Reflex-Glanz Kur, Nabłyszczająca odżywka bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych

Nabłyszczająca odżywka do włosów suchych i zniszczonych Reflex Glanz Kur zawiera Scan Repair Komplex, który nie tylko regeneruje powierzchnię włosów, lecz także wnika głęboko w ich strukturę. Odżywia i nawilża suche włosy, a dzięki zawartym drobinkom miki nadaje im także niewiarygodny połysk. Odżywka ma postać fluidu i jest zamknięta w wygodnym opakowaniu z pompką.

Cena: 5eur / 150ml

NIE

Niestety produkt bardzo mnie rozczarował. Kupiłam go w promocji za 8 lub 9 zł, kosztował regularnie 2 razy tyle - nie wiem za co tu płacić...
Nieładnie pachnie, jest średnio wydajny. Nie regeneruje włosów, nie widzę nabłyszczenia, włosy źle się rozczesują po niej. Jak nałoży się na nie tyle pianki, ile każe producent, włosy trzeba co najwyżej umyć, bo nie nadają się do niczego. Są sklejone i oklapnięte.
Jedyny plus za konsystencję.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

nabłyszcza, ale nie odżywia

Kupiłam zachęcona wyglądem opakowania, a ściślej rzecz ujmując widocznymi gołym okiem drobinkami miki, i to w duuuużej ilości. Specjalnie wybrałam wersję do włosów suchych i zniszczonych, ale nie dlatego, że liczyłam na jej odżywcze działanie :nie: a dlatego, że liczyłam, że formuła przeznaczona do suchych już włosów nie będzie tak bardzo przesuszać dalej, no bo jakby nie patrzeć na II miejscu w składzie zawiera popularny wysuszacz alcohol denat. Niestety mimo wszystko i tak wysusza, więc jak dla mnie jest to kosmetyk do okazyjnego stosowania i na pewno nie nazwałabym tego odżywką. Jest to raczej rozświetlacz w formie dosyć lekkiego fluidu. Nie obciąża on zbytnio włosów, raczej też nie skleja, na pewno nie usztywnia. W sumie praktycznie nic nie robi oprócz nabłyszczania, a raczej dodawania subtelnego blasku włosom. Na pierwszy rzut oka nie widać efektu, ale w słońcu czy w sztucznym świetle ładnie się mienią. Szkoda tylko, że te drobinki są złote i nie każdemu pasują. Jak byłam blondynką były idealne, ale teraz do rudych włosów są średnio na jeża, dlatego końcówkę oddałam siostrze.
Co do samych drobinek jeszcze - jest ich w tym specyfiku naprawdę bardzo dużo i podczas nakładania fluidu na włosy trzeba uważać, żeby sobie twarzy nie przyozdobić :D a potem dokładnie wymyć ręce, choćby i 2 razy, bo nie schodzą łatwo. Ale coś za coś - podobny produkt Nivea taki trudny w zmywaniu nie jest, włosów nie wysusza, ale drobinek ma o połowę mniej.

Używam tego produktu od: wakacji

hmm

bez spłukiwania.. moje włosy oklapły i wyglądały jak przetłuszczone.. a miał być połysk:|
Tyle że zapach dobry chociaż przy zbyt duzej dawce drapie w gardlo

Używam tego produktu od: hmm rok temu zakupione nigdy więcej

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Mnie nie zachwycila...

Nablyszczanie w tej odzywce jest spowodowane tylko i wylacznie zawartoscia drobinek, ktore na dodatek zczasuja sie podczas szczotkowania i ukladania wlosow - np.prostownica. Gdy po zastosowaniu tej odzywki uzylam prostownicy potem musialam ja czyscic ze zlotawej powloczki, ktora zostawala na (bialych) plytkach grzewczych. Gdy przez przypadek nalozy sie jej za duzo, wlosy sa jakby obklejone i ma sie nieprzyjemnie uczucie brudnych wlosow. Wartosci odzywczych nie zauwazylam. Gliss Kur tym razem mnie nie zachwycil, choc bardzo lubie te produkty!

Używam tego produktu od:pol roku - co jakis czas zeby tylko wykonczyc 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań:3/4 z pierwszego (i jedynego)