Unicolor, Paloma, Odżywka wygładzająca z teflonem

Unicolor, Paloma, Odżywka wygładzająca z teflonem

Wygładzająca odżywka z teflonem, zapewnia supertrwałe zabezpieczenie paznokci przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zawarty teflon utwardza płtkę a prowitamina B5 nawilża i odżywia płytkę. Utwardza i zabezpiecza przed szkodliwymi czynnikami działającymi na paznokieć.
Jako podkład stosuje się jedną warstwę, jako lakier-dwie. Nadaje mlecznobiały elegancki kolor paznokciom.

Cena: ok.7,50-8zł/ 12ml

Coś nie tak ;/

Początkowo byłam zachwycona. Mleczy kolor nie robił żadnych smug i wyglądał prześlicznie, po tygodniu z tej odżywki zrobiła się jedna wielka tragedia.
Minusy:
- odpryskiwała już na drugi dzień (czasami się zdarzało że po kąpieli wszystko się wykruszyło)
-mało wydajna
-bardzo szybko zgęstniała

Nie polecam, bo nic dobrego nie robi z paznokciami.

Polecam po zdjęciu tipsów

Ogólnie jestem zadowolona, odżywka ladnie się rozprowadza, nie zostawia smug, szybko schnie, paznokcie faktycznie jakby się wzmocniły i powierzchnia jest wyrównana.
Jeśli stosuję ją jako bazę to wystarczy na wierzch jedna warstwa lakieru i nie widać prześwitów paznokcia (stosuję jasny lakier), jeśli stosuję odżywkę jako lakier maluję dwie warstwy i paznokcie wyglądają naprawdę zdrowo.
Jest jednak jedna i to niestety dość duża wada, po około 24h paznokcie robią się żółtawe, co nie wygląda ładnie i trzeba zmywać i malować od nowa, choć odżywka nie odpryskuje ani nic, no ale ten żółty wygląda jak u palacza. Jednak pod ciemny lakier jako baza nie powinno wychodzić, bo przez jasny niestety przechodzi. Dodam tylko, że po zmyciu sam paznokieć nie jest żółty.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/3 buteleczki

średnia

zachęciła mnie niska cena i mleczny kolor. ale niestety odzywka nie spełnia swoich funkcji. nie wygładza, nie wzmacnia paznkokci, nie zapobiega rozdwajaniu. po za tym odpryskuje juz w pierwszym dniu. nie polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

depilacja rąk

dobre zabezpieczenie:)

po zużyciu tysiąca rodzajów,(wieelu firm z różnych półek) odżywek do paznokci mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, ŻE NIE ODŻYWIAJĄ PAZNOKCI I NIE POPRAWIAJĄ ICH STANU.
tA ODŻYWKA JEDNAK ZASŁUGŁUJE NA UWAGĘ Z KILKU POWODÓW:
+świetnie zabezpiecza przed uszkodzeniami, tworzy idealnie!!!!gładką warstwę
+poza wygładzeniem paznokcia, efektem jest utwardzenie pomalowanych paznokci
+świetny pędzelek, naprawdę to duże brawa
+mleczny kolorek BEZ SMUG

Polecam ,szczegolnie dla fanek Inglot Silk WRAP, ten preparat jest lepszy jakosciowo i tanszy!!!nie robi smug jak silk wrap,NIE MATOWIEJE jak silk wrap, i zdecydowanie dluzej sie trzyma

ale oczywiscie na cudaw postaci cudownej zmiany statusu paznokci nie ma co liczyc

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1