seria "poniżej 20", Maseczka przeciwtrądzikowa z wyciągiem z drożdży

seria "poniżej 20", Maseczka przeciwtrądzikowa z wyciągiem z drożdży

Reguluje metabolizm skóry skłonnej do nadmiernego przetłuszczania się i hamuje nadmierny łojotok, obkurcza rozszerzone pory i chroni przed powstawaniem zaskórników, odświeża i wygładza cerę, jej systematyczne stosowanie zapobiega powstawaniu trądziku.

Moja pierwsza maseczka w życiu!

A nie wierzę, że tu jest!!! dostałam ją na Mikołaja od koleżanki z klasy hihi

Pierwszy raz używałam tej maski w podstawówce, kiedy moja cera zaczęła mieć problemy z dojrzewaniem:)

Miała bardzo dobre działanie - pomagała mi, używałam jej z peelingiem z tej samej serii i antybakteryjnym żelem cynkowym, takim w przeźroczystej tubce o morskim kolorze.

Maseczka miała identyczny kolor jak drożdże, tak też pachniała, na twarzy zastygała tworząc delikatną skorupkę.

dobra:) mi pasuje:D

maseczka idealnie matuje skórę,na przynajmniej 6 godzin.Ja użyłam jej dwa razy i już widzę efekty:skóra już się tak nie błyszczy,ale mimo wszystko nie jest przesuszona.No i pomogła mi się pozbyć zaskórników:p z bródki.Pozytywnie,polecam

Używam tego produktu od:2 razy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nawet nawet

Napewno nie załadnie pachnie;) jak to drożdze, ogołem skora byla po niej bardzo przyjemna, taka gładka, nie zatyka porów, nie umiem powiedzieć czy zwalcza trądzik, poniewazna to stosuje inne preparaty, choc musze przyznac ze nei stosowałam jej regularnie...
mocne 3+ za gładka cere po jej uzyciu:)

Używam tego produktu od:...

Eris film 1

nie działa

Zużyłam jedną tubkę tej maseczki i nie zauważyłam żadnego działania. Ani nie poprawiła, ani nie pogorszyła, ani w ogóle nie zaobserwowałam jakiegokolwiek wpływu na skórę i stan cery - ani natychmiast po zastosowaniu ani po dłuższym czasie stosowania. Daję tylko jedną gwiazdkę, bo dla mnie to bezużyteczny kosmetyk.

mój typ

rewelacyjny kosmetyk do walki z niedoskonalosciami cery. genialnie radzi sobie z tradzikiem, nadaje ładny kolor i przede wszystkim kazdego stac na taki kosmetyk.

GORĄCO POLECAM!!

coś dziwnego

Nie wiem co mam myśleć o niej.
Oczyszcza wspaniale - tutaj nie ma dyskusji. No początku lekko podrażniała oczy - ale po pewnym czasie przyzwyczaiłam się do zapachu.
Zmywa się strasznie - gdyby nie gąbeczka trwałoby to godzinę.
I niewątpliwie byłby to dla mnie kosmetyk na miarę wszechczasów gdyby nie to, że cera zaczęła reagować częstszym i szybszym zanieczyszczaniem. Pory zapychały się w tempie ekspresowym. właściwie, to żeby utrzymać stan oczyszczonej cery musiałabym stosować ją codziennie :(

nie tylko dla nastolatek

KWC to moze troche na wyrost ;) ale ***** nalezy jej sie bezapelacyjnie.
Znam ja jeszcze z licealnych czasow (miala inne opakowanie). Ladnie oczyszcza, buzia jest odswiezona i rozjasniona, pory sciagniete.
Ma troche dlugi czas trzymania, 20 minut (nawet nie mam ostatnio czasu na polegiwanie w wannie!) i zasycha tak,ze przy zmywaniu, najpierw ustepuje rozpuszczona wierzchnia warstwa a reszta mazia sie po twarzy, ale i tak wole ja od rozpuszczania drozdzy w mleku ;)
Do tego jest bardzo naturalna i faktycznie pachnie drozdzowo i tak samo wyglada, co mnie akurat, nie przeszkadza.
Stosuje ja 2 razy w tygodniu, miedzy glinka/maseczka sciagajaca Erisu. Ladnie reguluje cere i mniej sie po niej blyszcze. Tylko musi byc stosowana w miare systematycznie zeby widac bylo efekt.
Pryszczy nie mam ostatnio, buzia mi sie raczej przesusza, stad podzielam zdanie, ze to maseczka raczej dla cer normalnych/ mieszanych. Nawet jesli juz nie nastoletnich ;)

^_^

Pamiętam, że kiedy pierwszy raz kupiłam tę maseczkę, byłam zachwycona :).
Fajnie ściąga skórę, na twarzy tworzy się maska- którą co prawda trudno się zmywa, ale czuć, że działa.
Lekko piecze.
Skóra pozostaje delikatna, gładka.
Rzeczywiście powstawanie wyprysków trochę ustępuje :).
Polecam!

fajowa

po jej zastosowaniu cera jakby prominiała...po rpostu ładnieje się w oczach:D polecam ale nie dal cery super tłustej, raczej jest dobra dla mieszanej cery. jest b. wydajna i łatwo się rozprowadza, choć nieciekawie pachnie:(

Sentyment

Mam do niej olbrzymi sentyment! Używałam jej całe miliony lat swietlnych temu, kiedy była jeszcze w białej tubie, a firma Eris dopiero zaczynała zdobywać klientki. Strasznie lubię tę maseczkę, własnie kończę kolejną tubkę. Ze względu na cerę - 27letnią, mocno przesuszającą się, ale wciąż skłonną do drobnych przykrości - kwestia oczyszczania jest dla mnie pierwszoplanowa. Glinek używam rzadziej - wysuszają. Ta maseczka działa bardzo delikatnie, łagodzi podrażnienia, na pewno wpływa dobrze na cerę trądzikową, tę tłustą nieco reguluje, u mnie zapobiega powstawaniu wyprysków. Kwestia oczyszczania przy uzyciu maseczek drożdżowych jest nieco dyskusyjna - moim zdaniem raczej nie umywają się tu do glinek, nie absorbują sebum, ale regulują cerę i zapobiegają zanieczyszczaniu porów - tak wynika z moich obserwacji. Jestem trochę uzależniona, bo takie maseczki drożdżowe nakładam co 3 dni (wydaje mi się że trzeba to robić dość często). U mnie to już chyba naprawdę siła sugestii, bo ilekroć odstawiam na jakiś czas maseczki drożdżowe, pogarsza mi się cera :) Tę maseczkę lubię, lubię również zapach drożdży. Jedynym jej minusem jest to że zastygając trochę zbyt silnie ściąga skórę i trochę cieżko się zmywa (maseczka Bandi jest tu dla mnie przyjemniejsza). Ale polecam i tak, jest tania, u mnie sprawdza się daleko lepiej niż wiele ekskluzywnych kosmetyków. Produkt pierwszej potrzeby!

nie polecam

miałam ja niedawno. pamietam, ze efekty były niewidoczne. była mało wydajna, brzydko pachniała no i nie oczyszczała. jedynym plusem jest to, ze jako jedyna maseczka oczyszczajaca nie uczułała mnie. jest tez jeszcze jedna zaleta tego kosmetyku : cera po niej jest gładka w dotyku...
polecam dla dziewczyn, ktore nie maja zbyt wielkich problemow z buzka.

U mnie nasila wypryski

Zawiodłam się mocno, bodajże drugi raz w moim kontakcie z kosmetykami Eris, a używam ich sporo. Ta maseczka nie działa, nie powoduje zanikania pryszczy, nawet nie ściąga porów ani nie matuje. Lekko tylko uspokaja zaczerwienienia. Ale na dłuższą metę mam wrażenie, że wręcz wzmaga zanieczyszczenie twarzy i częstotliwość pojawiania się wyprysków!!! Inna sparwa, że ja nie mam lat poniżej 20, tylko 28, nie cierpię też na trądzik młodzieńczy, tylko taki indukowany kosmetykami / zanieczyszczniami / niehigienicznym trybem życia / hormonami i cholera wie czym jeszcze. Nie jest to w zasadzie tradzik, tylko tłusta skóra z rozszerzonymi porami, skłonnością do zanieczyszczeń i pryszczy. Więc może nie powinnam się wypowiadać. Niemniej jednak sądzę, że taki produkt powinien mieć właściwości antybakteryjne a nie służyć jako dla tychże bakterii pożywka!

Moim zdaniem lepsza jest maseczka ściągająca Eris do cery tłustej.