Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Cena już od 14,62 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pogrubiająca maskara do rzęs o lekkiej, kremowej formule. Doskonale pogrubia rzęsy już po pierwszym nałożeniu. Okrągła szczoteczka idealnie rozprowadza maskarę, nie powodując sklejania rzęs. Zawiera keratynę i panthenol. Idealna dla cienkich, osłabionych rzęs. Hypoalergiczna. Innowacyjna formuła zmywalna samą wodą.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 17

Napisanych recenzji: 41

nie polecam

Kupilam ze względu na kolor - piękny granat
plusy:
-piękna kolorystyka, granat na moich czarnych rzęsach wyglądał jak granat ;)
-Sliczne opakowanie, takie retro , cos cudownego

i to chyba tyle plusów;)
szczoteczka jest bardzo dziwna, mięciutka, potrafi sklejać, z moimi gęstymi rzęsami sobie kompletnie nie radzi, a szkoda, bo tusz wygląda mega

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1172923].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Fatalna ...

Kupiłam tusz 02 brown i po niecałym tygodniu z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że jest to bardzo słaby produkt.
1 kolor: mam relatywnie jasne rzęsy w stosunku do koloru włosów, a tusz i tak wyglądał na nich jak czarny (-)
2: Przy zastosowaniu jednej warstwie wygląda praktycznie tak jakby go nie było (bardzo naturalny efekt). Dopiero przy kolejnych zaczyna wyglądać przyzwoicie, chociaż trzeba bardzo uważać bo skleja rzęsy (-)
3: kruszy się niemiłosiernie ! a skruszone drobinki są dosłownie wszędzie dookoła a nawet w oku (---)
4: zmywa się bardzo przyjemnie, nie trzeba trzeć wystarczy na chwilę przyłożyć nasączony wacik i to załatwia sprawę tuszu (+)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147221].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 224

dla niewymagających idealna

lubię mocno podkreślone rzęsy ale demakijaż mocno wytuszowanych rzęs okropnie podrażnia mi oczy w w yniku czego na drugi dzień oczy mam podrażnione i czerwone

zdecydowałam się zakupić tusz dla wrażliwców
ten tusz sprwadza się idealnie
przy trzech warstwach tworzy naprawdę fajny efekt choć daleko mu do efektu po tuszach z Loreala czy Maybelline

tusz nałożony na rzęsy nie kruszy się w ciągu dnia
nie rozmazuje się
nie robi efektu pandy
nałożony rano trzyma się idealnie na rzęsach przez cały dzień
dzięki temu, że mozna zmywać go samą wodą, nie podrażnia oczu podczas demakijażu
oczy nie szczypią i nie są podrażnione
jest idealny dla wrażliwców i alergików

według mnie jest to raczej tusz wydłużający niż pogrubiający
rzęsy są fajnie podkreślone ale jeśli ktoś marzy o spektakularnym efekcie niech lepiej o nim zapomni
to taki tusz na co dzień

ja jestem z niegi zadowolona ponieważ spełnia moje wymagania na co dzień
no i demkaijaż przy nim to pestka
nie, nie rozmazuje się na deszczu ;).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990600].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać podkład?

Dodanych produktów: 17

Napisanych recenzji: 530

Niebieska ciekawa :)

Zakupiłam ją w cenie 16zł, cena jest więc bardzo zachęcają jak na zachciankę kolorowej maskary - wybrałam odcień 05 sky blue. Nie będę się tu rozpisywać o efekcie, bo dla mnie najważniejszy był efekt kolorystyczny jaki uzyskam na swoich rzęsach. Szczoteczka maskary jest bardzo miękka i nie maluje rzęs zbyt szybko i dokładnie - nie zgrywa się z dość mokrą konsystencją tuszu. Trzeba się trochę namęczyć, aby równomiernie nałożyć kolor. Wiele też zależy od tego, jakie mamy rzęsy - ja mam dość ciemne i muszę przyznać, że przy jaśniejszych rzęsach wygląda to lepiej i jest po prostu bardziej widoczne. Trochę pogrubienia rzęsom dodaje, ale przy tym trzeba uważać, żeby ich nie posklejała - lekka tendencja w tę stronę jest widoczna. Wydłużenie przeciętne, ogółem efekt samej maskary raczej dla fanek naturalnego looku, ale jak mówię - dla mnie najważniejszy był kolor.

Kolor jest genialny, na skórze prezentuje się wprost bajecznie - bardzo lubię ten kolor, zwą go chyba chabrowym, hm? W opisywaniu kolorów nie jestem najlepsza, ale wiecie pewnie o co chodzi. Świetnie podkreśla zielone oczy, a w przypadku moich niebiesko-zielonych sprawia wrażenie, że są bardziej zielone. Do tego jakiś fioletowy akcent i każdy zwróci uwagę na nasze oczy. Ogółem sporo osób zwraca uwagę na kolorowe tusze do rzęs, nawet, o dziwo, faceci. Jak mówiłam kolor na moich rzęsach nie jest tak dobrze widoczny jak na jaśniejszych, trudno też wtłoczyć kolor u nasady rzęs - cienka kreska eyelinerem w tym samym kolorze mile widziana, efekt jest wtedy jeszcze bardziej rzucający się w oczy. Widać jednak z całą pewnością różnicę.

Początki z maskarą nie były jednak proste. Przy pierwszych paru aplikacjach za każdym razem nieco piekły mnie oczy. Później przestawały, ale niesmak pozostał - produkt podobno jest hypoalergiczny, czyżby? Alergicy, wrażliwcy - uważajcie. Z czasem dyskomfort ten poszedł w niepamięć, więc nie wiem czego to była kwestia, warto jednak o tym wspomnieć. Jeśli chodzi o trwałość to nie mam tu raczej nic do zarzucenia - nie kruszyła się, nie rozmazywała jakoś łatwo. Raczej trzymała się cały dzień, ale bez większych szaleństw. Wiadomo też, że nie jest to maskara codzienna, nie używałam jej dużo razy.

Jeśli mam być szczera - ponownie jej pewnie nie kupię. Jak przestanie malować czy zaschnie to pójdzie do kosza i historia będzie skończona. Jak mówiłam to był kaprys. Babska ochota na zmianę, coś innego. Kolorowy, wesoły, szybki akcent w makijażu. Warto spróbować w tej cenie takiej odmiany, zachęcam Was - nie jest to jednak rzecz niezbędna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950021].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

Maluje ledwo co

Tusz dla tych, które lubią baaardzo naturalny makijaż, prawie w ogóle nie maluje, przez co daje naturalny efekt. Pogrubienia nie zauważyłam, więcej na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881223].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 80

Napisanych recenzji: 680

z czasem robi się gorszy/generalnie dobry

Gdy go kupiłam i użyłam po raz pierwszy byłam pozytywnie zaskoczona. Rzęsy ładnie wydłużone i pogrubione i to wszystko za bagatele 13 zł!
Ale taki świetny był tylko przez jakiś czas , później efekt wow zniknął. Lekko się prószył w bardzo ekstremalnych warunkach-ale to jak każdy.
Bardzo podobała mi się kolorystyka i kształt opakowania jak również szczoteczka (prosta).
Myślę ze jeszcze kiedyś po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[814168].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Bardzo delikatny efekt

Jeśli ktoś oczekuje tylko lekkiego podkreślenia rzęs - powinien się sprawdzić. Ma lekką, kremową konsystencję, przez co bardzo dobrze nakłada się go na rzęsy. Czerń (bo w takim kolorze go posiadam) jest głęboka i nie jakaś przydymiona. Przy nałożeniu dwóch warstw można faktycznie zauważyć wydłużenie. Ja jednak przede wszystkim oczekuje od tuszu pogrubienia, a dopiero potem lekkiego wydłużenia. O ile to drugie się sprawdza, o pierwszym nie ma mowy.

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[797804].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 49

Napisanych recenzji: 160

Można spróbować :)

Zakupiłam go, ponieważ był to jedyny brązowy tusz w rozsądnej cenie jaki udało mi się znaleźć (nie lubię w ciemno wydawać 40 zł). Kosztował mało, więc postanowiłam zaryzykować.

W tuszu podoba mi się prosta, zwykła szczoteczka, lubię takie, jeszcze nigdy sobie taką krzywdy nie zrobiłam. Sam tusz nie jest też zły- na co dzień jak znalazł, podnosi rzęsy, ładnie je podkreśla, lekko podkręca (ale moje są wyjątkowo odporne na podkręcanie :| ). Bo paru godzinach niestety zaczyna się sypać. Żałuję też, że nie sprawdziłam jego wodoodporności, bo w zimie, podczas opadów jest to niekorzystne :(

Używam tego produktu od: Stycznia
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[758923].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 62

bardzo bardzo lubię :)))

Kupiłam, bo chciałam brązowy tusz. A skoro kosztował 15 złotych to zaryzykowałam.
Jestem pozytywnie zaskoczona tym tuszem :) Nie jest jakiś bardzo dobry, niezbyt pogrubia, ale jednak robi coś z rzęsami. I do tego duuuuuuuży + za zmywalność wodą :)
Według mnie jest świetny dla niewymagających :)

Używam tego produktu od: pół roku temu używałam z 4 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[753461].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

naturalny efekt

+ szczoteczka, która dobrze rozdziela rzęsy
+ zmywalny wodą
+ daje naturalny, nieprzesadzony efekt
+ wydajny
+ cena

- nie nadaje się do wykonywania makijażu wieczorowego, za słaby efekt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[716845].usefull || 0 }}% pomocna.