa z włosów. Spłukuje się dobrze, po użyciu włosy przez cały dzień pięknie pachną, są niebywale miękkie i elastyczne, dobrze odżywione/nawilżone na końcach, lśniące i dobrze się układają. Trochę obciąża, ale to na moje własne życzenie - nie mam opamiętania w jej nakładaniu i aplikuję ją zbyt blisko skóry głowy. Nie zauważyłam wpływu na przyspieszone przetłuszczanie, bo i tak myję głowę codziennie. Wpływu na kolor także nie odnotowałam, ale tu bez zdziwienia.

Zaznaczyłam, że nie kupię ponownie, bo nie jest przeznaczona do moich włosów, ale szczerze polecam. Bardzo możliwe za to, że wypróbuję maskę do włosów blond (oby też tak pachniała...).

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

nie dla mnie ale ok

Tak samo jak poprzedniczka dostalam ja przy zakupach gratis:) Poczatkowo zamierzalam oddac mamie, bo dla jej utlenianych wlosow bylaby w sam raz, ale w koncu zostala u mnie. Stosuje ja raz na 2 tygodnie, gdyz dla moich wybitnie niezniszczonych, zdrowych wlosow nie ma potrzeby czesciej. Maseczka ladnie pachnie kokosem, wlosy po jej uzyciu rowniz utrzymuja ten zapach dosc dlugo.
Teraz dzialanie: wlosy sa mieciutkie i odzywione, ladnie blyszcza i kolor rzeczywiscie jest jakby intensywniejszy co mnie zdziwilo;
zaznaczylam ze jej nie kupie, poniewaz tak mocnej regeneracji nie potrzebuje(stosuje ja raczej zapobiegawczo zeby zuzyc) i sprawia ze moje cienkie wlosy sa obciazone i przetluszczaja sie szybciej nawet nastepnego dnia po myciu.
Ale dla wloskow farbowanych powinna byc w sam raz wiec dalam jej ocene wyzej.Używam tego produktu od: jakies pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Coccolino do włosów

Sama bym jej nie kupiła, bo nie licząc pasemek-widmo, które sobie kiedyś zafundowałam, a które były tak naturalne, że ich nikt nie dostrzegał, włosów nie farbowałam, ale że maseczkę tą dawali na promocji w Rossmannie, to za 1gr nie mogłam jej sobie odmówić :D Poleżakowała sobie trochę w szafce czekając na swoją kolej, ale jak już ją rozpoczęłam, to od razu polubiłam. Maseczka ma fajną, gęstą, kremową konsystencję i przyjemny słodkawy zapach. Łatwo się rozprowadza, łatwo spłukuje, sama też ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są niewiarygodnie miękkie i miłe w dotyku. Normalnie mięciutkie jak kaczuszka :D Szkoda tylko, że nie ma co się spodziewać po niej wielkiej regeneracji - z bardzo zniszczonymi czy przesuszonymi włosami sobie nie poradzi, choć działa silniej niż zwykła odżywka, ale tylko trochę silniej. Także można ją stosować bardziej zapobiegawczo, zwłaszcza, że włosów nie obciąża i nie jest zbyt kłopotliwa, bo te 15 min można z nią na głowie wytrzymać. Co do kwestii utrwalania koloru za bardzo wypowiedzieć się nie mogę, ale mam wrażenie, że nawet mój naturalny ciemny blond jakimś cudem się pogłębił, a do tego włosy ładnie lśnią. Także można wypróbować.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy